Norbert Grzegorz Kościesza

W Patronite od 15.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1654

Liczba Patronów: 1519

Zostań Patronem
4 patronów
70 miesięcznie
985 łącznie

Pisarz na etacie

2 200 zł

44%

osiągnięto

1 215 zł

brakuje

Pisarz na etacie!
Ale nie na byle jakim etacie, bo zatrudnionym przez Was - moich Patronite!

Mój pisarski los, w Waszych rękach! Każdy z Was, może zostać moim kierownikiem to Ty wykupujesz czas w którym pracuje i piszę. Jeśli podobają Wam się moje książki - wybierzcie któryś z progów! 5, 10, a może 50 zł?! Dla mnie każda złotówka to coś więcej niż zwykły pieniądz, jest to wielka szansa dla mnie na robienie tego, co kocham, co jest moją pasją. A dostarczenie Wam nowych publikacji jest dla mnie wielkim wyzwaniem, przygodą i pracą.

Oczywiście, jeśli się nie uda to będę robił coś innego, mam zapewnione kilka miejsc pracy, dodatkowo obecnie prowadzę swoją firmę N-KORT NORBERT KOŚCIESZA, która produkuje rękodzieło. Z uwagi na pandemię, pracuję także na umowę zlecenie w transporcie medycznym.
Jeśli przez pandemię zrezygnuję z mojej pasji jaką jest pisanie, wtedy nie będę mógł stworzyć nowych publikacji, które mogłyby Was zainteresować. Będę tworzył inne rzeczy. Dla Was będą one mniej pasjonujące...

Dlatego Wasze wsparcie z comiesięcznego celu, który tutaj widzicie, będę wydawał na wszystko, co będzie niezbędne - mogą to być różne potrzeby, związane np. z wyżywieniem, ale i pokrycie kosztów wyjazdów na spotkania z wydawnictwem, korektorem, czy przede wszystkim z osobą, która zechce powierzyć mi swoje tajemnice, a boi się zrobić to telefonicznie lub przez e-mail.
Takich źródeł informacji mam sporo, ale nie wszędzie uda mi się dojechać bez Waszego wsparcia i pomocy.

Pierwszy cel - początkowy

15 000 zł

6%

osiągnięto

14 015 zł

brakuje

Mój cel jako całość - to wydanie dwóch publikacji- Aspiranta i II części trylogii- Folwark komendanta.
Króciutko o sobie, (więcej w wizytówce) - cztery lata prowadziłem bloga- Życie męskim okiem na WP.
Wydałem 7 książek, 4 dla młodszych oraz 2 dla dorosłego czytelnika- Psy Prewencji i Folwark komendanta, który jest policyjną trylogią.
W podpunktach - cel pierwszy :
A - Naprawa lub wymiana sprzętu.
Niestety po długim użytkowaniu, wielogodzinnym stukaniu w klawiaturę wysiada mój wysłużony laptop. Celem jest jego naprawa-jeśli będzie to możliwe, Obecnie korzystam z dysku zewnętrznego, gdyż uszkodzony został wewnętrzny dysk SSD wraz z wentylatorem.
Muszę wymienić także drukarkę ze skanem, oraz zamówić biurko do wielogodzinnej pracy, dotychczas moje publikacje powstały przy jadalnianym stole ;)

B- Ukończenie drugiej części Folwarku komendanta - w którym opowiem to, co przesłali mi w zaufaniu funkcjonariusze policji z całej Polski. Mobbing, molestowanie, kolesiostwo, awanse za seks i o wiele więcej!

C- ukończenie Aspiranta, który ma być ciekawą odskocznią od tradycyjnych, bardzo przewidywalnych kryminałów. To będzie książka, która może zaskoczyć i zadziwić wielu.

Drugi cel - główny

25 000 zł

3%

osiągnięto

24 015 zł

brakuje

A - Po ukończeniu Folwarku komendanta i Aspiranta, przesłanie publikacji do redakcji, korekty, składu, zamówienie grafika do okładki, zamówienie druku, dystrybucja, promocja i reklama.
Zdradzę tylko, że jest spore zainteresowanie obiema książkami i od czasu ujawnienia prac nad tym projektem, dużo osób odezwało się z pytaniami kiedy będą wydane. Urywki książek ukazały się na moim profilu autorskim, tym którzy są ciekawi to zapraszam do znalezienia tych fragmentów :)

B - Rozpoczęcie prac nad kontynuacją trylogii policyjnej o wspólnym tytule całości - Folwark komendanta część III.
Mam zebrane mnóstwo materiału, który otrzymałem od funkcjonariuszy z całego kraju, jest to fabularyzowana literatura faktu. Publikacja mocna, wulgarna, przesiąknięta adrenaliną i seksem. Recenzje czytelników dostępne są na portalach Empiku, Tania Książka, Lubimy czytać itd...

Jako, że poświęcam się pisaniu całkowicie, wiele godzin dziennie, czasami po 12-16 godzin tak aby być zadowolonym z efektu, potrzebuję mieć także pewien zapas budżetowy, który pozwoli mi na taką ciężką pracę nad oboma projektami. Stąd suma niebagatelna, ale zapraszam Promotorów do współpracy - można zaistnieć na łamach którejś książki jako fikcyjny bohater, lub pojawić się w podziękowaniach dla moich Mecenasów.

Trzeci cel - zakończenie projektów

35 000 zł

2%

osiągnięto

34 015 zł

brakuje

Zakończenie prac nad II częścią Folwarku komendanta oraz Aspirantem- ponownie przesłanie publikacji do redakcji, składu, korekty, zamówienie grafika do okładki, wydruk, dystrybucja, promocja i reklama.
II część trylogii policyjnej pt. Folwark komendanta, może okazać się przysłowiowym kopem w jaja dla moich byłych komendantów i pryncypałów. Dla tych, którzy ukrywają prawdę o tym jak jest w policji - nazywanej firmą.

Ponadto zakupienie dyktafonu, spotkania z osobami, które ujawniają mi informacje do trylogii policyjnej - czasami wiąże się to z dłuższymi wyjazdami w różne miejsca w Polsce - ostatnio byłem we Wrocławiu, w Lublinie i Warszawie. Kilka osób czeka w Poznaniu, Zielonej Górze, Gdańsku, Nowym Targu i w Przemyślu... Nagrania spotkań i historii tych ludzi pozwolą kontynuować projekt i zacząć pracę nad trzecią książką z serii Folwark komendanta.
Tutaj mam także dla Was niespodziankę!
Jedna osoba z Was - najbardziej hojna, może pomóc wybrać główny tytuł do drugiej części publikacji! Oprócz zostania bohaterem w którymś z rozdziałów (o ile na to się zdecyduje ) To ten patron, będzie miał duży wpływ na tą część, a może i kolejną, moją publikację.
Dlatego jeszcze raz zapraszam do współpracy i chylę czoła przed Waszymi dobrymi sercami i hojną kiesą :)
Pięknie Wam wszystkim dziękuję moi drodzy.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Elżbieta Sawińska
Elżbieta Sawińska
Próg: 5 zł
Elżbieta Sawińska
Elżbieta Sawińska
Próg: 5 zł
Małgorzata Kozłowska
Małgorzata Kozłowska
Próg: 10 zł
Alan L
Alan L
Próg: 50 zł