1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

600 zł miesięcznie

Badania ratownicze to ważny element naszej działalności, dzięki Twojemu wsparciu uratujemy (ew. zweryfikujemy i dobrze zadokumentujemy) jedno niszczone stanowisko (lub jego najbardziej zagrożony fragment) położone na piaskowych wydmach Kotliny Chodelskiej, przeprowadzimy jego weryfikację wykopaliskową. Możesz pomóc nam w jego wyborze i uczestniczyć w ekspedycji.
Twoje dane jako darczyńcy znajdą się w oficjalnej dokumentacji z badań oraz ich publikacji naukowej. Także na wystawach zabytków, zarówno wirtualnych jak i stacjonarnych. Otrzymasz od nas pełen pakiet dokumentacji oraz sprawozdanie. Będziemy przesyłać Ci publikacje naszych badań w wersji cyfrowej.
Oczywiście zaprosimy Cię do nas na wykopaliska, pokażemy warsztat archeologa, przenocujemy w naszej chodlikowskiej bazie lub udostępnimy miejsce pod namiot.
Dostaniesz od nas archeologiczną chodlikowską koszulkę, kubek! Zorganizujemy ciekawą wycieczkę! Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! :)

1000 zł miesięcznie

To już prawdziwy mecenat naszych badań naukowych. Dzięki takim ludziom jak Ty nauka idzie do przodu, dziedzictwo kulturowe jest lepiej chronione i badane. Dzięki Tobie tworzymy historię.
Możesz „zaadoptować” jeden kurhan lub inny obiekt, który dzięki Twojemu wsparciu będzie badany, opracowany, zrekonstruowany i otoczony opieką. Przekażemy Ci dyplom z tytułem Mecenasa Badań Archeologicznych w Chodliku, zaprosimy do nas, przyjmiemy z honorami, pokażemy dziedzictwo kulturowe regionu. Otrzymasz od nas fotoksiążkę z galerią zabytków, dedykacją i podziękowaniami. Ponadto otrzymasz specjalny pakiet Internetowy, zaproszenia na wszystkie nasze konferencje, referaty, pakiet publikacji. Wszędzie gdzie będziemy mogli umieścimy informacje o Twoim wsparciu, także w oficjalnej dokumentacji z badań oraz ich publikacjach. Dostaniesz od nas pakiet chodlikowskich gadżetów. W chwili tworzenia ścieżki dydaktycznej w Chodliku na jednej z tablic umieścimy informację o Twoim wsparciu i mecenacie.

avatar

Nowy użytkownik

Misja Archeologiczna w Chodliku

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.