1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

25 zł miesięcznie

Dziękuję! 25 zł to bardzo piękny gest z Twojej strony! Bardzo się cieszę. Dla jednych to tylko kanapka i herbata w kawiarni, a dla mnie Twoja chęć wsparcia mojej pracy i podlewanie kiełkującego projektu.
Kilkadziesiąt takich wpłat i mogę szukać kamerzysty by opłacić dzień nagrań albo montaż Dzikich Ciekawostek!
Jesteś gotowy/gotowa? Cudownie!
Podziękuję Ci comiesięcznym mailem z załącznikiem "niespodzianką". Zdradzę Ci także plany na kolejny miesiąc moich działań. Jeśli będziesz kiedyś w moich okolicach i czas nam na to pozwoli chętnie uścisnę Twoją dłoń i osobiście Ci podziękuję! Oczywiście zapraszam także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB pt. "Dzikie Ciekawostki"!
Będzie mi miło jak napiszesz w komentarzu dlatego mnie wspierasz!

35 zł miesięcznie

Dziękuję za Twoje wsparcie! Dziękuję bardzo! Razem możemy zdziałać więcej i cieszę się, że chcesz w tym partycypować. Planuję polepszyć jakość filmów, a także zależy mi na zaangażowaniu dodatkowej profesjonalnej osoby przy kręceniu i montowaniu filmów. Do tej pory robię to sama i zajmuje to bardzo dużo czasu! Część kwoty będę chciała także przeznaczyć na zakup lepszego sprzętu do obserwacji przyrody. Bez Ciebie będzie mi trudniej. Dla tego progu będę chciała przygotować comiesięczne nagranie specjalne - podziękowanie za pomoc w edukacji. Także co miesiąc w skrzynce będzie czekał na Ciebie mail z załącznikiem "niespodzianką" i z planami działań na kolejne miesiące. Oczywiście zapraszam także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB "Dzikie Ciekawostki"! Będzie mi miło jak napiszesz w komentarzu dlatego mnie wspierasz!

50 zł miesięcznie

Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dziękuję! 50 zł to wspaniały gest z Twojej strony! Bardzo się cieszę. Kilkadziesiąt takich wpłat i mogę szukać kamerzysty by opłacić dzień nagrań albo montaż Dzikich Ciekawostek! Część kwoty będę chciała także przeznaczyć na zakup lepszego sprzętu do obserwacji przyrody. Bez Ciebie będzie mi trudniej.
Dla tego progu będę chciała przygotować comiesięczne nagranie specjalne - podziękowanie za pomoc w edukacji. Także co miesiąc w skrzynce będzie czekał na Ciebie mail z załącznikiem "niespodzianką". Raz na pół roku będę chciała zorganizować spotkanie offline dla chętnych z tego progu - może spacer, może piknik - w zależności od pogody - na pewno będzie to wspaniała okazja do poznania się i porozmawiania! Niezależnie od tego, jeśli będziesz kiedyś w moich okolicach albo usłyszysz, że jestem w Twoich - koniecznie daj znać - jeśli czas nam na to pozwoli chętnie uścisnę Twoją dłoń i osobiście Ci podziękuję! Oczywiście zapraszam także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB! Będzie mi miło jak napiszesz w komentarzu dlatego mnie wspierasz!

100 zł miesięcznie

Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę! Twoje miesięczne wsparcie pozwoli mi już bardzo mocno poświęcić się niemal wyłącznie edukacji przyrodniczej, nagrywaniu filmów i zakupie lepszego sprzętu - w tym fotopułapki, którą będę mocowała w cennych i ważnych miejscach. Jako patron/patronka będziesz przedpremierowo otrzymywać informację o tym o czym planuję nagrywać kolejne odcinki, możesz także zaproponować bohatera, o którym mam opowiedzieć w jednym z kolejnych Dzikich Ciekawostek. Raz w miesiącu pojawi się w moich mediach społecznościowych post z podziękowaniami, w którym wymienię moich patronów i patronki tego i wyższego progu - w tym Ciebie. Jeśli będziesz miał/a czas spotkamy się z chętnymi patronami i patronkami tego progu raz na kwartał na grupowym zoomie z by porozmawiać o przyrodzie. Oczywiście czeka na Ciebie comiesięczny mail z podziękowaniem i "załącznikiem niespodzianką", a gdy będziemy w swoich okolicach chętnie spotkam się z Tobą by osobiście Ci podziękować.
Zapraszam Cię także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB! Dziękuję za Twoje wsparcie i za to, że razem dokładamy cegiełkę do edukacji!

200 zł miesięcznie

Ten prób może wybrać tylko 20 osób!
Jeśli jesteś w tej 20 to czuję się szczęściarą. Twoje miesięczne wsparcie pozwoli mi z pełną parą i zaangażowaniem czasowym działać przy tworzeniu "Dzikich Ciekawostek" oraz przygotowaniu materiałów edukacyjnych. Jako patron/patronka będziesz przedpremierowo otrzymywać informację o tym o czym będzie kolejny odcinek, możesz także zaproponować bohatera, o którym mam opowiedzieć w jednym z kolejnych odcinków filmu. Twoje imię/nazwisko/organizacja będzie wymieniana w patronach każdego odcinak filmu (a jeśli przyszłość pozwoli i podcastu).
Jeśli zechcesz spotkamy się online raz na kwartał by porozmawiać o przyrodzie. Spotkanie offline raz w roku też będzie możliwe! Wszystko do ustalenia. Oczywiście nie zapomnę o mailu z podziękowaniem i "załącznikiem niespodzianką". Zapraszam Cię także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB!
Dziękuję za Twoje wsparcie!

avatar

Nowy użytkownik

"Dzikie Ciekawostki" Joanna Kowalczyk-Bednarczyk

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.