W Patronite od 24.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1696

liczba Patronów: 1270

3 patronów
20 zł miesięcznie
570 zł łącznie
Zbigniew "Basti” Woźniak - raper zajmujący się tworzeniem przede wszystkim utworów patriotycznych.

O Autorze

Zajmuję się tworzeniem rapu w klimacie patriotycznym i tożsamościowym. Staram się przekazywać w swoich tekstach jak ważna jest miłość do Ojczyzny, tradycja i tożsamość. Oprócz tego tworzę też utwory tzw. "życiówki", gdzie również przekazuję ludziom wartości, którymi moim zdaniem powinniśmy kierować się w życiu. Moich kawałków można posłuchać na platformie YouTube. Do najbardziej rozpoznawalnych należą utwory takie jak: "Mam Już Dość", "Europa Umiera", "11 Listopada", "303", "Ostatni Nabój" nagrany z twórcą oryginału Lechem Makowieckim czy najnowszy klip "To o Tobie". 

Często spotykam się z pytaniem ze strony ludzi, którzy słuchają mojej muzyki jak można udzielić mi wsparcia. Można to uczynić na kilka sposobów. Pierwszym jest zakup moich płyt "Mowa Nienawiści" i "Z Sensem", które dostępne są tutaj:

"Mowa Nienawiści" wersja fizyczna - http://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna/plyta-basti-mowa-nienawisci

"Mowa Nienawiści" wersja mp3 - http://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna/basti-mowa-nienawisci-mp3

"Z Senem" wersja fizyczna - http://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna/plyta-basti-z-sensem

"Z Sensem" wersja mp3 - http://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna/basti-z-sensem-mp3

Kolejnym sposobem jest przychodzenie na moje koncerty, które ostatnio są coraz częściej blokowane przez środowiska niesprzyjające wartościom patriotycznym. 

Jeszcze jednym sposobem jest udzielenie mi wsparcia finansowego na tym portalu.

Na co możesz liczyć w zamian? Przede wszystkim na nowe kawałki, klipy i płyty, które na przeciw poprawności politycznej opowiadają o prawdzie historycznej, oraz na kawałki, które mówią o wartościach jakie jeszcze nie tak dawno były czymś naturalnym i normalnym a dziś wypierane są przez antywartości, neomarksizm kulturowy i konsumpcjonizm. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni