Avatar użytkownika

Awizonosz

39
patronów
1 457 
miesięcznie
12 665 
łącznie
39
patronów
1 457 zł 12 665 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Podziel się biletem dobowym!
Widzę że nie są Ci obojętne moje produkcje i chcesz wspomóc produkcję wszystkich materiałów.
Dla Ciebie mam:
- Specjalne filmy Za kulisami z całej produkcji filmów, czasami coś ciekawego stanie się podczas nagrywania i chętnie wam też pokażę te ciekawostki!
- Specjalna grupa dla Patronów na serwerze na discordzie Awizolandia
24 zł miesięcznie
Podziel się biletem weekendowym!
Widzę że minimum to nie twój klimat, więc coś trzeba dodać w ramach całego weekendu:
- Atrakcje z biletów tańszych
- Miejsce na ekranach końcowych filmów
- Filmy Przedpremierowo, od kilku godzin do nawet kilku dni przed emisją, zwłaszcza kiedy jadę gdzieś na wyjazd robię filmy na zapas przedpremierowo dla Was!
57 zł miesięcznie
Podziel się biletem 3 dniowym!
Trzy dni to już całkiem długo, więc dla ciebie musi być też coś długiego i najlepiej z ciekawymi obrazkami na żywo…
W ramach tego biletu dostajesz:
- Atrakcje z tańszych biletów
- Dostęp do specjalnych Live z nagrywania różnych inwestycji. Co jakiś czas jeśli będę mieć możliwości internetu w danej lokalizacji będę realizować dla Was specjalne Live z nagrywania ujęć do filmów, czyli takie Przed-Przedpremierowe filmy. O terminach będę was informować wcześniej i na grupie będziemy się dogadywać w tym temacie. Planuję do dwóch takich Live w ciągu miesiąca jeśli będą już osoby na tym poziomie lub wyżej
110 zł miesięcznie
Podziel się biletem miesięcznym!
To już nie przelewki, chcesz nie tylko aby kanał dalej był, ale również aby można było bardziej szczegółowo nagrywać wszystkie filmy, poprzez dłuższe loty dronem… Dzięki tobie będę mógł sfinansować dodatkowe pozwolenia i zasilanie na dłuższe loty! Co można zobaczyć w ofercie 30 dniowej?
- Atrakcje z tańszych biletów
- Filmy koncepcyjne i testowe, Co jakiś czas mam pomysły na specjalne nowe filmy, które nie są powiązane z innymi seriami. Wtedy po zrobieniu progresu w tym projekcie będę wam udostępnia wersję filmu i pytał o opinie oraz będę ciekawy waszych propozycji.
- Spotkania Online na Awizoladni raz w miesiącu z omówieniem Ramówki na dany miesiąc. Będą to nie tylko omówione filmy, ale również planowane wydarzenia i postępy na danych inwestycjach
280 zł miesięcznie
Podziel się biletem 90 dniowym!
Nie wiem co powiedzieć… Wątpię aby ktoś tu się pojawił, ale gdyby jednak ktoś to takie mam specjalne atrakcje w ramach tej karty miejskiej:
- Atrakcje z tańszych biletów
- Spotkania w terenie, nie ma nic lepszego niż spotkanie na miejscu budowy i omówienie inwestycji na miejscu, a nie za komputera. Wydarzenia te by były organizowane co kilka miesięcy w roku. W zależności od liczby osób i możliwości również były by możliwe wejściami na place budowy?
700 zł miesięcznie
Wybierz 700 zł
5 dostępnych miejsc
Zmiana trasy na żądanie?
A może by tak specjalny odcinek Okiem Awizonosza z zupełnie innej inwestycji w Polsce? To ty decydujesz gdzie i jaką inwestycję nagrać w Polsce w ramach Okiem Awizonosza.
Dostajesz wszystkie bajery z tańszych biletów
Okiem Awizonosza z inwestycji którą sam wybierzesz w całej Polsce! Szczegóły do uzgodnienia poprzez awizo@nosz.waw.pl Jeden film za 3 miesiące wspierania na tym poziomie lub więcej jeśli będą inne uzgodnienia.
1200 zł miesięcznie
Podziel się biletem półrocznym na okaziciela!
Chyba ktoś tu chce nawiązać współpracę? Skoro tak to zapraszam Cię do kawiarni w celu porozmawiania o szczegółach tej współpracy…

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Awizonosz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Co można zobaczyć na kanale Awizonosza? Rozwój Warszawy i całej aglomeracji! Nowe inwestycje, Przyszłe plany rozwoju miasta, Historię nieoczywistych miejsc czy Aktualne Newsy z Transportu Publicznego! Oczywiście to nie wszystko, bo również są serie nagrywane z całej Polski i z innych tematów…

Witam Was tutaj Cześć i Czołem Awizonosz

Jest mi niezmiernie miło że jesteś zainteresowany wsparciem mojej twórczości! A tutaj mam taki krótki film w którym pokazuje wszystkie inwestycje które pokazywałem w ostatnim czasie…


Pierwsze filmy zacząłem nagrywać w 2017 roku o Cities Skylines, aż do pewnego momentu kiedy pojawiły się pierwsze materiały o budowie Metra do Księcia Janusza. Od tamtego czasu pojawiło się dużo serii Warszawskich, taki jak: Zapraszamy do Metra, Warszawskie Inwestycje czy Tramwaj kierunek Winnica… Wraz z nowymi tematami pojawiła się nowa seria Warszawska Średnica 2050 gdzie pokazałem pierwszy raz przebudowę Warszawy Zachodniej i od tamtego czasu rozwój nabrał wiatru w żagle! Od tamtego czasu pojawiła się również seria Mniejsza Z tym… gdzie pokazuje moim subiektywnym okiem newsy komunikacyjne i inwestycyjne z całej Warszawy, a nawet Polski.

Aktualnie nagrywam serie:

 • Mniejsza Z tym…
 • Warszawskie Inwestycje
 • Mazowieckie Inwestycje
 • Warszawska Średnica 2050 (również z pod seriami z Zakopanego, Krakowa czy Łodzi)
 • Zapraszamy do Metra
 • Okiem Awizonosza (Z całej Polski)
 • Tramwaj kierunek… Wilanów, Kasprzaka, Annopol, Zachodnia, Winnica, Gocław, Modlińska, Zielona Białołęka i inne
 • Mniejsza Z tym Cities Skylines PS4
 • Dron Awizo
 • I inne specjalne

Choć przez ten cały czas realizuję te wszystkie film z pasji, to nie jest to łatwa i tania rzecz do produkcji. Z czasem musiałem nawiązać współpracę z Grafikiem który tworzy moje wszystkie grafiki, bo nie jestem w stanie wszystkiego samemu robić. Wszystkim osobom które pomagają w produkcji filmów muszę wynagradzać, jak i również same koszty sprzętu i  inne aspekty techniczne niosą za sobą koszty. Dlatego w tym miejscu zwracam się z prośbą do Ciebie!

Wiele z was pisało w ostatnich miesiącach, że na kanale Awizonosz można dowiedzieć się wartościowych informacji, zobaczyć place budowy z innej perspektywy czy inwestycje które nie są pokazywane przez innych. Dlatego jeśli tylko chcesz, aby filmy pojawiały się dalej, Zapraszam Cię do wspólnego rozwijania kanału poprzez zostanie Patronem!

Cele Autora

Niezapomnijmy o tych wszystkich Inwwestycjach…
 • 1 500 zł miesięcznie
 • 43 zł brakuje
97%
Pamięć to wieczny problem przy wszystkich inwestycjach, czas już najwyższy trochę więcej zainwestować w przestrzeń pamięciową i wygodę jej użytkowania. Aby to się udało zrobić muszę kupić stację dokującą do komputera, dzięki której będę mógł podpiąć wszystkie dyski naraz, bez potrzeby przełączania się. Takie luksusy niestety będę mógł mieć tylko na biurku, ale już czas na to…
Mniejsza Z tym… prosto z miasta!
 • 1 750 zł miesięcznie
 • 293 zł brakuje
83%
Skoro już mam sprawny sprzęt do ładowania komputera na mieście, to może by tak realizować Mniejsza Z tym… raz w miesiącu, gdzieś na mieście? Lokalizację będą losowe, w zależności od okazji!
Redakcja Awizonosz
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 543 zł brakuje
72%
Może już czas na założenie oficjalnej redakcji Awizonosz, aby móc łatwiej dowiadywać się nowych informacji, wchodzić na konferencje i budowy, czy dostawać informacje na maile prasowe?
Lecimy dalej na kolejnej baterii Drona!
 • 550 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
A może by tak zobaczyć więcej szczegółów na budowie Stacji Techniczno Postojowej Metra Karolin, Zajezdni Annopol czy dłuższy odcinek S7 za Modlinem? Kto by nie chciał? Jedne co nas ogranicza to liczba baterii do drona, dzięki którym latam nad wszystkimi inwestycjami… Jeśli uda się dobić do tego poziomu będę mógł to zmienić i dokupić kolejną baterię! lecieć dłużej i dalej!
Wielki rozłam kanału…
 • 750 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Tak oto powstał kanał Plany Awizonosza!
Pora rozdzielić wszystkie produkcje które są aktualnie na kanale Awizonosz, na dwa osobne kanały. Na głównym będą cały czas filmy z wszystkich inwestycji które nagrywam na terenie całej Polski i powiązane serię z nimi, natomiast na drugim kanale będą się pojawiać serio nie powiązane z tym co się dzieje na głównym kanale, takie jak: Cities Skylines, Przygody Awizonosza, Lego GBC Awizonosz i inne filmy z Lego oraz inne specjalne materiały.
Oczywiście raz na jakiś czas mogą się pojawić specjalne filmy informujące o tym co się dzieje na drugim kanale w celu zachęcenie nowych Widzów do zerknięcia do tej ofert filmów, ale głównie będę to mówić w Mniejsza Z tym…
Fundusze głównie są potrzebne do utrzymania z serii: Mniejsza Z Cities Skylines (PS4) i Lego GBC Awizonosz.
Przy okazji część tej kwoty szła by jako stałe utrzymanie grafika kanału, który robiłby wtedy wszystkie grafiki i miniaturki na obydwa kanały
Bateria+ do Drona i Komputera
 • 1 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Czas nie na kolejną baterię drona, a na power banka do komputera i drona. Cel to kupić szybkiego, dużego i nieciężkiego power banka do tych sprzętów, aby móc robić dłuższe Live z komputera na outdoorze i naładować kolejne baterie jeśli będzie taka potrzeba

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Awizonosz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maciej Jażwiński
Maciej Jażwiński
280 zł
Jakub Mieczkowski
Jakub Mieczkowski
24 zł
Robert Dominiak
Robert Dominiak
24 zł
Kłos
Kłos
57 zł
Anonimowy patron
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.