1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

250 zł miesięcznie

Wpłacając taką kwotę bardzo pomagasz mi w tworzeniu mojej muzyki. Ułatwi mi to znacznie spokojne nagrywanie nowych utworów i codzienne życie. Dzięki takiej wpłacie uzyskasz prywatny dostęp do obejrzenia przedpremierowo klipu lub klipów, które ukażą się w trakcie Twojego wsparcia (po pisemnej deklaracji mailowej o nieudostępnianiu materiału osobom trzecim). Oprócz tego otrzymasz moją nową płytę "Osobisty Zbiór Wartości" z autografem po premierze (płyta ukaże się w roku 2020) oraz dostęp do "Tajnej Grupy" na Facebooku, gdzie będę wrzucał informacje na temat swojej pracy nad muzyką. Dodatkowo raz w tygodniu w ustalonym terminie, o którym poinformuję na grupie będę dostępny przez 2 godziny, podczas których będziemy mogli porozmawiać sobie w węższym gronie o wielu rzeczach.

1000 zł miesięcznie

Jest mi bardzo miło! To niesamowite, że chcesz wesprzeć mnie taką kwotą. Takie wpłaty pozwolą mi na postawienia w życiu na muzykę i zajmowania się tylko tworzeniem rapu. Decydując się na takie wsparcie otrzymasz ode mnie imienne podziękowanie na płycie (imię i nazwisko lub ksywa, pod warunkiem, że nie będzie ona obraźliwa lub wulgarna) wydrukowane na okładce podczas produkcji nakładu płyty. Płytę z autografem wyślę do Ciebie tuż przed lub po premierze krążka. Nowy album "Osobisty Zbiór Wartości" ukaże się w roku 2020. Znajdą się na nim utwory patriotyczne jak chociażby nowa wersja "Ostatniego Naboju", którą nagraliśmy razem z Lechem Makowieckim, ale też kawałki "życiówki" takie jak "To o Tobie". Oprócz tego uzyskasz prywatny dostęp do obejrzenia przedpremierowo klipu lub klipów, które ukażą się w trakcie Twojego wsparcia (po pisemnej deklaracji mailowej o nieudostępnianiu materiału osobom trzecim). oraz dostęp do "Tajnej Grupy" na Facebooku, gdzie będę wrzucał informacje na temat swojej pracy nad muzyką. Dodatkowo raz w tygodniu w ustalonym terminie, o którym poinformuję na grupie będę dostępny przez 2 godziny, podczas których będziemy mogli porozmawiać sobie w węższym gronie o wielu rzeczach.

avatar

Nowy użytkownik

BASTI

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.