Avatar użytkownika

BASTI

6
patronów
190 
miesięcznie
3 020 
łącznie
6
patronów
190 zł 3 020 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej działalności artystycznej.
10 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej działalności artystycznej. .
15 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej działalności artystycznej.
25 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej działalności artystycznej.
35 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej działalności artystycznej.
50 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo za wsparcie mojej działalności artystycznej.
75 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo za wsparcie mojej działalności artystycznej.
100 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo za wsparcie mojej działalności artystycznej.
150 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo za hojne wsparcie mojej działalności artystycznej.
250 zł miesięcznie
Wspierając mnie taką kwotą bardzo pomagasz mi rozwijać moją muzyczną działalność za co bardzo dziękuję.
500 zł miesięcznie
Dziękuję z całego serca za przekazanie mi takiej kwoty. Wykorzystam ją w pełni do rozwoju mojej muzycznej działaności.
1000 zł miesięcznie
Jest mi bardzo miło! To niesamowite, że chcesz wesprzeć mnie taką kwotą. Takie wpłaty pozwolą mi na postawienie w życiu na muzykę i zajmowanie się tworzeniem rapu jeszcze bardziej profesjonalnie. Dziękuję!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora BASTI w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Basti - Zajmuję się tworzeniem rapu o różnej tematyce a w szczególności patriotycznej, niepoprawnej politycznie i niemodnej w nowoczesnym świecie antywartości. Poprzez muzykę wyrażam a wręcz manifestuję swoje zdanie i mój pogląd na pewne sprawy i robię to co wg. mojego sumienia jest słuszne.


Zajmuję się tworzeniem rapu o różnej tematyce a w szczególności patriotycznej, niepoprawnej politycznie i niemodnej w nowoczesnym świecie antywartości. Poprzez muzykę wyrażam a wręcz manifestuję swoje zdanie i mój pogląd na pewne sprawy i robię to co wg. mojego sumienia jest słuszne. Robię coś co niestety często nie idzie w parze z przychylnością algorytmu przez co nie mam szans rozwijać się tak prężnie jak jeszcze kilka lat wstecz kiedy algorytm nie był dla mnie tak bezlitosny ;) Przez tematykę jaką poruszam w swoich utworach często nie mogę zarabiać na reklamach na YouTube jak robi to większość muzyków. Często też nie mogę zarabiać na swój rozwój muzyczny grając koncerty jak inni muzycy (swojego czasu pewna gazeta próbowała blokować wszystkie moje zaplanowane koncerty). W dzisiejszych czasach kiedy Polacy są ze sobą tak bardzo skłóceni kładę nacisk na przedstawianie poprzez muzykę tych mniej i bardziej znanych, pięknych i dumnych kart naszej historii, które zawsze większość z nas łączą. Skłóceni jesteśmy słabi i łatwo nas wymanewrować, więc warto pamiętać jak ważna jest jedność narodowa. Tylko poprzez szacunek do przeszłości możemy zapewnić sobie przyszłość. Historia jest najlepszą nauczycielką i podpowiada nam co jest dla nas dobre - wystarczy zacząć jej słuchać. Zapraszam i zachęcam do wspierania mnie przez tych z Was, którzy na serio cenią moją pracę i szanują moją osobę. Ludzi, którzy przy pierwszej okazji kiedy powiem lub nagram coś z czym się akurat w danym momencie nie zgadzają nie będą "hejtować". Mają na tyle otwarte głowy, żeby zrozumieć, że chyba nie ma dwóch osób, które zgadzają się ze sobą dosłownie we wszystkim. Różnica zdań na jakiś temat nie czyni drugiej osoby zdrajcą, wrogiem, kimś gorszym czy niegodnym szacunku... Dla mnie bardzo ważna jest Polska co już chyba dobitnie pokazałem przez te wszystkie lata mojej muzycznej drogi i chcę kontynuować swoją "robotę" dopóki będzie to możliwe...

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora BASTI już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

cichy cichowski
cichy cichowski
15 zł
Anonimowy patron
10 zł
Rafal Damian
Rafal Damian
50 zł
Gerard Gruszczynski
Gerard Gruszczynski
100 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.