Avatar użytkownika

"Dzikie Ciekawostki" Joanna Kowalczyk-Bednarczyk

1
patron
10 
miesięcznie
120 
łącznie
1
patron
10 zł 120 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
4999 dostępnych miejsc
Od zawsze preferuję zasadę - mniej znaczy więcej. 10 zł! 1+0! 1:0 dla nas miłośników przyrody! Dziękując Ci za ten gest zapraszam Cię do zamkniętej grupy na FB - będziemy się tam dzielić pięknymi zdjęciami i obserwacjami z naszych leśnych spacerów. Będą pytania? To je zadasz, a ja postaram się na nie odpowiedzieć, choć może nie od razu bo kiedyś muszę przecież pracować i prowadzić życie rodzinne ;) . FAJNIE? BAAARDZO, bowiem na moim FB @bieganizm od dawna jest jakiś błąd i w komentarzach nie można wstawiać zdjęć, więc wysyłacie mi je zazwyczaj prywatnie :) To teraz będziemy mogli zachwycać się razem, ale w zamkniętym gronie :)
Dziękuję! Doceniam!
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
1000 dostępnych miejsc
15 złotych to właściwie niewielka kwota, koszt jednego latte raz w kawiarni! Jeśli jednak raz na te 30 dni wesprzecie moje działania taką sumą mam już spore szanse uzbierać na zakup dobrej fotopułapki - i to w ciągu kilku miesięcy. Poza tym będzie to Twój osobisty wkład w szerzenie przeze mnie edukacji!
Bardzo Ci dziękuję!
Co ja ofiaruję Tobie za Twoje miesięczne wsparcie mnie? Każdego miesiąca wyślę co Ciebie maila z podziękowaniem! W mailu znajdzie się także "załącznik-niespodzianka".
Oczywiście zapraszam także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB "Dzikie Ciekawostki"! Tylko Wy i ja!
Będzie mi miło jeśli napiszesz w komentarzu dlaczego mnie wspierasz! :)
Dziękuję!
25 zł miesięcznie
Dziękuję! 25 zł to bardzo piękny gest z Twojej strony! Bardzo się cieszę. Dla jednych to tylko kanapka i herbata w kawiarni, a dla mnie Twoja chęć wsparcia mojej pracy i podlewanie kiełkującego projektu.
Kilkadziesiąt takich wpłat i mogę szukać kamerzysty by opłacić dzień nagrań albo montaż Dzikich Ciekawostek!
Jesteś gotowy/gotowa? Cudownie!
Podziękuję Ci comiesięcznym mailem z załącznikiem "niespodzianką". Zdradzę Ci także plany na kolejny miesiąc moich działań. Jeśli będziesz kiedyś w moich okolicach i czas nam na to pozwoli chętnie uścisnę Twoją dłoń i osobiście Ci podziękuję! Oczywiście zapraszam także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB pt. "Dzikie Ciekawostki"!
Będzie mi miło jak napiszesz w komentarzu dlatego mnie wspierasz!
35 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Dziękuję bardzo! Razem możemy zdziałać więcej i cieszę się, że chcesz w tym partycypować. Planuję polepszyć jakość filmów, a także zależy mi na zaangażowaniu dodatkowej profesjonalnej osoby przy kręceniu i montowaniu filmów. Do tej pory robię to sama i zajmuje to bardzo dużo czasu! Część kwoty będę chciała także przeznaczyć na zakup lepszego sprzętu do obserwacji przyrody. Bez Ciebie będzie mi trudniej. Dla tego progu będę chciała przygotować comiesięczne nagranie specjalne - podziękowanie za pomoc w edukacji. Także co miesiąc w skrzynce będzie czekał na Ciebie mail z załącznikiem "niespodzianką" i z planami działań na kolejne miesiące. Oczywiście zapraszam także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB "Dzikie Ciekawostki"! Będzie mi miło jak napiszesz w komentarzu dlatego mnie wspierasz!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dziękuję! 50 zł to wspaniały gest z Twojej strony! Bardzo się cieszę. Kilkadziesiąt takich wpłat i mogę szukać kamerzysty by opłacić dzień nagrań albo montaż Dzikich Ciekawostek! Część kwoty będę chciała także przeznaczyć na zakup lepszego sprzętu do obserwacji przyrody. Bez Ciebie będzie mi trudniej.
Dla tego progu będę chciała przygotować comiesięczne nagranie specjalne - podziękowanie za pomoc w edukacji. Także co miesiąc w skrzynce będzie czekał na Ciebie mail z załącznikiem "niespodzianką". Raz na pół roku będę chciała zorganizować spotkanie offline dla chętnych z tego progu - może spacer, może piknik - w zależności od pogody - na pewno będzie to wspaniała okazja do poznania się i porozmawiania! Niezależnie od tego, jeśli będziesz kiedyś w moich okolicach albo usłyszysz, że jestem w Twoich - koniecznie daj znać - jeśli czas nam na to pozwoli chętnie uścisnę Twoją dłoń i osobiście Ci podziękuję! Oczywiście zapraszam także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB! Będzie mi miło jak napiszesz w komentarzu dlatego mnie wspierasz!
100 zł miesięcznie
Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę! Twoje miesięczne wsparcie pozwoli mi już bardzo mocno poświęcić się niemal wyłącznie edukacji przyrodniczej, nagrywaniu filmów i zakupie lepszego sprzętu - w tym fotopułapki, którą będę mocowała w cennych i ważnych miejscach. Jako patron/patronka będziesz przedpremierowo otrzymywać informację o tym o czym planuję nagrywać kolejne odcinki, możesz także zaproponować bohatera, o którym mam opowiedzieć w jednym z kolejnych Dzikich Ciekawostek. Raz w miesiącu pojawi się w moich mediach społecznościowych post z podziękowaniami, w którym wymienię moich patronów i patronki tego i wyższego progu - w tym Ciebie. Jeśli będziesz miał/a czas spotkamy się z chętnymi patronami i patronkami tego progu raz na kwartał na grupowym zoomie z by porozmawiać o przyrodzie. Oczywiście czeka na Ciebie comiesięczny mail z podziękowaniem i "załącznikiem niespodzianką", a gdy będziemy w swoich okolicach chętnie spotkam się z Tobą by osobiście Ci podziękować.
Zapraszam Cię także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB! Dziękuję za Twoje wsparcie i za to, że razem dokładamy cegiełkę do edukacji!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
20 dostępnych miejsc
Ten prób może wybrać tylko 20 osób!
Jeśli jesteś w tej 20 to czuję się szczęściarą. Twoje miesięczne wsparcie pozwoli mi z pełną parą i zaangażowaniem czasowym działać przy tworzeniu "Dzikich Ciekawostek" oraz przygotowaniu materiałów edukacyjnych. Jako patron/patronka będziesz przedpremierowo otrzymywać informację o tym o czym będzie kolejny odcinek, możesz także zaproponować bohatera, o którym mam opowiedzieć w jednym z kolejnych odcinków filmu. Twoje imię/nazwisko/organizacja będzie wymieniana w patronach każdego odcinak filmu (a jeśli przyszłość pozwoli i podcastu).
Jeśli zechcesz spotkamy się online raz na kwartał by porozmawiać o przyrodzie. Spotkanie offline raz w roku też będzie możliwe! Wszystko do ustalenia. Oczywiście nie zapomnę o mailu z podziękowaniem i "załącznikiem niespodzianką". Zapraszam Cię także do naszej zamkniętej grupy pasjonatów ochrony przyrody na FB!
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora "Dzikie Ciekawostki" Joanna Kowalczyk-Bednarczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podobno ciekawie opowiadam historie o zwierzętach i mam głos, którego dobrze się słucha. To ważne narzędzia przekazywania wiedzy. Przyroda i jej ochrona są dla mnie priorytetem. Od 3 lat piszę książki dla dzieci o zwierzętach. Czas iść dalej, pragnę nagrywać przyrodnicze filmy edukacyjne.

Cześć! Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Nazywam się Joanna Kowalczyk-Bednarczyk. Z wykształcenia jestem biolożką, pracowałam 13 lat naukowo i mam doktorat z biologii medycznej. Po -nastu latach pracy naukowej poczułam zew lasu i opuściłam laboratorium na rzecz pracy w terenie - z tymi co głosu nie mają: drzewami, roślinami, grzybami, zwierzętami.  Zakochałam się w wilkach i bobrach. Fascynują mnie grzyby i śluzówce. Potrafię godzinami przemierzać las na kolanach z lupą w ręku.

Od 13 lat jestem weganką. Jestem autorką bloga oraz mediów społecznościowych „Bieganizm”. Na co dzień dzielę się z moimi obserwatorami/obserwatorkami i czytelnikami/czytelniczkami miłością do natury, prostotą życia w harmonii z naturą oraz roślinnymi przepisami. 

Od 3 lat piszę książki o zwierzętach, których głównym założeniem jest uwrażliwienie dzieci oraz rodziców na przyrodę. Moim nadrzędnym celem wszelkich podejmowanych działań to pragnienie zaszczepienia w dzieciach miłości do natury poprzez pełne ciepła i empatii, ale i zawierające prawdę historie, które opowiadam o dzikich zwierzętach naszego kraju.

Obecnie zawodowo niemal całkowicie skupiłam się na edukacji poprzez pisanie książek dla najmłodszych oraz nagrywanie kilkuminutowych filmów pt. Dzikie Ciekawostki - dla każdego. Premierowy odcinek emituję w każdy czwartek na moim Instagramie i Facebooku. Jeśli czas pozawala na zaproszenie prowadzę edukacyjne leśno-przyrodnicze warsztaty dla dzieci. 

Cieszy mnie wzrost popularności "Dzikich Ciekawostek", co niezwykle motywuje do dalszej pracy i rozwijania tego kierunku przekazu informacji o świcie roślin i zwierząt. Wkładam w przygotowanie każdego odcinka całe swoje serce, zaangażowanie oraz czas, ponieważ zależy mi na profesjonalnym przekazie wiedzy. Każdy film nagrywam i montuję samodzielnie, jednak marzy mi się współpraca z profesjonalnym operatorem. Do tej pory nikt nie wspierał mojej przyrodniczej pracy finansowo dlatego jeśli chciałbyś/chciałabyś zostać moim Patronem/Patronką będę szczęśliwa i poczuję się jeszcze bardziej doceniona. Obiecuję rozwijać tę pracę, by z czasem móc przemieszczać się w niezwykłe miejsca, pokazywać walory przyrodnicze dzikiej Polski, tworzyć ciekawe materiały i nagrywać je w profesjonalny sposób. Dla mnie najważniejsza jest ochrona przyrody i bioróżnorodności, zachowanie bogactwa świata roślin, zwierząt i grzybów. To jeden z niezbędnych filarów walki z kryzysem klimatycznym.

Wesprzesz mnie? Już teraz jestem Tobie/Wam/Państwu bardzo wdzięczna!

Z przyrodniczymi pozdrowieniami,

dr n. med. Joanna Kowalczyk-Bednarczyk, biolożka, weganka, aktywistka, prywatnie żona i mama dwójki wspaniałych synów, którzy każdego dnia inspirują mnie do działania na rzecz ochrony przyrody. 

Zdj. Karolina Krawczyk

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora "Dzikie Ciekawostki" Joanna Kowalczyk-Bednarczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sebastian Kręgiel
Sebastian Kręgiel
10 zł
Milena Janus-Liwoch
Milena Janus-Liwoch
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.