1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

99 zł miesięcznie

Wybierz ten próg, jeżeli uważasz Bieszczady za swoją małą ojczyznę, Twoje miejsce na świecie, do którego jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca.

Dla patronów, którzy zdecydują się na ten próg, mamy prezent, w postaci komercyjnego profilu VIP w "Przewodniku Turystycznym" portalu Bieszczady.Land na 12 miesięcy za darmo. Za jego pomocą można promować na naszych łamach atrakcje turystyczne w regionie, pojawiać się z taką atrakcją na mapie w Przewodniku i prowadzić swój własny blog w portalu Bieszczady.Land!

Dzięki Twojemu wsparciu nasza misja krzewienia bieszczadzkiej wiedzy nabiera skrzydeł i redakcja może pracować na jeszcze większych obrotach, docierając do jeszcze ciekawszych materiałów, ludzi, miejsc, którymi dzieli się na łamach portalu Bieszczady.Land. Dziękujemy! :)

500 zł miesięcznie

🏵 Próg przygotowany dla firm oraz przedstawicieli biznesu. Wiemy, że również przedsiębiorcom zależy na dobrym rozwoju tego regionu, więc zachęcamy do wspierania idei edukacyjnej, która przyświeca portalowi.

W ramach patronatu, wspierające nas firmy otrzymują promocję w dedykowanej sekcji "Patroni portalu" (link do sekcji na głównej stronie oraz każdej podstronie Bieszczady.Land), w której możesz umieścić logo swojej firmy, krótki opis działalności wraz z linkiem do Twojej strony www (kolejność Patronów jest chronologiczna, czyli najdłużej i w sposób ciągły patronujące nam firmy znajdują się na początku).

Twoje Firma będzie też mogła korzystać z tytułu "Patrona Bieszczady.Land" w swojej komunikacji marketingowej przez cały okres wspierania naszej działalności.

1000 zł miesięcznie

MECENAS PORTALU
🥇 To próg dla firm oraz przedstawicieli biznesu, którzy chcą zaangażować się we wsparcie portalu oraz idei, która przyświeca funkcjonowaniu naszej działalności. Jeżeli prowadzisz biznes, który również angażuje się społecznie, zapraszamy Cię do wspierania rozwoju Bieszczady.Land.

W ramach patronatu, wspierające nas firmy otrzymują promocję w dedykowanej sekcji "Patroni portalu" z tytułem "Mecenas Portalu" (link do sekcji na głównej stronie oraz każdej podstronie Bieszczady.Land; Mecenasi są umieszczani w sekcji z Patronami portalu powyżej Patronów biznesowych z niższego progu), w której możesz umieścić logo swojej firmy, krótki opis działalności wraz z linkiem do Twojej strony www (kolejność Mecenasów jest chronologiczna, czyli najdłużej i w sposób ciągły patronujące nam firmy znajdują się na początku). W tej sekcji znajdują się też podziękowania od redakcji dla naszych Mecenasów.

Twoje Firma będzie też mogła korzystać z tytułu "Mecenasa Bieszczady.Land" w swojej komunikacji marketingowej przez cały okres wspierania naszej działalności.

avatar

Nowy użytkownik

Bieszczady.Land

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.