W Patronite od 24.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1460

Liczba Patronów: 1674

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
215 miesięcznie
2 190 łącznie
Basti - Zajmuję się tworzeniem rapu o różnej tematyce a w szczególności patriotycznej, niepoprawnej politycznie i niemodnej w nowoczesnym świecie antywartości. Poprzez muzykę wyrażam a wręcz manifestuję swoje zdanie i mój pogląd na pewne sprawy i robię to co wg. mojego sumienia jest słuszne.

O Autorze

Zajmuję się tworzeniem rapu o różnej tematyce a w szczególności patriotycznej, niepoprawnej politycznie i niemodnej w nowoczesnym świecie antywartości. Poprzez muzykę wyrażam a wręcz manifestuję swoje zdanie i mój pogląd na pewne sprawy i robię to co wg. mojego sumienia jest słuszne. Robię coś co niestety często nie idzie w parze z przychylnością algorytmu przez co nie mam szans rozwijać się tak prężnie jak jeszcze kilka lat wstecz kiedy algorytm nie był dla mnie tak bezlitosny ;) Przez tematykę jaką poruszam w swoich utworach często nie mogę zarabiać na reklamach na YouTube jak robi to większość muzyków. Często też nie mogę zarabiać na swój rozwój muzyczny grając koncerty jak inni muzycy (swojego czasu pewna gazeta próbowała blokować wszystkie moje zaplanowane koncerty). W dzisiejszych czasach kiedy Polacy są ze sobą tak bardzo skłóceni kładę nacisk na przedstawianie poprzez muzykę tych mniej i bardziej znanych, pięknych i dumnych kart naszej historii, które zawsze większość z nas łączą. Skłóceni jesteśmy słabi i łatwo nas wymanewrować, więc warto pamiętać jak ważna jest jedność narodowa. Tylko poprzez szacunek do przeszłości możemy zapewnić sobie przyszłość. Historia jest najlepszą nauczycielką i podpowiada nam co jest dla nas dobre - wystarczy zacząć jej słuchać. Zapraszam i zachęcam do wspierania mnie przez tych z Was, którzy na serio cenią moją pracę i szanują moją osobę. Ludzi, którzy przy pierwszej okazji kiedy powiem lub nagram coś z czym się akurat w danym momencie nie zgadzają nie będą "hejtować". Mają na tyle otwarte głowy, żeby zrozumieć, że chyba nie ma dwóch osób, które zgadzają się ze sobą dosłownie we wszystkim. Różnica zdań na jakiś temat nie czyni drugiej osoby zdrajcą, wrogiem, kimś gorszym czy niegodnym szacunku... Dla mnie bardzo ważna jest Polska co już chyba dobitnie pokazałem przez te wszystkie lata mojej muzycznej drogi i chcę kontynuować swoją "robotę" dopóki będzie to możliwe...

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 75 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
krz w
krz w
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Marcin Kiciński
Marcin Kiciński
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł