W Patronite od 24.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2315

Liczba Patronów: 2027

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
35 miesięcznie
1 525 łącznie
Zbigniew "Basti” Woźniak - raper zajmujący się tworzeniem przede wszystkim utworów patriotycznych.

O Autorze

Zajmuję się tworzeniem rapu w klimacie patriotycznym i tożsamościowym. Staram się przekazywać w swoich tekstach jak ważna jest miłość do Ojczyzny, tradycja i tożsamość. Oprócz tego tworzę też utwory tzw. "życiówki", gdzie również przekazuję ludziom wartości, którymi moim zdaniem powinniśmy kierować się w życiu. Moich kawałków można posłuchać na platformie YouTube. Do najbardziej rozpoznawalnych należą utwory takie jak: "Mam Już Dość", "Europa Umiera", "11 Listopada", "303", "Ostatni Nabój" nagrany z twórcą oryginału Lechem Makowieckim czy najnowszy klip "To o Tobie". 

Często spotykam się z pytaniem ze strony ludzi, którzy słuchają mojej muzyki jak można udzielić mi wsparcia. Można to uczynić na kilka sposobów. Pierwszym jest zakup moich płyt "Mowa Nienawiści" i "Z Sensem", które dostępne są tutaj:

"Mowa Nienawiści" wersja fizyczna - http://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna/plyta-basti-mowa-nienawisci

"Mowa Nienawiści" wersja mp3 - http://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna/basti-mowa-nienawisci-mp3

"Z Senem" wersja fizyczna - http://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna/plyta-basti-z-sensem

"Z Sensem" wersja mp3 - http://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna/basti-z-sensem-mp3

Kolejnym sposobem jest przychodzenie na moje koncerty, które ostatnio są coraz częściej blokowane przez środowiska niesprzyjające wartościom patriotycznym. 

Jeszcze jednym sposobem jest udzielenie mi wsparcia finansowego na tym portalu.

Na co możesz liczyć w zamian? Przede wszystkim na nowe kawałki, klipy i płyty, które na przeciw poprawności politycznej opowiadają o prawdzie historycznej, oraz na kawałki, które mówią o wartościach jakie jeszcze nie tak dawno były czymś naturalnym i normalnym a dziś wypierane są przez antywartości, neomarksizm kulturowy i konsumpcjonizm. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
jonjonyyy jonjonyyy
jonjonyyy jonjonyyy
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Jacek Brzuska
Jacek Brzuska
Próg: 50 zł
Marcin Kiciński
Marcin Kiciński
Próg: 25 zł
andrzej lll
andrzej lll
Próg: 50 zł