1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Naprawdę dzięki.
Pozwól mi zacząć od tego, że bez sensu jest tworzenie progów i dzielenie was. Jeżeli chcesz mnie wesprzeć jestem naprawdę wdzięczny i domyślam się, że te symboliczne dodatki nie mają dla ciebie aż takiego wielkiego znaczenia. Z tego powodu wszystkie “nagrody” zaczynają się od tego progu. Na pewno będzie lepsze dla naszych interakcji, kiedy nie będziecie musieli kupić mojego czasu jak produktu.
Więc oto krótka lista którą chociaż trochę mogę odwdzięczyć się za wsparcie.

  • Umieszczenie waszego imienia/nicku w napisach końcowych filmu.

  • Dostęp do prywatnego serwera discord. Będzie służył do luźnej pogadanki jak i miejsc w którym będą posegregowane inne dodatki.

  • Masa dodatkowych materiałów. Część nigdy nie opublikowanych [Faile z nagrań, nie użyte skrypty], część przed publikacją [miniaturki, fragmenty filmów, ja z green screenem na jakiegoś mema].

  • Raz w tygodniu pojawi krótki materiał w którym pogadam sobie o dobrych rzeczach które widziałem. Formy będą różne ale przeważnie to będzie krótki material video.

avatar

Nowy użytkownik

Konrad Bułka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.