1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Cena godna miesięcznika astronomicznego. Tak przecież możesz potraktować AstroLife 🙂. Tylko zamiast papieru otrzymujesz multimedialny projekt, dzięki któremu jesteś na bieżąco z tym co dzieje się na niebie, z najnowszymi newsami, wydarzeniami i ciekawostkami, a do tego uczysz się podstaw astronomii i astrofotografii! Dziękuję, że nie przechodzisz obojętnie obok tego co robię!

Wspierając mnie na tym progu oraz na każdym wyższym otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy „Patroni AstroLife” na Facebooku, w której dzielę się z patronami tym co obecnie dzieje się w projekcie, prowadzone są transmisje na żywo z obserwacji nieba, dyskutujemy o bieżących wydarzeniach, pomysłach, a także wcześniej udostępniam przygotowane odcinki. Tam znajdziesz grono świetnych ludzi o zainteresowaniach podobnych do Twoich. Możesz tam prosić o porady, dzielić się inspiracjami czy szukać nowych znajomych. Gwarantuję kulturę i przyjazną atmosferę. Jako patron możesz brać udział w zlotach patronów.
Wszystkie osoby wspierające będą wymieniane w opisach pod filmami.

avatar

Nowy użytkownik

AstroLife

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.