1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

MIESZKO I

10 zł - to jeden Mieszko I, taki mały, papierowy banknot, a jednak dla mnie to Twoja wielka cegiełka i jak bardzo mnie cieszy :)

Za 10 zł możesz zamówić w sklepie u sołtysa, zestaw patrolowca - dwa serdelki, sucha bułka i woda mineralna do popicia. ILe razy tak smakowało moje życie...
Rozumiem, że Ty drogi mecenasie, chcesz wesprzeć skromnego pisarza, który tworzy z pasją i gotów jesteś przeznaczyć dla mnie Mieszka I

Masz moje osobiste zaproszenie do mnie na FB, na profil autorski, którego link znajdziesz na tym skromnym profilu. Dla Ciebie jeśli tylko zechcesz, prześlę podziękowania na adres mailowy, wraz z plikiem pdf, lub jpg ze skromnym zdjęciem autora lub zdjęcie głównego bohatera Folwarku komendanta - Wojciecha Caputowa (figurka policjanta, reklamująca moją literaturę, na wybranym przeze mnie tle)
Zdjęcie do wyboru przez Ciebie - daj tylko znać :)

Za Mieszka I jestem w stanie spędzić przed laptopem dobre kilkadziesiąt długich minut, mogę stworzyć trzy strony A 4 dobrego tekstu, a gdy zbierze się walecznych Mieszków więcej to 25% tekstu będzie gotowe w 10 dni!

25 zł miesięcznie

WALECZNY BOLESŁAW +

TO NIE BYLE CO!
To konkretny dar od konkretnego Patrona - pięknie Ci za niego dziękuję drogi darczyńco :)
Widać, że jesteś osobą o dobrym sercu, która lubi dobitnych pisarzy i ich mocne dzieła! Wiedz, że na mnie się nie zawiedziesz!
Dla Ciebie gotów jestem wysłać podziękowanie, do druku, z exlibris i odręcznym autografem, na adres e-mail, który mi wskażesz.
Każdy z Patronów otrzymuje także 10%!! Zniżki na moje dotychczasowe dostępne u mnie publikacje, każda z autografem, exlibris + zakładka. Do tego także 10 % zniżki do wysyłki polecony priorytet.
Szczegóły można ustalić poprzez messenger na profilu autorskim lub maila :)

+ Do tego oczywiście to co w poprzednich progach, z tą różnicą, że parton WALECZNY BOLESŁAW + otrzymuje oba zdjęcia :)

Taka kwota, to dobre wsparcie - pozwoli mi ono solidnie spojrzeć na problematykę, skupić się na dobrym tekście, wybrać odpowiedni materiał. To kilka stron A 4, to 45%-55%, dzieła - jeśli tak wspaniałych Patronite znajdzie się więcej, w dwa, góra trzy tygodnie.

50 zł miesięcznie

WIELKI PATRONITE!

Pięknie dziekuję WIELKI PATRONITE - niczym Kazimierz Wielki z banknotu. Taka kwota jest dla mnie niebagatelna, pokazujesz pisarzowi swoje szczodre serducho!

W darze za Twą hojność, drogi Patronite, proponuję podziękowania wysłane listem na Twój adres, wraz z wywołanymi zdjęciami autora, (zdjęcie podpisane) i bohatera Folwarku komendanta. Oczywiście jeśli będziesz chciał dostaniesz je także w wersji elektronicznej. Dodatkowo 15% zniżki na dotychczasowe moje publikacje oraz 15% zniżki na przesyłkę poleconą priorytetową. A do wybranej książki, lub kompletu, dorzucam jeszcze smyczkę Psy Prewencji i uwaga niespodzianka!! Dedykacja imienna dla Patronite!!
Pisz do mnie jeśli zechcesz wesprzeć mnie w tym progu - e-mail znajdziesz w moim opisie.

Ta kwota dużo może, a im Was więcej drodzy Mecenasi tym moja praca i pisanie jest szybsze. To jedna publikacja ukończona w miesiąc, przy 10 godzinach pisania, z małymi przerwami. A później pozostaje korekta, skład i wszelkie inne sprawy związane z wydaniem książki. Tutaj także przyda się Wasza nieoceniona pomoc.

100 zł miesięcznie

PISARSKI MECENAS

WOW - WOW - WOW i to 3X Wielkie WOW.
To niebagatelna pomoc i wsparcie, tutaj słów po prostu brakuje na wyrażenie wdzięczności PISARSKI MECENASIE.
Zasługujesz na podziękowania laminowane, które można powiesić w swym domu, w biurze lub pracowni. Oczywiście otrzymujesz na swój adres komplet zdjęć, smyczkę Psy Prewencji, 30% zniżki na moje baśnie - W leśnym stawie i Opowieści starej puszczy (doskonały prezent dla dzieci do lat 10ciu. 20% na Psy Prewencji i Folwark komendanta część I, oczywiście także 20% na przesyłkę poleconą priorytetową. Książki będą podpisane i z imienną dedykacją dla PISARSKIEGO MECENASA, do tego zakładki. I uwaga dorzucam naszywkę kolekcjonerską Psy Prewencji - jedyną w swoim rodzaju (wybierana losowo spośród trzech typów - okrągła, szaro srebrna, kolorowe tarcze z rzepem i bez rzepa).
DODATKOWO - PIERWSZA KSIĄŻKA JAKA SIĘ UKAŻE, BĘDZIE PRZESŁANA DO CIEBIE CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Jeśli Ci to pasuje, wesprzyj mnie i odezwij się do mnie na maila, ustalimy wszystko jak należy :)

Dzięki takiemu wsparciu i większej liczbie PISARSKICH MECENASÓW jestem bliski załatwienia wielu pilnych spraw związanych z napisaniem i wydaniem książek, a nowe pomysły czekają tuż za progiem ...

300 zł miesięcznie

PATRON PROMOTOR

Niemożliwe, by ktoś był tak hojny! A jednak jesteś tutaj - a skoro tak to zostałeś moim PROMOTOREM, wspaniałą osobą. Powiedz jak Ci dziękować? Naprawdę jestem pełen podziwu i 300tu krotne dzięki :)
PROMOTORZE - należy Ci się:
podziękowanie na portalach moich portalach internetowych, a także książka Psy Prewencji wraz ze smyczką i z dedykacją, wysłana na wskazany przez Ciebie adres do tego losowo wybrana naszywka psy prewencji, (są trzy rodzaje). Moje baśnie i Folwark komendanta 30 % zniżki i także 30 % zniżki na przesyłkę poleconą priorytetową.
Do tego oczywiście każda nagroda, która była poprzednio, a nie została teraz wymieniona.
Jeśli tutaj jesteś i mnie wspierasz to odezwij się koniecznie mój PROMOTORZE!

Oby takich cudownych ludzi, PROMOTORÓW znalazło się więcej, dzięki Wam będę mógł dokończyć publikacje całkowicie od A do Z, pozostanie tylko znaleźć grafika do okładki i drukarnię :) A z całą resztą damy wspólnie radę :)

550 zł miesięcznie

SPONSOR

Chylę czoła przed Twą dobrocią, kimkolwiek jesteś mój SPONSORZE!

Ode mnie otrzymujesz pakiet baśni ( W leśnym stawie i Opowieści starej puszczy) oraz Psy Prewencji w gratisie, Folwark komendanta część I ze zniżką 30 % i 30 % zniżki na przesyłkę poleconą priorytetową. PRzewidziane gratisy, w tym dwie kolekcjonerskie naszywki, (okrągłą i tarczę). Także dorzucam kubek kolekcjonerski Psy Prewencji.
Każdy sponsor będzie wymieniony z imienia i nazwiska w podziękowaniach na łamach moich nowych publikacji.
Wszelkie nagrody które były wcześniej, a nie wymieniłem, także należą się Sponsorowi :)
Możliwość krótkiego spotkania się w Białymstoku, po wcześniejszym uzgodnieniu. - możemy zrobić kilka wspólnych zdjęć :)

Dzięki SPONSOROWI lub kilku takim wspaniałym ludziom, jasno widzę swój cel, mam możliwość poświęcić się pisaniu dobrych książek, a nie chwaląc się (co można sprawdzić) moje publikacje są komplementowane przez wiele osób. Dlatego zapraszam każdego chętnego SPONSORA do wspierania mojej osoby.

1000 zł miesięcznie

INWESTOR!

PRÓG SPECJALNY, na który niewielu może sobie pozwolić !!
To wyzwanie dla odważnych ludzi i dla firm o wielkim sercu i umyśle!
Oprócz mojej oczywistej wdzięczności, otrzymujesz pakiet dostępnych u mnie książek, ( 2 baśnie oraz Psy Prewencji i Folwark komendanta część I), wraz z wszelkimi gratisami, dostępnymi do tej pory! Do tego kubeczek kolekcjonerski i coś z mojego rękodzieła, będzie to niespodzianka, która na pewno się spodoba :)
Dorzucam także każdą książkę którą wydam w tym roku w gratisie (przewidziane na ten rok 6 publikacji - jeśli się uda to dzięki Wam właśnie) - każda wysyłka także gratis.

A PONADTO!! - INWESTOR będzie wymieniony z imienia i nazwiska, a także jego firma w podziękowaniach, na stronach nowo wydanych książek. (Możliwość umieszczenia logo firmy w publikacjach, które wydam osobiście - wydawnictwa, niestety nie chcą umieszczać logo ...)
Możliwe małe spotkanie, po wcześniejszym uzgodnieniu w Białymstoku.

Dzięki Twej pomocy INWESTORZE, i takim ludziom jak Ty, pisarski świat staje otworem, wszystko praktycznie dzięki Tobie będę mógł załatwić, z wydaniem książki włącznie i być może uda się opłacić wystawienie publikacji na Targach Książki w Warszawie, Krakowie i kilku innych miastach.

4850 zł miesięcznie

BOHATER!!

Aby zostać moim BOHATERAM i bohaterem czytelników, POTRZEBNY JEST NIE LADA WYSIŁEK!
Możesz wybrać w której książce chcesz zostać bohaterem, czy chcesz być dobrym czy złym! Twoja postać może być fikcyjna, ale może być także postacią prawdziwą - bo przecież obie moje publikacje to literatura faktu!! Choć książki są fabularyzowane - Ty możesz pożyczyć swoje imię i nazwisko osobie, która nie może się ujawnić w moich książkach. Jeśli Ty nie zechcesz nie zechcesz zostać BOHATEREM, postacie otrzymają pseudonimy i zmyślone nazwiska.
Ale PAMIĘTAJ - mało kto ma okazję zostać bohaterem w czyjejś książce, jeśli się zdecydujesz to otrzymasz ode mnie specjalny certyfikat, że Ty jesteś JEDNYM Z BOHATERÓW, że w takiej książce i w takim rozdziale zostało użyte za Twoją zgodą, imię i nazwisko (a jak zechcesz to również wiek, wygląd itp.) Stworzę dla Ciebie rozdział w którym zaistniejesz.

Limit jest konkretny, na obie publikacje przypada TYLKO 11 miejsc dla BOHATERÓW.
Możliwe spotkanie w Białymstoku, lub Warszawie, po wcześniejszym uzgodnieniu - celem omówienia tego jakim chciałbyś być bohaterem, jak to widzisz itd.
PAMIĘTAJ!!! - NIE KAŻDY MOŻE BYĆ BOHATEREM !!!
DLATEGO BOHATEREM ZOSTAŃ WŁAŚNIE TY!!!
+ Wszelkie nagrody wcześniejsze należą się bohaterowi , a na ewentualne spotkanie przywiozę niespodziankę ;)

avatar

Nowy użytkownik

Norbert Grzegorz Kościesza

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.