Bieszczady.Land

W Patronite od 17.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1911

liczba Patronów: 1785

1 patron
9 zł miesięcznie
18 zł łącznie

Rozwój redakcji

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 991 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na regularny rozwój redakcji i publikowanie większej niż obecnie liczby artykułów, wywiadów, wpisów w Przewodniku Turystycznym odkrywającym niezwykłe zakamarki tego regionu.

Rozwój redakcji i realizacja podcastów

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 991 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam, podobnie jak w poprzednim progu, regularnie i stabilnie rozwijać redakcję, publikować większą liczbę artykułów, wywiadów i wpisów w Przewodniku Turystycznym odkrywającym niezwykłe zakamarki tego regionu.

Dodatkowo zaczniemy realizować podcasty, w których usłyszycie bieszczadzkich artystów, usłyszycie wykonania bieszczadzkich piosenek czy posłuchacie wywiadów z ludźmi dbającymi o rozwój i równowagę tego regionu, np. z leśnikami czy przewodnikami odkrywającymi przed Wami w takich audycjach ciekawostki na temat Bieszczad.

Rozwój redakcji, podcastów i realizacja reportaży filmowych

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 991 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam, podobnie jak w poprzednich progach, regularnie i stabilnie rozwijać redakcję, Przewodnik Turystyczny i realizować podcasty.

Dodatkowo będziemy przygotowywali reportaże filmowe, w których zobaczycie na własne oczy magiczne miejsca w Bieszczadach, podglądniecie dziką przyrodę, poznacie artystów i zobaczycie, jak tworzą swoje dzieła. Reportaże będą dostępne na łamach portalu Bieszczady.Land oraz na naszym kanale YouTube.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni