Avatar użytkownika

Bieszczady.Land

2
patronów
30 
miesięcznie
3 421 
łącznie
2
patronów
30 zł 3 421 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ziarnko do ziarnka. Liczy się każda złotówka 😀 Oficjalnie jesteś naszym Patronem/Patronką. Dziękujemy i postaramy się spełnić Twoje oczekiwania wobec treści w portalu Bieszczady.Land 💚
9 zł miesięcznie
Wybierz 9 zł
10000 dostępnych miejsc
Dziękujemy, że współtworzysz portal Bieszczady.Land!
❤️

Zapraszamy Cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi, podobnie jak Ty, zakochanych w Bieszczadach. W tej grupie dyskutujemy o regionie, wymieniamy się ciekawostkami na tema wydarzeń, chwalimy się naszymi zdjęciami i filmami z wypraw, inspirujemy się nawzajem do spędzania niezapomnianych chwil w tym najpiękniejszym i najdzikszym skrawku Polski.

Dzięki Twojemu wsparciu wspólnie z Tobą możemy rozwijać misję edukacji na temat Bieszczad, ochrony niezwykłej, karpackiej przyrody oraz edukować na temat kultury w regionie.
15 zł miesięcznie
Wspólnie z Tobą idziemy naprzód bieszczadzkimi szlakami!

Dziękujemy Ci pięknie, że wspierasz ideę rozwoju portalu i edukacji na temat przyrody, kultury i historii Bieszczad, które w skali Polski i Europy są unikatowe. Dzięki Twojemu wsparciu możemy skuteczniej realizować misję i przyczyniać się do ochrony oraz rozwoju tego regionu.
❤️

Bądź z nami w zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie dzielimy się wspólnie wiedzą, inspirujemy, informujemy o ważnych wydarzeniach.
19 zł miesięcznie
Dzięki Twojej hojności mamy większe możliwości realizowania misji edukacyjnej na temat Bieszczad! 😀

Jeżeli zależy Ci, żebyśmy rozwijali się szybciej, publikowali więcej materiałów, sprawniej rozbudowywali Przewodnik Turystyczny w portalu Bieszczady.Land, wybierz ten próg.

Twoje wsparcie pozwala nam zapewniać czytelnikom szerszą paletę treści, docierać do większej liczby odbiorców, dzięki czemu edukowanie i informowanie na temat regionu jest realizowana jeszcze lepiej. Dziękujemy!

39 zł miesięcznie
Ten próg jest dla bieszczadników o zielonym sercu, na którym leży ochrona i zrównoważony rozwój tego regionu, przy poszanowaniu kultury i specyfiki bieszczadzkich obszarów. 💚

Dla patronów, którzy zdecydują się na ten próg, mamy prezent, w postaci komercyjnego profilu STANDARD w "Przewodniku Turystycznym" portalu Bieszczady.Land na 12 miesięcy za darmo. Za jego pomocą można promować na naszych łamach atrakcje turystyczne w regionie.

Dziękujemy, że jesteś!
69 zł miesięcznie
Wybierz 69 zł
100 dostępnych miejsc
To próg dla osób, które obudzone w środku nocy po ciemku potrafią odróżniać od siebie drzewa iglaste, nazwać ptaka, który śpiewa na pobliskim drzewie i wiedzą, że samiec sarny to kozioł.

Dla patronów, którzy zdecydują się na ten próg, mamy prezent, w postaci komercyjnego profilu PREMIUM w "Przewodniku Turystycznym" portalu Bieszczady.Land na 12 miesięcy za darmo. Za jego pomocą można promować na naszych łamach atrakcje turystyczne w regionie i pojawiać się z taką atrakcją na mapie w Przewodniku.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!
99 zł miesięcznie
Wybierz ten próg, jeżeli uważasz Bieszczady za swoją małą ojczyznę, Twoje miejsce na świecie, do którego jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca.

Dla patronów, którzy zdecydują się na ten próg, mamy prezent, w postaci komercyjnego profilu VIP w "Przewodniku Turystycznym" portalu Bieszczady.Land na 12 miesięcy za darmo. Za jego pomocą można promować na naszych łamach atrakcje turystyczne w regionie, pojawiać się z taką atrakcją na mapie w Przewodniku i prowadzić swój własny blog w portalu Bieszczady.Land!

Dzięki Twojemu wsparciu nasza misja krzewienia bieszczadzkiej wiedzy nabiera skrzydeł i redakcja może pracować na jeszcze większych obrotach, docierając do jeszcze ciekawszych materiałów, ludzi, miejsc, którymi dzieli się na łamach portalu Bieszczady.Land. Dziękujemy! :)
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
100 dostępnych miejsc
🏵 Próg przygotowany dla firm oraz przedstawicieli biznesu. Wiemy, że również przedsiębiorcom zależy na dobrym rozwoju tego regionu, więc zachęcamy do wspierania idei edukacyjnej, która przyświeca portalowi.

W ramach patronatu, wspierające nas firmy otrzymują promocję w dedykowanej sekcji "Patroni portalu" (link do sekcji na głównej stronie oraz każdej podstronie Bieszczady.Land), w której możesz umieścić logo swojej firmy, krótki opis działalności wraz z linkiem do Twojej strony www (kolejność Patronów jest chronologiczna, czyli najdłużej i w sposób ciągły patronujące nam firmy znajdują się na początku).

Twoje Firma będzie też mogła korzystać z tytułu "Patrona Bieszczady.Land" w swojej komunikacji marketingowej przez cały okres wspierania naszej działalności.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
30 dostępnych miejsc
MECENAS PORTALU
🥇 To próg dla firm oraz przedstawicieli biznesu, którzy chcą zaangażować się we wsparcie portalu oraz idei, która przyświeca funkcjonowaniu naszej działalności. Jeżeli prowadzisz biznes, który również angażuje się społecznie, zapraszamy Cię do wspierania rozwoju Bieszczady.Land.

W ramach patronatu, wspierające nas firmy otrzymują promocję w dedykowanej sekcji "Patroni portalu" z tytułem "Mecenas Portalu" (link do sekcji na głównej stronie oraz każdej podstronie Bieszczady.Land; Mecenasi są umieszczani w sekcji z Patronami portalu powyżej Patronów biznesowych z niższego progu), w której możesz umieścić logo swojej firmy, krótki opis działalności wraz z linkiem do Twojej strony www (kolejność Mecenasów jest chronologiczna, czyli najdłużej i w sposób ciągły patronujące nam firmy znajdują się na początku). W tej sekcji znajdują się też podziękowania od redakcji dla naszych Mecenasów.

Twoje Firma będzie też mogła korzystać z tytułu "Mecenasa Bieszczady.Land" w swojej komunikacji marketingowej przez cały okres wspierania naszej działalności.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bieszczady.Land w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na łamach Bieszczady.Land opisujemy Bieszczady, jakich nie znasz. Portal jest poradnikiem odkrywającym zakamarki tego regionu, który daje recepty na niezapomniany czas w Bieszczadach. Naszą misją jest krzewienie wiedzy na temat tego zakątka Polski i edukacja na temat przyrody, kultury oraz historii.

Naszą misją jest edukacja na temat tego najpiękniejszego i najdzikszego regionu Polski.

Dzięki wiedzy, jaką dostarczamy naszym czytelnikom, chcemy chronić niezwykłą karpacką przyrodę i edukować na temat kultury tego regionu, mówić o trudnej historii Bieszczad, promować lokalnych artystów i rzemieślników wraz z ich dokonaniami.

Twoje wsparcie pomoże nam rozwijać redakcję, publikować więcej materiałów, rozwijać nowe formaty, które jeszcze lepiej będą opowiadały o Bieszczadach i pokazywały magię tych gór.

Portal internetowy Bieszczady.Land to też sprawdzone źródło wiedzy dla miłośników gór z całej Polski:

 • Podpowiedzi, gdzie można zacząć swoją przygodę z Bieszczadami.

 • Opisy sposobów na aktywny wypoczynek w Bieszczadach – dla dziecka, dorosłego, seniora.

 • Informacje, co oferują turystom Bieszczady o różnych porach roku. Kiedy zorganizować wypoczynek w przypadku różnych oczekiwań co do jego formy.

 • Najważniejsze wydarzenia związane z regionem – wszystko, co może mieć wpływ na turystów i organizację czasu w Bieszczadach.

 • Informacje kulturalne na temat Bieszczad: koncerty, artyści, wystawy, ważne wydarzenia związane z kulturą i sztuką Bieszczad.

Cele Autora

Rozwój redakcji
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 970 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na regularny rozwój redakcji i publikowanie większej niż obecnie liczby artykułów, wywiadów, wpisów w Przewodniku Turystycznym odkrywającym niezwykłe zakamarki tego regionu.

Dodatkowo, po osiągnięciu tego celu, przekazujemy 10% wpływów od Was na wsparcie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
Rozwój redakcji i realizacja podcastów
 • 12 500 zł miesięcznie
 • 12 470 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu pozwoli nam, podobnie jak w poprzednim progu, regularnie i stabilnie rozwijać redakcję, publikować większą liczbę artykułów, wywiadów i wpisów w Przewodniku Turystycznym odkrywającym niezwykłe zakamarki tego regionu.

Dodatkowo zaczniemy realizować podcasty, w których usłyszycie bieszczadzkich artystów, usłyszycie wykonania bieszczadzkich piosenek czy posłuchacie wywiadów z ludźmi dbającymi o rozwój i równowagę tego regionu, np. z leśnikami czy przewodnikami odkrywającymi przed Wami w takich audycjach ciekawostki na temat Bieszczad.

Dodatkowo, po osiągnięciu tego celu, przekazujemy 15% wpływów od Was na wsparcie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
Rozwój redakcji, podcastów i realizacja reportaży filmowych
 • 20 000 zł miesięcznie
 • 19 970 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu pozwoli nam, podobnie jak w poprzednich progach, regularnie i stabilnie rozwijać redakcję, Przewodnik Turystyczny i realizować podcasty.

Dodatkowo będziemy przygotowywali reportaże filmowe, w których zobaczycie na własne oczy magiczne miejsca w Bieszczadach, podglądniecie dziką przyrodę, poznacie artystów i zobaczycie, jak tworzą swoje dzieła. Reportaże będą dostępne na łamach portalu Bieszczady.Land oraz na naszym kanale YouTube.

Dodatkowo, po osiągnięciu tego celu, przekazujemy 20% wpływów od Was na wsparcie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bieszczady.Land już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
15 zł
Anonimowy patron
15 zł
Michał OTrzy
Michał OTrzy
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.