1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Jesteś moją EMISJĄ GŁOSU- dodajesz mi energii

Emisja głosu to proces potrzebny do panowania nad oddechem i wydobyciem głosu jednocześnie. Emisja głosu podczas Kalendarium Pieśni Żywieckiej to połączenie Twoich 20 zł miesięcznego wsparcia oraz moich umiejętności i wiedzy. Będzie to nasza wspólna praca, która pozwoli zapanować nad procesem powstawania materiału.
W zamian za tę współpracę chciałabym Cię zaprosić do wyjątkowej grupy Patronów gdzie:
- będziesz mógł poznać innych patronów i wspólnie z nimi współtworzyć kanał KPŻ - w tej grupie prowadzić będziemy dyskusje związane z kanałem. Pojawiać się w niej będą różne ankiety, w których będziecie mogli współdecydować o kierunku rozwoju całego kanału
- będę zamieszczać niepublikowane rozśpiewki oddechowe, oddechowo-ruchowe i emisyjne

Dziękuję, że dołączyłeś do współtworzenia "Kalendarium Pieśni Żywieckiej"
*próg zawiera nagrodę z progu 10zł

30 zł miesięcznie

Jesteś moim DŹWIĘKIEM – motywujesz mnie

Dźwięk to już wrażenie słyszalne, odczuwalne. Przechodzimy od jego wydobycia do wypełnienia nim przestrzeni. Będąc dźwiękiem w Kalendarium Pieśni Żywieckiej, zabrzmisz i odczujesz brzmienie. Dzięki temu wsparciu będę mogła zbudować bazę melodii i tekstów potrzebnych do realizacji projektu.

Mój prezent dla Ciebie?

Kartki z podróży na Patronite to już tradycja. Ja jednak podróżuję po świecie pieśni dlatego w ramach nagrody za to wsparcie będę wysyłać do Was specjalne KARTKI PRZYŚPIEWKOWE. Zawierać będą różnorodne przyśpiewki z mojego regionu. Mam nadzieję, że ten prezent przypadnie Wam do gustu.

Dziękuję Ci, że zdecydowałeś się wesprzeć Kalendarium Pieśni Żywieckiej!
*próg zawiera nagrodę z progu 10 zł oraz 20zł

avatar

Nowy użytkownik

Brygida Sordyl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.