1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Wybierając tę kwotę wsparcia, stajesz się Mecenasem Podcastu DoggyBoom, a ja mogę powiedzieć jedno - dziękuję Ci serdecznie za tak wysoką ocenę mojej pracy i kredyt zaufania, jakim mnie właśnie obdarzyłaś/eś. Przyjmując tę kwotę, przyjmuję też na siebie odpowiedzialność za to, by jakość kolejnych odcinków była na odpowiednim, wysokim poziomie. Dzięki Tobie będę mogła opłacać co miesiąc platformę streamingową do publikowania podcastów, a także sięgać po coraz to nowe materiały, by jeszcze lepsze, ciekawsze tematy zagościły w naszym słuchowisku. Naszym, bo jesteś jego Współtwórcą - że tak powiem - pełną gębą :) Akurat przy podcastach to sformułowanie wydaje mi się wyjątkowo na miejscu. Jak mogę Ci się odwdzięczyć, poza nagrywaniem kolejnych odcinków?

🐶 Oczywiście, otrzymujesz wszystkie nagrody z niższych progów.

🐶 Podczas całego okresu, kiedy będziesz wspierać mój podcast, w każdym odcinku podziękuję Ci osobiście za okazane mi zaufanie. Chętnie wymienię Twoje imię, nazwisko lub nick - chyba że wolisz zachować anonimość, to się powstrzymam. Choć - muszę przyznać, że z trudem :) Ale ustalimy to, oczywiście, bo mam nadzieję, że będziemy w kontakcie.

🐶 I to jeszcze nie wszystko! Dla każdego z Mecenasów podcastu przewidziałam 1,5-godzinną konsultację on-line - w ramach podziękowania. Raz kwartał będziemy mogli zobaczyć się on-line, a ja chętnie pomogę Ci w Twoich ewentualnych problemach z czworonogiem. Zakres tematyczny konsultacji ustalimy w zależności od potrzeb. Chętnie przeanalizuje nagrania zachowań Twojego czworonoga, jeśli któreś wydaje Ci się niepokojące, i zaproponuję schemat działania. (Nagroda ta przysługuje po min 3 mies. subskrypcji).

avatar

Nowy użytkownik

Podcast DoggyBoom

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.