Avatar użytkownika

Aplikacja Drogowskaz

30
patronów
596 
miesięcznie
29 092 
łącznie
30
patronów
596 zł 29 092 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Mt 7,7: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.

Prosimy Cię o wsparcie. Każda złotówka, każdy wdowi grosz, jest dla nas na wagę złota.

Dla każdego, który wpłaci jakąkolwiek kwotę na rzecz Aplikacji Drogowskaz, każdego miesiąca w katedrze odbędzie się msza w intencji darczyńców Drogowskazu. Dostaniesz też dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy na bieżąco informować o wszystkim co dzieje się na zapleczu Aplikacji Drogowskaz.
10 zł miesięcznie
Mt 10,10: Nie bierzcie na drogę torby ani dwóch sukien, ani sandałów, ani laski! Wart jest bowiem robotnik swej strawy

Wierzymy mocno, że Bóg zaopatrzy nas we wszystko co potrzebne, żeby zrealizować Dzieło Drogowskazu. Może właśnie dzięki temu, że Ty będziesz jego narzędziem?

Oprócz wspomnianej wcześniej comiesięcznej mszy oraz dostępu do grupy, przy tej kwocie Twoje nazwisko może zostać umieszczone w Aplikacji Drogowskaz jako jednego z darczyńców. Oczywiście możesz chcieć pozostać anonimowy, wtedy nic o Tobie nie napiszemy.
31 zł miesięcznie
Jr 31,21: Postaw sobie kamienie milowe, ustawiaj drogowskazy, zwróć uwagę na gościniec, na drogę, którą wychodziłaś.

Bóg wzywa nas do stawiania sobie celów i Drogowskazów.

Każda kolejna złotówka pozwoli nam dodać kolejną parafię, postawić kolejny Drogowskaz. Możesz nas wesprzeć taką kwotą, otrzymując wszystkie rzeczy wymienione wcześniej. Zaprosimy Cię także na spotkanie Darczyńców Drogowskazu, jak tylko sytuacja pandemiczna na to pozwoli.
109 zł miesięcznie
Rz 10,9: Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie

Pan Bóg daje nam Dobrą Nowinę o zbawieniu przez naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Pomóż szerzyć Aplikacji Drogowskaz Dobrą Nowinę przez bezpośredni kontakt wiernych z parafią. Przy deklaracji tej wpłaty możesz wskazać parafię, która otrzyma możliwość korzystania z rozszerzonych możliwości Aplikacji (Drogowskaz+), czyli możliwość publikacji w aplikacji ogłoszeń parafialnych, aktualności, intencji mszy oraz ich zamawiania przez aplikację, komunikację wewnątrz grup parafialnych, możliwość tacy elektronicznej, integracji tych funkcjonalności ze stroną internetową, możliwość przesyłania powiadomień bezpośrednio na telefony parafian oraz wiele innych funkcji. Pozwala to także na dedykowany kanał komunikacji z Twojego telefonu do Twojej parafii. Możesz także wskazać swoją wspólnotę, która w Aplikacji będzie mogła korzystać z dedykowanych kanałów komunikacji.
316 zł miesięcznie
J 3,16: Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.

Pan Bóg daje nam Dobrą Nowinę o zbawieniu przez naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Liczymy, że możesz wpłacić tę kwotę, która nawiązuje do najpopularniejszego cytatu z Nowego Testamentu. W zamian otrzymasz wszystkie rzeczy, które zostały wymienione wcześniej, przy czym możesz wskazać 3 parafie, które otrzymają pakiet Drogowskaz+.
1011 zł miesięcznie
Rz 10,11: Wszak mówi Pismo: Żaden, kto wierzy w Niego, nie będzie zawstydzony

Śmiało głośmy swoją wiarę i pokazujmy bogactwo, które Kościół oferuje swoim wiernym.

W zamian otrzymasz wszystkie rzeczy, które zostały wymienione wcześniej, przy czym możesz wskazać cały dekanat, z którego parafie otrzymają pakiet Drogowskaz+.
2217 zł miesięcznie
Rdz 22,17: będę ci błogosławił i dam ci potomstwo tak liczne jak gwiazdy na niebie i jak ziarnka piasku na wybrzeżu morza; potomkowie twoi zdobędą warownie swych nieprzyjaciół.

Jeśli Bóg będzie nam błogosławił, to nasza liczba, jak liczba użytkowników Aplikacji, będzie rosła i rosła.

W zamian za taką wpłatę otrzymasz wszystko co było wymienione wcześniej, przy czym jeśli jesteś firmą lub osobą prywatną, to będziesz znajdował się na liście Mecenasów Aplikacji Drogowskaz.
5028 zł miesięcznie
Syr 50,28: Szczęśliwy, kto będzie zajmował się tymi rzeczami, a kto włoży je do serca swego, stanie się mądrym, a jeśli tak postąpi, we wszystkim sobie poradzi, ponieważ światło Pana będzie jego drogowskazem.

Jedynym prawdziwym Drogowskazem jest światło Pana!

Taka ofiara pozwoli nam uruchomić we wskazanej przez Ciebie Diecezji cały pakiet Drogowskazu+. Dzięki niemu lokalny biskup i jego kuria będzie mogła udostępniać w aplikacji aktualności diecezjalne, listy pasterskie będą mogły być przekazywane bezpośrednio na telefony diecezjan, wydarzenia jak np. pielgrzymki, kościoły stacyjne, peregrynacje – wszystkie będzie można znaleźć w aplikacji przez każdego mieszkańca bądź przebywającego na terenie diecezji. Aplikacja może także witać nowo przybyłych do Diecezji przez słowo lokalnego biskupa. Wspólnoty międzyparafialne będą mogły korzystać z dedykowanych kanałów komunikacji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Aplikacja Drogowskaz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Drogowskaz to Aplikacja, która wskazuje drogę do Kościoła. Dzięki niej sprawdzisz w telefonie aktualności swojej parafii, najbliższą mszę, spowiedź, nabożeństwo. Chcemy abyś w Drogowskazie znalazł każdą mszę i spowiedź, każdy kościół i nabożeństwo, w całej Polsce. Zróbmy to razem! Wchodzisz w to?

Aplikację tworzy zespół złożony z członków różnych ruchów i wspólnot katolickich. Jesteśmy z różnych stron Polski, a to co nas łączy, to wspólna wiara i chęć służenia swoimi umiejętnościami w Kościele! Chcielibyśmy zaangażować w ten projekt również Ciebie!

Rafał opowie Ci o co chodzi:

 

Czy masz telefon? To pytanie dzisiaj retoryczne. Czy korzystasz w nim z aplikacji? Pewnie masz zainstalowane Pismo Święte, być może robisz w telefonie zakupy, zamawiasz jedzenie, umawiasz się z przyjaciółmi na wieczór. W telefonie masz wszystko. Na pewno wszystko? A co gdy chcesz pójść na mszę czy do spowiedzi? No właśnie… Wtedy często Twój telefon bywa bezradny. Zaczynasz się zastawiać gdzie jesteś, gdzie może być jakiś kościół. Strona parafialna? Ale jaka parafia może być najbliżej? Skąd masz to wiedzieć? Jak jesteś bardzo zdeterminowany po dłuższym czasie zawsze znajdziesz świątynię. Lecz wielu łatwo się zniechęci będąc poza terenem swojej parafii – na wakacjach czy w delegacji. Ale nie musi tak być. Wystarczy, że masz Aplikację Drogowskaz na swoim telefonie i już wszystko wiesz 😊 A teraz chcemy, żeby to było możliwe w całej Polsce!

Plany mamy bardzo ambitne!

Drogowskaz – to aplikacja, która przybliża lokalny Kościół gdziekolwiek jesteś, na podstawie Twojego położenia pokazując kościoły i odbywające się w najbliższym czasie liturgie, spowiedzi, nabożeństwa czy spotkania wspólnot. Pozwala także na utrzymywanie stałego kontaktu pomiędzy parafianami, członkami grup i wspólnot, pozwala wysyłać powiadomienia do członków wspólnot, czy wiernych na terenie parafii, czy diecezji. Jeśli zatem jeszcze tego nie wiecie - mamy w Kościele nowoczesne narzędzie i nie boimy się go użyć! Chcemy, żebyś mógł z niego korzystać niezależnie od tego w jakim miejscu w Polsce mieszkasz, bądź aktualnie przebywasz. 

Mamy też wiele pomysłów jak rozwijać Aplikację i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Jako społeczność będziecie mieli wpływ na to co w Aplikacji będzie się pojawiać, co w pierwszej kolejności, a co później.

Dziś w Aplikacji jest obecnych ok 25.000 użytkowników, głównie z Poznania, a średnio ok 1000 osób w niedzielę odnajduje mszę, na którą się udaje. Ale nie to jest miarą sukcesu, a liczba świadectw. Za każdym razem, gdy dowiadujemy się, że ktoś był w potrzebie serca, dotarł do niego powiew Ducha, potrzebował spowiedzi i mógł ją znaleźć w Drogowskazie, poszedł i to było ważne dla jego życia – takie sytuacje, ich liczba, jest dla nas ważna. A zdarzają się one wystarczająco często, żeby chcieć, żeby zdarzały się jeszcze częściej i to w całej Polsce.

Żeby Drogowskaz był w dostępny w całym kraju potrzebny jest 1 milion złotych. Chcemy, aby w jak najkrótszym czasie Aplikacja pojawiła się w całej Polsce. Wprowadzenie wszystkich parafii, kościołów, kaplic, mszy, nabożeństw, spowiedzi, wspólnot i ich spotkań to olbrzymi wysiłek organizacyjny, logistyczny, projektowy. W Polsce jest ok 11.000 parafii i szacuje się, że ok 35.000 kościołów (miejsc, w których odbywają się regularnie msze święte), a w każdym miesiącu odbywa się nawet 350.000 mszy świętych. Tej ostatniej liczby nikt nawet nie zna, bo nikt wcześniej nie był tak szalony, żeby próbować te rzeczy inwentaryzować. Dzięki Wam to będzie pierwszy taki katalog. Już teraz współpracujemy z kuriami diecezjalnymi, których wsparcie ułatwia dotarcie do parafii. Same budynki to dopiero początek, bo po nich trzeba zdobyć i uzupełnić informacje o tym, co się w nich dzieje. To wyzwanie na wiele miesięcy pracy (szacujemy ok 6 miesięcy bardzo intensywnych działań), wiele nieprzespanych nocy, setki telefonów, tysiące mejli. Jeśli chcesz nam pomóc w realizacji tego celu – zgłoś się nas. Każda para rąk, każda złotówka się bardzo przyda. 

Powstaliśmy w 2017 roku poprzez spotkanie się potrzeb Kurii Archidiecezji Poznańskiej z zespołem wierzących informatyków chcących pracować na rzecz wzbogacania Kościoła o narzędzia informatyczne. Pierwszym i do teraz głównym projektem jest Aplikacja Drogowskaz. We wszystkich podejmowanych przez nas działaniach bardzo ważne jest, aby służyły one Kościołowi oraz pogłębianiu wiary jego członkom. Dlatego też, każde tworzone przez nas narzędzie musi być najwyżej jakości, zaprojektowane w sposób maksymalnie intuicyjny, aby było swobodnie dostępne dla każdego kto będzie chciał z niego skorzystać. Naszą misją jest bowiem tworzenie i wdrażanie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie projektów informatycznych, które bez zbędnej przesady można nazwać Dziełami Bożymi i które są odpowiedzią na wezwanie Jezusa do rozprzestrzeniania Dobrej Nowiny na cały świat. 

 

Aplikację tworzy fantastyczny zespół złożony z członków różnych ruchów i wspólnot. Jesteśmy z różnych stron Polski, a to co nas łączy to wspólna wiara i chęć służenia swoimi umiejętnościami w Kościele.

 

Zespół Aplikacji Drogowskaz Zespół Aplikacji Drogowskaz

 

Chcemy kontynuować nasze dotychczasowe działania oraz sprawić, żeby Drogowskaz był w całej Polsce, co będzie możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu. Konkretne cele i projekty znajdziecie w zakładce CELE - zajrzyjcie tam i jeśli uznacie, że warto - zostańcie naszymi patronami!

Razem z nami wskazuj drogę do Kościoła 😊

Cele Autora

Na dobry początek
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 14 404 zł brakuje
3%
To nasz pierwszy wspólny cel! Tworzymy Drogowskaz od kilku lat i wiemy jak kosztowne jest utrzymanie nowoczesnej aplikacji mobilnej przy dzisiejszym pędzie technologicznym. 15000 zł to minimalny próg, dzięki któremu Drogowskaz będzie funkcjonował i powoli się rozwijał. Drogowskaz działa od prawie 4 lat i ludzie uwielbiają go w tych miejscach, w których jest dostępny. Chcemy żeby ta praca i serce wielu osób włożone na przestrzeni tych lat procentowały dalej.

Ale wierzymy, że dzięki naszej społeczności, uda nam się osiągnąć cele znacznie ambitniejsze :)Wakacje z Drogowskazem
  • 30 000 zł miesięcznie
  • 29 404 zł brakuje
1%
Czas się rozkręcić! Jeżeli uda się osiągnąć ten cel do 10 maja 2021, to wprowadzimy popularne miejsca wypoczynku Polaków tak aby Drogowskaz przydał się Tobie już w te wakacje! 🙂 Kolejny krok, to prace nad wprowadzeniem do aplikacji Mszy św. z całej Polski, czyli nasze marzenie! Chcielibyśmy zrobić to jak najszybciej, więc proszę spójrz poniżej.
Powoli w całej Polsce
  • 60 000 zł miesięcznie
  • 59 404 zł brakuje
0%
Wczorajsze marzenia, to dzisiejsze plany! Dzięki tej kwocie możemy zacząć powoli wprowadzać Drogowskaz w całej Polsce! W jakim tempie? Jedna diecezja na miesiąc (est ich 42), jednocześnie dodając do Drogowskazu nowe funkcjonalności. Serce rośnie, ale zajmie nam to wiele czasu, więc prosimy Cię o spojrzenie jeszcze kawałek niżej 🙂
Aplikacja Drogowskaz w całej Polsce już za rok
  • 120 000 zł miesięcznie
  • 119 404 zł brakuje
0%
Super! Marzenia się spełniają, a Drogowskaz w niecały rok po osiągnięciu tego celu będzie w całej Polsce i każdy będzie mógł z niej skorzystać za darmo. Jednocześnie pójdziemy naprawdę szeroko i w Drogowskazie będziesz mógł nawet zamówić intencję mszalną w Twojej lub dowolnej parafii w kraju. :)

Ale to nie wszystko! Zamierzamy dodać też funkcje:
- moja wspólnota, moja parafia, moja diecezja, które pozwalają w szybki sposób być w bieżącym kontakcie
- zbiórki np. na potrzeby konkretnego parafianina, tworzenie dedykowanych wspólnotowych zbiórek
- Intencjomat: możliwość dodawania intencji modlitw, możliwość podjęcia modlitwy w danej intencji, możliwość znajdowania intencji innych osób, intencji dla siebie
- funkcja głosowa "znajdź mszę", "znajdź kościół" itp. integracja aplikacji z asystentem google, tworzenie shortcuts (iOS), integracja z Siri
- możliwość zamawiania intencji mszy przez internet
- funkcje powołaniowe - informacje o powołaniach, i możliwość podjęcia pierwszego kroku, zapisanie na listę dla osób rozpoznających swoje powołanie.
- opracowanie widgetów aplikacji - najbliższa msza, najbliższa spowiedź itp.
- dodanie całej treści Biblii do Aplikacji, możliwość śledzenia czytań z dnia i innych fragmentów Pisma Świętego
- Możliwość uruchomienia powiadomień z inspirującymi cytatami na każdy dzień
- Dodanie informacji o ciekawych miejscach z historii Kościoła
I wiele, wiele innych - czekamy też na Twoje pomysły!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Aplikacja Drogowskaz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bożena Kulińska
Bożena Kulińska
10 zł
Tomasz Babecki
Tomasz Babecki
7 zł
Aga Senkowa
Aga Senkowa
10 zł
Janek Miklas
Janek Miklas
10 zł
Szymon Wąsik
Szymon Wąsik
109 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.