1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

109 zł miesięcznie

Rz 10,9: Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie

Pan Bóg daje nam Dobrą Nowinę o zbawieniu przez naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Pomóż szerzyć Aplikacji Drogowskaz Dobrą Nowinę przez bezpośredni kontakt wiernych z parafią. Przy deklaracji tej wpłaty możesz wskazać parafię, która otrzyma możliwość korzystania z rozszerzonych możliwości Aplikacji (Drogowskaz+), czyli możliwość publikacji w aplikacji ogłoszeń parafialnych, aktualności, intencji mszy oraz ich zamawiania przez aplikację, komunikację wewnątrz grup parafialnych, możliwość tacy elektronicznej, integracji tych funkcjonalności ze stroną internetową, możliwość przesyłania powiadomień bezpośrednio na telefony parafian oraz wiele innych funkcji. Pozwala to także na dedykowany kanał komunikacji z Twojego telefonu do Twojej parafii. Możesz także wskazać swoją wspólnotę, która w Aplikacji będzie mogła korzystać z dedykowanych kanałów komunikacji.

5028 zł miesięcznie

Syr 50,28: Szczęśliwy, kto będzie zajmował się tymi rzeczami, a kto włoży je do serca swego, stanie się mądrym, a jeśli tak postąpi, we wszystkim sobie poradzi, ponieważ światło Pana będzie jego drogowskazem.

Jedynym prawdziwym Drogowskazem jest światło Pana!

Taka ofiara pozwoli nam uruchomić we wskazanej przez Ciebie Diecezji cały pakiet Drogowskazu+. Dzięki niemu lokalny biskup i jego kuria będzie mogła udostępniać w aplikacji aktualności diecezjalne, listy pasterskie będą mogły być przekazywane bezpośrednio na telefony diecezjan, wydarzenia jak np. pielgrzymki, kościoły stacyjne, peregrynacje – wszystkie będzie można znaleźć w aplikacji przez każdego mieszkańca bądź przebywającego na terenie diecezji. Aplikacja może także witać nowo przybyłych do Diecezji przez słowo lokalnego biskupa. Wspólnoty międzyparafialne będą mogły korzystać z dedykowanych kanałów komunikacji.

avatar

Nowy użytkownik

Aplikacja Drogowskaz

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.