1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Wygląda na to, że lubisz moje teksty. Chciałabyś podyskutować o nich z innymi kobietami? A może szukasz wsparcia w życiowych prozaicznych sprawach, chcesz porozmawiać o filmach, książkach, inicjatywach feministycznych, zdrowiu, psychologii, marketingu, dzieciach, partnerach w kulturalnym i wspierającym gronie?

+ Do Twojej dyspozycji jest zamknięta grupa na Facebooku GIRL GANG by blimsien oraz GIRL GANG po godzinach. Mamy ponad 2000 użytkowniczek i ponad 1000 chętnych, by dołączyć, ale od teraz ta opcja jest tylko dla Patronek!

*Drogi Patronie, nie jestem seksistką, ale moje gangi to dziewczęce grupy wsparcia. Chcesz mnie wesprzeć? Wspaniale, wiedz, że dbam o kobiety najlepiej, jak potrafię, a zadbane kobiety są solą tej ziemi. Poczynione dobro wróci do Ciebie ;)

avatar

Nowy użytkownik

Blimsien

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.