1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

1000 zł miesięcznie

Jeśli jesteś gotów albo gotowa taką sumą wesprzeć działalność Stowarzyszenia, to znaczy, że, tak jak my, głęboko wierzysz, że nasze działania mają sens, będą trwały i rozwijały się z sukcesem przez bardzo długi czas.
Dziękujemy za wsparcie, jesteś bohaterem naszej miejscówki! 💪

🚲 Dzięki Twojej pomocy możemy dalej działać na rzecz naszego spotu i regularnie poprawiać stan tras, z których możesz bezpłatnie korzystać.

🚲W ramach podziękowań za wsparcie przygotowaliśmy dla Ciebie brelok z logiem Bikeparku, abyś mógł pokazać że wspierasz nasze działania.

🚲 Twoje nazwisko - bądź nazwa Twojej firmy - zostanie opublikowane na Fanpage'u Bikepark Kazoora z podziękowaniem za dokonaną wpłatę.

🚲 Dodatkowo, każdy kto zdecyduje się na wsparcie naszych działań taką kwotą, zostanie przez nas zaproszony na bezpłatne, indywidualne szkolenie z jazdy grawitacyjnej prowadzone przez Piotrka Krajewskiego.

avatar

Nowy użytkownik

Bikepark Kazoora

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.