Avatar użytkownika

Konrad Bułka

9
patronów
75 
miesięcznie
5 915 
łącznie
9
patronów
75 zł 5 915 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Naprawdę dzięki.
Pozwól mi zacząć od tego, że bez sensu jest tworzenie progów i dzielenie was. Jeżeli chcesz mnie wesprzeć jestem naprawdę wdzięczny i domyślam się, że te symboliczne dodatki nie mają dla ciebie aż takiego wielkiego znaczenia. Z tego powodu wszystkie “nagrody” zaczynają się od tego progu. Na pewno będzie lepsze dla naszych interakcji, kiedy nie będziecie musieli kupić mojego czasu jak produktu.
Więc oto krótka lista którą chociaż trochę mogę odwdzięczyć się za wsparcie.

  • Umieszczenie waszego imienia/nicku w napisach końcowych filmu.

  • Dostęp do prywatnego serwera discord. Będzie służył do luźnej pogadanki jak i miejsc w którym będą posegregowane inne dodatki.

  • Masa dodatkowych materiałów. Część nigdy nie opublikowanych [Faile z nagrań, nie użyte skrypty], część przed publikacją [miniaturki, fragmenty filmów, ja z green screenem na jakiegoś mema].

  • Raz w tygodniu pojawi krótki materiał w którym pogadam sobie o dobrych rzeczach które widziałem. Formy będą różne ale przeważnie to będzie krótki material video.

10 zł miesięcznie
Hey, dzięki że zdecydowałeś się wesprzeć mnie większą kwotą
20 zł miesięcznie
Hey, dzięki że zdecydowałeś sie wesprzeć mnie większą kwotą
40 zł miesięcznie
Kupiłbyś sobie jakieś cztery dobre kawy
50 zł miesięcznie
Zaczynam kwestionować twoje decyzje finansowe
100 zł miesięcznie
ale dlaczego?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Konrad Bułka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć z tej strony Bułka. W wolnych chwilach tworzę wizytówki na patronite, a w nie wolnych walę głową podczas tworzenia filmów na youtuba.

 

Cześć, wszyscy wiemy gdzie jesteśmy i po co tu jesteśmy (Szkoda że w życiu tak nie ma). Nazywam się Bułka i profesjonalnie pierdziele głupoty o anime. 


Anime bułka to kanał na który regularnie wrzucam filmy. (Mniej więcej co tydzień/dwa). Filmy te posiadają wysoki poziom kultury i służą ludzkości w postępie do- 10/20 minutowe filmy w których rzucam pięć prostych/tanich żartów.

 


 

 

Imię:Bułka

Nazwisko: Konrad

Okupacja:  Typowy chłopak  ̶z̶ ̶b̶l̶o̶k̶ó̶w̶ z przedmieścia, a na dodatek typowy student. Ulubiony kolor: Kogo to obchodzi? Ludzie przychodzą żeby pośmiać się na moich filmach nie czytać biografie.

 


 

Po za anime lubię też wideo eseje o tematyce social commentery. Po za tym że je lubię to je chcę robić, a  po za tym że piszę za dużo "Po za tym", mam również potrzebę jakiegoś u̶t̶r̶z̶y̶m̶a̶n̶i̶a̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶z̶ ̶t̶e̶g̶o̶.̶   twórczego wyrażenia moich frustracji.

Mogę nawet zdradzić wam trzy pierwsze temataty: Idolki, Poważna Krytyka Kościołą oraz Poważna Krytyka LGBT... to będzie zabawne. 

 


 

Więc jeżeli chcesz dać na tacę... nie wiem jak ci dziękować. Nie serio po prawej stronie są wymienione korzyści dla ciebie ale to nie reprezentuję dobrze jak jestem wdzięczny  za to że chcecie dać mi uczciwe zarobione pieniądze. 

Cele Autora

Na poważnie
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 925 zł brakuje
2%
Taka kwota w połączeniu z zarobkami z YouTuba pozwolła by mi w pełni poświecić się tworzeniu filmów. Gwarantowałbym wtedy najwyższą jakość filmów i może byłbym szczęśliwym człowiekiem nie wiem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Konrad Bułka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Nika Koy
Nika Koy
20 zł
Mikołaj Błażków
Mikołaj Błażków
5 zł
Jakub Adamczyk
Jakub Adamczyk
5 zł
Patryk Rosner
Patryk Rosner
10 zł
Cyprian Mańkowski
Cyprian Mańkowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.