Avatar użytkownika

Blimsien

22
patronów
300 
miesięcznie
84 580 
łącznie
22
patronów
300 zł 84 580 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wygląda na to, że lubisz moje teksty. Chciałabyś podyskutować o nich z innymi kobietami? A może szukasz wsparcia w życiowych prozaicznych sprawach, chcesz porozmawiać o filmach, książkach, inicjatywach feministycznych, zdrowiu, psychologii, marketingu, dzieciach, partnerach w kulturalnym i wspierającym gronie?

+ Do Twojej dyspozycji jest zamknięta grupa na Facebooku GIRL GANG by blimsien oraz GIRL GANG po godzinach. Mamy ponad 2000 użytkowniczek i ponad 1000 chętnych, by dołączyć, ale od teraz ta opcja jest tylko dla Patronek!

*Drogi Patronie, nie jestem seksistką, ale moje gangi to dziewczęce grupy wsparcia. Chcesz mnie wesprzeć? Wspaniale, wiedz, że dbam o kobiety najlepiej, jak potrafię, a zadbane kobiety są solą tej ziemi. Poczynione dobro wróci do Ciebie ;)
10 zł miesięcznie
Dzieeeeń dobry! To oferta dla tych, które oczekują wartościowych treści. Od teraz w formie artykułów tylko dla Patronek/ów oraz podcastów (z tymi ruszę, gdy ten próg przekroczy 100 Patronek). Twoje wsparcie oznacza dla mnie czas na sumienny reaserch i spotkanie się z ludźmi, od których pozyskam informacje, żeby przekazać je Tobie! Świeże i pachnące jak glutenowe bułeczki!

- ciekawe wywiady
- osobiste przemyślenia
- holistyczne sposoby na osiędbanie

+ Oczywiście również jesteś zaproszona do girlgangów!
25 zł miesięcznie
Ale fajnie! Naprawdę mnie doceniasz i ciągle chcesz więcej! To mega motywacja, by poświęcić się rozwojowi własnej przestrzeni. Dlatego oprócz dowodów uznania ze wszystkich pierwszych progów, chcę, żebyś miała do powiedzenia więcej, sugerowała tematy kolejnych artykułów, a ode mnie dostaniesz jeszcze osobistego maila raz w miesiącu (którego wstydziłabym się wysłać wszystkim czytelnikom). Postaram się zainspirować Cię w nim w jakiś sposób do osiędbania w określonym przeze mnie temacie. Lovju!


+ osobiste maile
+ wpływ na artykuły
+ comiesięczne wyzwania

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Blimsien w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na swojej stronie dzielę się osobistą ścieżką w poszukiwaniu holistycznego osiędbania. Dbania o ciało, umysł, duszę, relacje, środowisko naturalne. Pokazuję to, co testuję na sobie i co działa, a o resztę pytam ekspertów i dzielę się ich wiedzą w formie wywiadów.

Zawodowo zajmuję się pisaniem. Tworzę treści dla prywatnych klientów i firm, ale też do magazynów. Wiesz, czego magazyny nie publikują? Czegokolwiek, co jest niezgodne z interesem redakcji, zbyt dziwne, offowe, poza mainstreamem lub kłóci się z reklamami w danym numerze. Właśnie w ten sposób piszę o kobiecości, ciele, rozwoju duchowym, dbaniu o ciało i życiu.

Esencją tego, co robię, jest słowo: OSIĘDBANIE. Zapamiętaj je dobrze, powstało właśnie na użytek Blimsien i jest odpowiednikiem anglojęzycznego SELFCARE. Wierzę, że tylko zadbani, jako jednostki, możemy przenosić góry, kochać, dawać innym dobro (dawjmy innym dobro, proszę!). Odmieniam więc osiędbanie przez wszystkie przypadki, testuję i pokazuję to, co działa. Przeprowadzam też wywiady ze specjalistami, bo chcę dać głos tym, którzy wiedzą, o czym mówią.

Przeczytasz i posłuchasz u mnie o ciele, seksualności, kulturze, jedzeniu, rozwoju duchowym i życiu w harmonii. 

Zostając Patronką/em przejmujesz rolę redaktora ;) Sugerujesz tematy, zamawiasz artykuły, czytasz o tym, o czym nie piszą kolorowe magazyny, nie ma audycji w radiu, a moim (i TWOIM) zdaniem jest ważne i warte uwagi. Powierzając rolę mojego pracodawcy Tobie, uwalniam się od komercjalizacji treści i wartości, dzięki czemu możesz dostać coś świeżego i żywego zamiast tego, co chce zobaczyć i przeczytać reklamodawca.

Dzięki Tobie, mogę zacząć produkować podcasty, robić jeszcze więcej wywiadów i drążyć tematy, które są czasochłonne i pracochłonne, a zamiast próbować zainteresować nimi dotychczasowych pracodawców - dać je bezpośrednio zainteresowanym czytelnikom! Zgromadzone zasoby pozwolą mi też testować różnorakie terapie, produkty, zajęcia ruchowe czy zioła, kupować książki i moją autorską selekcję przekazywać na stronie <3 Oczywiście jest też basic: witryna, serwer, sprzęt itp.

Nie wyślę Ci pocztówki, magnesu ani rysunku. Będąc moją patronką/patronem dajesz mi czas niezbędny do kreowania treści, ktorymi chcę się z Tobą podzielić :)

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Blimsien już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

anai
anai
10 zł
Katarzyna Kuszaj-Jarnot
Katarzyna Kuszaj-Jarnot
10 zł
magdalena brol
magdalena brol
10 zł
Aleksandra Snoch
Aleksandra Snoch
10 zł
Patrycja Wołkowska
Patrycja Wołkowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.