Norbert Grzegorz Kościesza

W Patronite od 15.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2125

Liczba Patronów: 1719

Zostań Patronem
3 patronów
20 miesięcznie
770 łącznie

Pisarz na etacie

2 200 zł

35%

osiągnięto

1 430 zł

brakuje

Pisarz na etacie!
Ale nie na byle jakim etacie, bo zatrudnionym przez Was - moich Patronite!

Mój pisarski los, w Waszych rękach! Każdy z Was, może zostać moim kierownikiem to Ty wykupujesz czas w którym pracuje i piszę. Jeśli podobają Wam się moje książki - wybierzcie któryś z progów! 5, 10, a może 50 zł?! Dla mnie każda złotówka to coś więcej niż zwykły pieniądz, jest to wielka szansa dla mnie na robienie tego, co kocham, co jest moją pasją. A dostarczenie Wam nowych publikacji jest dla mnie wielkim wyzwaniem, przygodą i pracą.

Oczywiście, jeśli się nie uda to będę robił coś innego, mam zapewnione kilka miejsc pracy, dodatkowo obecnie prowadzę swoją firmę N-KORT NORBERT KOŚCIESZA, która produkuje rękodzieło. Jednak wtedy nie będę mógł poświęcić się pasji pisania, tylko będę tworzył inne rzeczy. Dla Was będą one mniej pasjonujące...

Wasze wsparcie z comiesięcznego celu, który tutaj widzicie, będę wydawał na wszystko, co będzie niezbędne - mogą to być różne potrzeby, związane np. z wyżywieniem, ale i pokrycie kosztów wyjazdów na spotkania z wydawnictwem, korektorem, czy przedewszystkim z osobą, która zechce powierzyć mi swoje tajemnice, a boi się zrobić to telefonicznie lub przez e-mail.
Takich źródeł informacji mam sporo, ale nie wszędzie uda mi się dojechać bez Waszego wsparcia i pomocy.

Pierwszy cel - początkowy

15 000 zł

5%

osiągnięto

14 230 zł

brakuje

Mój cel jako całość - to wydanie dwóch publikacji- Dzielnica cudów i II części trylogii- Folwark komendanta.
Króciutko o sobie, (więcej w wizytówce) - cztery lata prowadziłem bloga- Życie męskim okiem na WP.
Wydałem 6 książek, 4 dla młodszych oraz 2 dla dorosłego czytelnika- Psy Prewencji i Folwark komendanta, który jest policyjną trylogią.
W podpunktach - cel pierwszy :
A - Naprawa lub wymiana sprzętu.
Niestety po długim użytkowaniu, wielogodzinnym stukaniu w klawiaturę wysiada mój wysłużony laptop. Celem jest jego naprawa-jeśli będzie to możliwe, Obecnie korzystam z dysku zewnętrznego, gdyż uszkodzony został wewnętrzny dysk SSD wraz z wentylatorem.
Muszę wymienić także drukarkę ze skanem, oraz zamówić biurko do wielogodzinnej pracy, dotychczas moje publikacje powstały przy jadalnianym stole ;)

B- Ukończenie Dzielnicy cudów - to także fabularyzowana literatura faktu. Książka opowiadać będzie o młodzieży z lat 80 i 90. Będziecie mogli zobaczyć życie mieszkańców jednego z wielu polskich miasteczek z perspektywy kogoś, kto mieszkał w jednej z robotniczych dzielnic, na której wszystko było możliwe i wszystko mogło się wydarzyć.

Młodzież tamtego okresu nie miała łatwo, szczególnie ci, którzy mieszkali w dzielnicy, o jakiej będzie traktować książka. Pijaństwo, ale nie narkotyki, bójki do krwi, ale i przyjaźń, nauka przy świecach, ale nie za wszelką cenę, brak nadzoru rodziców, ale i z tym dawaliśmy sobie radę. Nie było telefonów komórkowych, laptopów, ale były zabawy na podwórku w rzece i na górce. Było śmiesznie, wesoło, a czasem smutno, tragicznie i kapały łzy. To wszystko i znacznie więcej znajdziecie w nowo powstającej książce.

Książka była bliska ukończenia już przed Bożym Narodzeniem, ale właśnie spalił się dysk i połowa mojej ciężkiej pracy, wielogodzinnego pisania, często po nocach... poszła w p... ierony ;)

Drugi cel - główny

25 000 zł

3%

osiągnięto

24 230 zł

brakuje

A - Po ukończeniu Dzielnicy cudów, przesłanie publikacji do redakcji, korekty, skaładu, zamówienie grafika do okładki, zamówienie druku, dystrybucja, promocja i reklama.
Zdradzę tylko, że jest spore zainteresowanie tą książką i od czasu ujawnienia prac nad tym projektem, dużo osób odezwało się z pytaniami kiedy będzie wydana. Urywki książki ukazały się na moim profilu autorskim, tym którzy są ciekawi to zapraszam do znalezienia tych fragmentów :)

B - Rozpoczęcie prac nad kontynuacją trylogii policyjnej o wspólnym tytule całości - Folwark komendanta część II.
Mam zebrane mnóstwo materiału, który otrzymałem od funkcjonariuszy z całego kraju, jest to fabularyzowana literatura faktu. Publikacja mocna, wulgarna, przesiąknięta adrenaliną i seksem. Recenzje czytelników dostępne są na portalach Empiku, Tania Książka, Lubimy czytać itd...

Jako, że poświęcam się pisaniu całkowicie, wiele godzin dziennie, czasami po 12-16 godzin tak aby być zadowolonym z efektu, potrzebuję mieć także pewien zapas budżetowy, który pozwoli mi na taką ciężką pracę nad oboma projektami. Stąd suma niebagatelna, ale zapraszam Promotorów do współpracy - można zaistnieć na łamach którejś książki jako fikcyjny bohater, lub pojawić się w podziękowaniach dla moich Mecenasów.

Trzeci cel - zakończenie projektów

35 000 zł

2%

osiągnięto

34 230 zł

brakuje

Zakończenie prac nad II częścią Folwarku komendanta - ponownie przesłanie publikacji do redakcji, sładu, korekty, zamówienie grafika do okładki, wydruk, dystrybucja, promocja i reklama.
Ta część trylogii może okazać się przysłowiowym kopem w jaja dla moich byłych komendantów i pryncypałów. Dla tych, którzy ukrywają prawdę o tym jak jest w policji - nazywanej firmą.

Ponadto zakupienie dyktafonu, spotkania z osobami, które ujawniają mi informacje do trylogii policyjnej - czasami wiąże się to z dłuższymi wyjazdami w różne miejsca w Polsce - ostatnio byłem we Wrocławiu, w Lublinie i Warszawie. Kilka osób czeka w Poznaniu, Zielonej Górze, Gdańsku, Nowym Targu i w Przemyślu... Nagrania spotkań i historii tych ludzi pozwolą kontynuować projekt i zacząć pracę nad trzecią książką z serii Folwark komendanta.
Tutaj mam także dla Was niespodziankę!
Jedna osoba z Was - najbardziej hojna, może pomóc wybrać główny tytuł do drugiej części publikacji! Oprócz zostania bohaterem w którymś z rozdziałów (o ile na to się zdecyduje ;) To ten patron, będzie miał duży wpływ na tą część, a może i kolejną, mojej publikacji.
Dlatego jeszcze raz zapraszam do współpracy i chylę czoła przed Waszymi dobrymi sercami i hojną kiesą :)
Pięknie Wam wszystkim dziękuję moi drodzy.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni