Norbert Grzegorz Kościesza

W Patronite od 15.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3634

Liczba Patronów: 3200

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
2 045 łącznie

Pisarz na etacie

2 200 zł

92%

osiągnięto

155 zł

brakuje

Pisarz na etacie!
Ale nie na byle jakim etacie, bo zatrudnionym przez Was - moich Patronite!

Mój pisarski los, w Waszych rękach! Każdy z Was, może zostać moim kierownikiem, to Ty wykupujesz czas w którym pracuje i piszę. Jeśli podobają Wam się moje książki - wybierzcie któryś z progów! 5, 10, a może 50 zł?!
Dla mnie każda złotówka, to coś więcej niż zwykły pieniądz, jest to wielka szansa dla mnie na robienie tego, co kocham, co jest moją pasją. A dostarczenie Wam nowych publikacji, jest dla mnie wielkim wyzwaniem, przygodą i pracą.

Oczywiście, jeśli się nie uda, to będę robił coś innego :)
Obecnie prowadzę swoją firmę N-KORT NORBERT KOŚCIESZA, która produkuje rękodzieło. Z uwagi na pandemię, pracuję także na umowy zlecenie w różnych dziedzinach.
Jeśli przez pandemię zrezygnuję z mojej pasji jaką jest pisanie, wtedy nie będę mógł stworzyć nowych publikacji, które mogłyby Was zainteresować. Będę tworzył inne rzeczy. Dla Was będą one mniej pasjonujące...

To dzięki Wam, moim patronom, książka "Dzielnica cudów. Nasz PRL, lata 80" została doceniona przez 7 jurorów Brakującej Litery i uznana za najlepszą Polską książkę roku 2020!! To dzięki Wam, wspomnianą książkę doceniło także Z espresso o książkach i zostałem nagrodzony "Filiżanką literatury".
Dzięki Wam i Waszemu wsparciu, kolejne moje publikacje także mogą zostać zauważone i docenione.

Dlatego Wasze wsparcie z comiesięcznego celu, który tutaj widzicie, będę wydawał na wszystko, co będzie niezbędne - mogą to być różne potrzeby, związane np. pisarstwem, ale i pokrycie kosztów wyjazdów na spotkania z wydawnictwem, korektorem, czy przede wszystkim z osobą, która zechce powierzyć mi swoje tajemnice, a boi się zrobić to telefonicznie lub przez e-mail. (Tutaj chodzi o kontynuację Folwarku komendanta.)
Takich źródeł informacji mam sporo, ale nie wszędzie uda mi się dojechać bez Waszego wsparcia i pomocy.

Pierwszy cel - początkowy

15 000 zł

13%

osiągnięto

12 955 zł

brakuje

Mój obecny cel- to wydanie dwóch publikacji- kryminał sensacyjny, którego pierwsze trzy rozdziały zostały wyróżnione przez duże wydawnictwo, tytuł "Aspirant" i II części trylogii policyjnej, fabularyzowanej literatury faktu - "Folwark komendanta".

Króciutko o sobie, (więcej w wizytówce) - cztery lata prowadziłem bloga- Życie męskim okiem na WP.
Wydałem 7 książek, 4 dla młodszych oraz 3 dla dorosłego czytelnika- Psy Prewencji i Folwark komendanta, który jest policyjną trylogią, oraz dwukrotnie nagrodzoną, w niezależnych plebiscytach "Dzielnicę cudów"

W podpunktach - cel pierwszy :
A - Naprawa lub wymiana sprzętu.
Niestety po długim użytkowaniu, wielogodzinnym stukaniu w klawiaturę wysiada mój wysłużony laptop. Na wiosnę spalił się dysk, przez co miałem problemy z odtworzeniem moich projektów, szkiców i konspektów publikacji. Celem jest jego naprawa - jeśli będzie to możliwe, Obecnie korzystam z dysku zewnętrznego, gdyż uszkodzony został wewnętrzny dysk SSD wraz z wentylatorem.
Muszę wymienić także drukarkę ze skanem, oraz zamówić drugi większy monitor potrzebny do wielogodzinnej pracy.

B- Ukończenie drugiej części Folwarku komendanta - w którym opowiem to, co przesłali mi w zaufaniu funkcjonariusze policji z całej Polski. Mobbing, molestowanie, kolesiostwo, awanse za seks i o wiele więcej!

C- ukończenie Aspiranta, który ma być ciekawą odskocznią od tradycyjnych, bardzo przewidywalnych kryminałów. To będzie książka, która może zaskoczyć i zadziwić wielu.

Drugi cel - główny

25 000 zł

8%

osiągnięto

22 955 zł

brakuje

A - Po ukończeniu "Folwarku komendanta" i "Aspiranta", przesłanie publikacji do redakcji, korekty, składu, zamówienie grafika do okładki, zamówienie druku, dystrybucja, promocja i reklama.
Zdradzę tylko, że jest spore zainteresowanie obiema książkami i od czasu ujawnienia prac nad tym projektem, dużo osób odezwało się z pytaniami kiedy będą wydane. Urywki książek ukazały się na moim profilu autorskim na Facebooku, tym którzy są ciekawi to zapraszam do znalezienia tych fragmentów :)

B - Rozpoczęcie prac nad kontynuacją trylogii policyjnej o wspólnym tytule całości - "Folwark komendanta", część III.
Mam także zebrane mnóstwo materiału, który otrzymałem od funkcjonariuszy z całego kraju, jest to fabularyzowana literatura faktu. Publikacja mocna, wulgarna, przesiąknięta adrenaliną i seksem. Recenzje czytelników dostępne są na portalach Empiku, Tania Książka, Lubimy czytać itd...

Jako, że poświęcam się pisaniu całkowicie, wiele godzin dziennie, czasami po 12-16 godzin tak aby być zadowolonym z efektu, potrzebuję mieć także pewien zapas budżetowy, który pozwoli mi na taką ciężką pracę nad oboma projektami. Stąd suma niebagatelna, ale zapraszam Promotorów do współpracy - można zaistnieć na łamach którejś książki jako fikcyjny bohater, lub pojawić się w podziękowaniach dla moich Mecenasów.

Trzeci cel - zakończenie projektów

35 000 zł

5%

osiągnięto

32 955 zł

brakuje

Całkowite zakończenie prac nad II częścią Folwarku komendanta oraz Aspirantem- ponownie przesłanie publikacji do redakcji, składu, korekty, zamówienie grafika do okładki, wydruk, dystrybucja, promocja i reklama.

II część trylogii policyjnej pt. "Folwark komendanta", może okazać się przysłowiowym "kopem w jaja", dla moich byłych komendantów i pryncypałów. Dla tych, którzy ukrywają prawdę o tym jak jest w policji - nazywanej firmą.

Ponadto zakupienie dyktafonu, spotkania z osobami, które ujawniają mi informacje do trylogii policyjnej - czasami wiąże się to z dłuższymi wyjazdami w różne miejsca w Polsce - ostatnio byłem we Wrocławiu, Kłodzku w Lublinie i Warszawie. Kilka osób czeka w Poznaniu, Zielonej Górze, Gdańsku, Szczecinie, w Nowym Targu i w Przemyślu... Nagrania spotkań i historii tych ludzi pozwolą kontynuować projekt i zacząć pracę nad trzecią książką z serii Folwark komendanta.

Tutaj mam także dla Was niespodziankę!

Jedna osoba z Was - najbardziej hojna, może pomóc wybrać główny tytuł do drugiej lub trzeciej części publikacji! Oprócz zostania bohaterem w którymś z rozdziałów (o ile na to się zdecyduje ) To ten patron, będzie miał duży wpływ na tą część, a może i kolejną, moją publikację.
Dlatego jeszcze raz zapraszam do współpracy i chylę czoła przed Waszymi dobrymi sercami i hojną kiesą :)
Pięknie Wam wszystkim dziękuję moi drodzy.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Elżbieta Sawińska
Elżbieta Sawińska
Próg: 5 zł
Alan L
Alan L
Próg: 50 zł
Małgorzata Kozłowska
Małgorzata Kozłowska
Próg: 10 zł