1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

110 zł miesięcznie

Podziel się biletem miesięcznym!
To już nie przelewki, chcesz nie tylko aby kanał dalej był, ale również aby można było bardziej szczegółowo nagrywać wszystkie filmy, poprzez dłuższe loty dronem… Dzięki tobie będę mógł sfinansować dodatkowe pozwolenia i zasilanie na dłuższe loty! Co można zobaczyć w ofercie 30 dniowej?
- Atrakcje z tańszych biletów
- Filmy koncepcyjne i testowe, Co jakiś czas mam pomysły na specjalne nowe filmy, które nie są powiązane z innymi seriami. Wtedy po zrobieniu progresu w tym projekcie będę wam udostępnia wersję filmu i pytał o opinie oraz będę ciekawy waszych propozycji.
- Spotkania Online na Awizoladni raz w miesiącu z omówieniem Ramówki na dany miesiąc. Będą to nie tylko omówione filmy, ale również planowane wydarzenia i postępy na danych inwestycjach

avatar

Nowy użytkownik

Awizonosz

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.