1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

2222 zł miesięcznie

W tym progu wspierasz moją karierę/rozwój muzyczny.
www.youtube.com/RULonMUSIC
www.soundcloud.com/RULon
www.facebook.com.RULonMUSIC

Zamierzam najdalej w 2023 roku być rozpoznawalnym na Świecie DJ i/lub producentem muzycznym, tak abym sam w formie przystępnych kursów i konkursów dla młodych i niedocenianych zdolnych muzyków mógł pokazywać Swoja drogę rozwoju.

Pomożesz mi abym w 2023 roku zagrał przed światową publicznością na 30 leciu firmy PM International (FitLine).

Jako cel muszę zebrać minimum po 25.000 punktów w rankingu FitLine/PM. Wsparcie na tym poziomie ważne jest szczególnie w miesiącach październiku i listopadzie 2022, ale nie tylko.

Jako nagrodę otrzymasz od firrmy PM INTERNATIONAL
6 zestawów FitLine® OptimalSET dla zdrowia Twojego i/lub pracowników Twoje firmy jako benefit o wartości 3090zł. Zestaw tych suplementów to podstawa dla zdrowia, zastrzyk energi na początek dnia i dawka minerałów niezbędnych do szybkiej regeneracji. Zapewnisz sobie i/lub Swojej firmie mniejszą liczbę zwolnień lekarskich w pracy firmy tej jesieni/zimy.

http://6304076.fitline.com/9700731

Dodatkowo otrzymasz rangę managera FitLine/PM international.

avatar

Nowy użytkownik

RULonMUSIC & #BROiMYprojects

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.