1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

30 złotych to koszt przyzwoitego słoweńskiego wina. A my bardzo lubimy słoweńskie wina i w ogóle Słowenię.

Lubimy ją na tyle, że Kasia zakazała nagrywać o niej podkastu, bo nie chce zdradzać tych naprawdę "naszych" miejsc. Ale przecież znajomym je pokazujemy. A w gronie znajomych spotykamy się najczęściej właśnie przy winie, z nowo poznanymi osobami umawiamy się raczej na piwo. Jeżeli jesteś skłonny postawić nam lampkę wina, to znaczy, że cenisz sobie naszą relację.
W zamian za to nagramy specjalnie dla Was prywatny odcinek podkastu - na początek właśnie o Słowenii (wyjaśnimy również, czemu jest nam taka droga). Co pół roku będziemy nagrywać prywatne podkasty, dostępne tylko dla Patronów - i to Wy będziecie decydować o kolejnych tematach.

Oczywiście wyślemy Ci dziękczynną pocztówkę ze zdjęciem Kuby i zapraimy na prywatną grupę fejsbukową gdzie dyskutujemy sobie o pomysłach na nowe odcinki, o podróżach, przygodach i o dupie Maryni.

Do tego szczere podziękowanie w podkaście!

50 zł miesięcznie

Za 50 zł kupimy dwa litry ducha puszczy, czyli najlepszego podlaskiego bimberku. Cena jest zmienna i zależy od tego, którą bimbrownię akurat zlikwiduje policja, ale tyle z grubsza wychodzi.

Bimber to już poważna sprawa - trzeba mieć mocną głowę, szczere chęci i zamiłowanie do unikatowych rzeczy. Innymi słowy - to trunek nie dla każdego. Cieszymy się więc, że stawiasz nam tak hojny prezent. Jeśli będziesz kiedyś na Podlasiu daj znać - może akurat będziemy w chatce w puszczy, a nawet jeśli nie będziemy, to możemy podpowiedzieć sporo ciekawych miejsc. Możemy o nich porozmawiać na prywatnej grupie facebookowej, do której wysyłamy zaproszenie. Ponadto, wysyłamy pocztówkę ze zdjęciem Kuby i zapraszamy na prywatny odcinek tylko dla patronów raz na pół roku.

Dla bimbrowych patronów mamy coś jeszcze - Co miesiąc wybierzemy spośród Was osobę, do której trafi Kalendarz Przygodowego Cyklisty (do wyczerpania zapasów) i książka "Po Bajkale" z autografami.

Do tego oczywiście piękne podziękowania w podkaście!

100 zł miesięcznie

100 zł to z grubsza koszt pięciogwiazdkowego koniaku Ararat 0,7l. Alkohol dla koneserów.

Tak naprawdę to brandy, ale Ormianie uparcie nazywają go koniakiem, powołując się na fakt, że trunek w 1902 roku wygrał nagrodę Grand-Prix na konkursie w Paryżu, a Francuzi byli pod tak wielkim wrażeniem, że zezwolili zakładom z Erywania nazywać swój produkt koniakiem. Zwiedzanie tej fabryki to obowiązkowy punkt wycieczki po Armenii, jednego z naszych ulubionych kierunków. Nie można nas wprawdzie kupić, ale za stówkę można kupić sobie sporo sympatii :) Dołączasz więc do grona naszych ulubionych patronów, bo taka suma świadczy, że naprawdę doceniasz naszą pracę, a to dodaje nam skrzydeł. Ups, chyba za dużo koniaku, bo robimy się wylewni...

Koneserom wysyłamy pocztówkę oraz książkę "Po Bajkale" lub Kalendarz Przygodowego Cyklisty" (do wyczerpania zapasów), zapraszamy na tajną grupę fejsbukową, a raz na kwartał robimy specjalny pokaz online, na którym prezentujemy w eksluzywnym towarzystwie wybraną przez was prelekcję.

Do tego oczywiście najszczersze podziękowanie w podkaście!

200 zł miesięcznie

200 złotych kosztuje dwunastoletnia szkocka whisky Highland Park single malt dojrzewająca głównie w beczkach po bourbonie i po sherry. Przyznam, że musiałem sprawdzić ten trunek w internecie, bo rzadko pijamy alkohole w tej cenie :)

Zdobiona butelka wzorowana jest sceną z mitologii nordyckiej i przedstawia walkę lwa ze smokiem który symbolizuje siły zła. Dla nas złem jest masowa, niezrównoważona turystyka, niszcząca miejsca, które padają jej ofiarą. Podkast "Dobra Podróż" powstał po to, by ograniczać jej wpływ i pokazywać, że nic nie jest tak proste, jak się wydaje, a każdy kij ma co najmniej dwa końce. Jeśli decydujesz się napić z nami tak drogiego trunku, to znaczy że podzielasz tą wizję świata i chcesz walczyć z nami.

Otrzymujesz wszystkie prezenty z poprzednich progów, a do tego zapraszamy Cię na piwo, gdy będziemy w Twoim mieście na jakiejś prezentacji czy festiwalu. Idąc z duchem czasu w 2022 roku wypuszczamy też własne NFT - cyfrową sztukę. Za wsparcie szkocką whisky przez min. 3 miesiące w roku przyznamy Ci unikalne, limitowane dzieło sztuki (fotografia lub grafika) w serii specjalnie dla Patronów.

Do tego VIP podziękowania w podkaście!

avatar

Nowy użytkownik

Dobra Podróż

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.