Avatar użytkownika

Podcast DoggyBoom

12
patronów
260 
miesięcznie
2 020 
łącznie
12
patronów
260 zł 2 020 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję! Cieszę się, że moje audycje są dla Ciebie ważne!

🐶 W ramach podziękowania zapraszam Cię do zamkniętej grupy Patronów DoggyBoom na FB, gdzie będziemy mogli lepiej się poznać i stworzyć platformę dla pozytywnie zakręconych Słuchaczy podcastu.

🐶 W opisie każdego z odcinków znajdziesz imienne podziękowania za wsparcie mojej pracy i bycie współtwórcą każdej z audycji!

20 zł miesięcznie
Dziękuję! Twoje wsparcie daje mi ogromną motywację, by dalej tworzyć! A motywacja to podstawa, prawda?

🐶 Oczywiście, przysługują Ci wszystkie nagrody z niższych progów.

🐶 Jako współwórca podcastu będziesz mogła/mógł zadawać mi pytania, a ja w kolejnych odcinkach będę na nie odpowiadać. Znając mnie, będę się starała naprawdę wyczerpać temat :)
30 zł miesięcznie
Motyla noga... Cieszę się to mało powiedziane! Bardzo dziękuję!

🐶 Oczywiście, otrzymujesz wszystkie nagrody z niższych progów.

🐶 Dodatkowo w ramach podziękowania wysyłam na wskazany adres mailowy e-book "Metoda klikerowa. Samodzielne szkolenie psa". Ty motywujesz mnie, a ja - Ciebie! Kiedy poznasz filozofię szkolenia klikerowego i moc pozytywnego wzmocnienia, na pewno zabierzesz się za szkolenie swojego czworonoga! I zobaczysz, że może być z tego fajna zabawa!
50 zł miesięcznie
Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Jeśli wybierasz ten próg wsparcia, to znaczy, że wysoko ocenisza moją pracę. Może udało mi się w jakiś sposób Ci pomóc? Zainspirować? Czy po prostu sprawić, że miło spędzasz czas, słuchając moich opowieści? Ja również chciałabym się odwdzięczyć za Twoje wsparcie i dlatego:

🐶 Rzecz jasna, otrzymujesz wszystkie nagrody z niższych progów.

🐶 Mało tego, w ramach podziękowania, wysyłam na wskazany adres mailowy nagranie webinaru "Sekrety luźnej smyczy". (Nagroda ta przysługuje po min. 3 mies. subskrypcji).

🐶 I to jeszcze nie wszystko! Otrzymasz ode mnie imienny certyfikat elektroniczny Patrona Podcastu DoggyBoom.
100 zł miesięcznie
Wybierając tę kwotę wsparcia, stajesz się Mecenasem Podcastu DoggyBoom, a ja mogę powiedzieć jedno - dziękuję Ci serdecznie za tak wysoką ocenę mojej pracy i kredyt zaufania, jakim mnie właśnie obdarzyłaś/eś. Przyjmując tę kwotę, przyjmuję też na siebie odpowiedzialność za to, by jakość kolejnych odcinków była na odpowiednim, wysokim poziomie. Dzięki Tobie będę mogła opłacać co miesiąc platformę streamingową do publikowania podcastów, a także sięgać po coraz to nowe materiały, by jeszcze lepsze, ciekawsze tematy zagościły w naszym słuchowisku. Naszym, bo jesteś jego Współtwórcą - że tak powiem - pełną gębą :) Akurat przy podcastach to sformułowanie wydaje mi się wyjątkowo na miejscu. Jak mogę Ci się odwdzięczyć, poza nagrywaniem kolejnych odcinków?

🐶 Oczywiście, otrzymujesz wszystkie nagrody z niższych progów.

🐶 Podczas całego okresu, kiedy będziesz wspierać mój podcast, w każdym odcinku podziękuję Ci osobiście za okazane mi zaufanie. Chętnie wymienię Twoje imię, nazwisko lub nick - chyba że wolisz zachować anonimość, to się powstrzymam. Choć - muszę przyznać, że z trudem :) Ale ustalimy to, oczywiście, bo mam nadzieję, że będziemy w kontakcie.

🐶 I to jeszcze nie wszystko! Dla każdego z Mecenasów podcastu przewidziałam 1,5-godzinną konsultację on-line - w ramach podziękowania. Raz kwartał będziemy mogli zobaczyć się on-line, a ja chętnie pomogę Ci w Twoich ewentualnych problemach z czworonogiem. Zakres tematyczny konsultacji ustalimy w zależności od potrzeb. Chętnie przeanalizuje nagrania zachowań Twojego czworonoga, jeśli któreś wydaje Ci się niepokojące, i zaproponuję schemat działania. (Nagroda ta przysługuje po min 3 mies. subskrypcji).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podcast DoggyBoom w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast DoggyBoom to rozmowy o szeroko pojętej "psiej" tematyce - opowieści z zakresu zoopsychologii, szkolenia i wychowania psów, pomysły na rozwiązanie problemów behawioralnych, fakty i mity kynologiczne oraz zwykłe historie z życia psiarzy.

Na pewno istnieje wiele sposobów na bycie lepszym człowiekiem.

Moim jest opowiadanie o psach.


 

Jestem przekonana, że dzielenie swojego życia z przedstawicielem innego gatunku wymaga od nas rozumienia jego natury i potrzeb, poznania jego języka i emocji oraz spojrzenia na świat z perspektywy tych wspaniałych istot, które kilkanaście tysięcy lat temu obdarzyły nas zaufaniem.  


 

 

Jeśli jesteś Słuchaczką/Słuchaczem Podcastów DoggyBoom, to już trochę się znamy. Być może są dla Ciebie źródłem wiedzy lub inspiracji do tego, by zagłębić się w świat psów, inaczej spojrzeć na te wspaniałe zwierzęta. Jeśli moja praca jest dla Ciebie ważna, możesz zostać Patronką lub Patronem podcastu. Bo nic tak nie motywuje, jak wsparcie Słuchaczy!

A jeśli zajrzałeś na mój profil po raz pierwszy i jeszcze się nie znamy, to może opowiem parę słów o sobie. 

Nazywam się Irina Kuźmina. Podcast DoggyBoom powstał w 2019 roku z pasji, chęci dzielenia się wiedzą i doświadczeniem na temat psów oraz mojej nieprzemijającej fascynacji zoopsychologią. Jestem przekonana, że w pracy z psami najważniejszym elementem jest nawiązanie nici porozumienia z ich Opiekunami. Nie da się pomóc zwierzęciu bez udziału "jego" człowieka. Nie ma żadnych magicznych sposobów, sztuczek ani patentów, by w trakcie jednego spotkania rozwiązać problem,  istniejący na linii komunikacji pies - człowiek niekiedy od lat. Wiem też, że zarówno moi Kursanci, jak i Słuchacze moich podcastów darzą swoje psy ogromnym uczuciem. W przeciwnym razie nie szukaliby pomocy, wiedzy ani sposobów, by polepszyć swoje relacje z psem. Przecież najukochańsze na świecie czworonogi mogą jednocześnie sprawiać ogromne problemy swoim Opiekunom. Lęk  separacyjny, agresja wobec psów czy obcych ludzi na spacerach, problemy z nauką czystości, skakanie na ludzi, uporczywe szczekanie, gonienie aut czy rowerzystów, nadpobudliwość w domu czy na spacerach, agresja wobec wszystkich czy tylko wybranych domowników - to najczęściej spotykane problemy, z którymi boryka się naprawdę mnóstwo wspaniałych psich Opiekunów. Prawda jest taka, że dzięki wprowadzeniu terapii behawioralnej czasem udaje się całkowicie rozwiązać problem, a czasem - jednynie poprawić zachowanie czworonoga do tego stopnia, by życie z nim pod jednym dachem stało się nieco łatwiejsze. Są przypadki, gdy droga do sukcesu jest bardzo długa, wymagająca od ludzi ogromnego wysiłku, konsekwensji, samodyscypliny i - przede wszystkim - wiedzy!


 

Swoje życie zawodowe związałam z psami ponad dziesięć lat temu. Prowadzę Psie Przedszkole DoggyBoom, a także konsultacje i treningi indywidualne. Prywatnie dzielę życie z dwoma wspaniałymi psami - Brysią i Molką, o których często opowiadam w swoich podcastach. Towarzyszą mi podczas nagrywania kolejnych odcinków, a niekiedy też zabierają głos - i nie zawsze wycinam te nasze psio-ludzkie pogawędki podczas edycji nagrania. W podcastach trafią Wam się również fragmenty poświęcone koniom, bo to jest moja druga życiowa fascynacja, więc i opowieści o moim huculskim koniu Spartanie również raz po raz zagoszczą w słuchowisku. To właśnie jego historia przewróciła mój świat ponad dziesięć lat temu, gdy Spartan dołączył do naszej rodziny. To on pomógł mi zrozumieć, że droga do porozumienia ze zwierzęciem często nie jest wyłącznie kwestią naszych chęci, wiedzy czy doświadczenia, choć te mają odromne znaczenie. W komunikacji międzygatunkowej gdy chcemy, by zwierzę rozumiało nas, my mamy obowiązek zrobić wszystko, by rozumieć zwierzę - na tyle, na ile potrafimy. Inaczej niewiele zdołamy osiągnąć. Spojrzenie na świat z perspektywy drugiej strony - coś, w czym my jako Homo sapiens podobno jesteśmy nieźli - czasem jednak przychodzi nam z trudem. 

 


 

Stąd właśnie pomysł na nagrywanie podcastów. Jak dotąd powstało około 80 odcinków o różnej tematyce. Opowiadam w nich o swoich doświadczeniach w rozwiązywaniu konkretnych problemów behawioralnych psów, o szeroko rozumianym wychowaniu czworonogów i szkoleniu psów, a także o ciekawostkach z psiego świata, odkryciach naukowych, książkach, mitach i anegdotach ze świata kynologii. Jest w nich też sporo wątków prywatnych... Wesołych i smutnych historii z mojego życia, z życia mojej psiej gromadki, wspomnienia psów, które już odeszły. 


 

Czasem dostaję listy od moich Słuchaczy. Zawsze sprawiają mi ogromną radość. W podcastach odsłaniam przed moimi Słuchaczami cząstkę swojego życia i kiedy mam możliwość poznawania Waszych historii, czuję, że jesteśmy z tej samej bajki - gromadki pozytywnie zakręconych "psiarzy". 

Cieszę się zawsze, gdy okazuje się, że podcasty DoggyBoom pomogły komuś inaczej spojrzeć na swojego czworonoga. Gdy dzięki temu nawiązała się nić porozumienia z psem, gdy zachowanie czworonoga stało się zrozumiałe. 


 

Nie każdy, kto ma psa, może od razu sięgnąć po pomoc specjalisty. Czasem jest to konieczne i jedyne rozwiązanie, ale też nie jestem idealistką. Wierzę jednak, że dzięki - między innymi - podcastom, ale też wartościowym książkom i ogólnodostępnym w sieci materiałom - można w dużym stopniu poszerzyć swoją wiedzę na temat czworonogów: ich naturalnych potrzebach, psychologii, komunikacji, wychowaniu i sposobach rozwiązywania problemów. Po to tworzę moje podcasty. 

O psach mogę opowiadać godzinami :) O tym doskonale wiedzą moi Słuchacze. Jednak przygotowanie się do nagrania każdego z odcinków wymaga nie tylko czasu, ale często też przestudiowania kolejnych książek, odsłuchania webinarów, ciągłego dokształcania się i zgłębiania wciąż uzupełnianej przez specjalistów wiedzy o psach. Nie uważam, że mój własny proces edykacji kiedykolwiek mogłabym uznać za zakończony. W ogóle nie sądzę, by to było możliwe w przypadku którejkolwiek z dziedzin, jeśli podchodzimy do tego na serio i z pasją. 


 

Swoje życie zawodowe związałam z psami ponad dziesięć lat temu. Prowadzę Psie Przedszkole DoggyBoom, a także konsultacje i treningi indywidualne. Prywatnie dzielę życie z dwoma wspaniałymi psami - Brysią i Molką, o których często opowiadam w swoich podcastach. Towarzyszą mi podczas nagrywania kolejnych odcinków, a niekiedy też zabierają głos - i nie zawsze wycinam te nasze psio-ludzkie pogawędki podczas edycji nagrania. W podcastach trafią Wam się również fragmenty poświęcone koniom, bo to jest moja druga życiowa fascynacja, więc i opowieści o moim huculskim koniu Spartanie również raz po raz zagoszczą w słuchowisku. To właśnie jego historia przewróciła mój świat ponad dziesięć lat temu, gdy Spartan dołączył do naszej rodziny. To on pomógł mi zrozumieć, że droga do porozumienia ze zwierzęciem często nie jest wyłącznie kwestią naszych chęci, wiedzy czy doświadczenia, choć te mają odromne znaczenie. W komunikacji międzygatunkowej gdy chcemy, by zwierzę rozumiało nas, my mamy obowiązek zrobić wszystko, by rozumieć zwierzę - na tyle, na ile potrafimy. Inaczej niewiele zdołamy osiągnąć. 

Jeśli jesteście Słuchaczami podcastu DoggyBoom i chcielibyście zostać jego Patronami, będę Wam za to ogromnie wdzięczna. Wsparcie finansowe - niezależnie od progu, jaki wybierzecie - czyni Was współautorami podcastu. Będzie dla mnie motywacją do dalszej pracy nad nagrywaniem kolejnych odcinków, pozwoli na zbudowanie naszej społeczności - społeczności Patronów Podcastu DoggyBoom, gdzie będziemy mogli jeszcze lepiej się poznać i pomagać sobie nawzajem. 

Każdy z wspierających Podcast DoggyBoom zostanie zaproszony do zamkniętej grupy na FB, gdzie - mam nadzieję - będziemy mogli lepiej się poznać, dzielić się naszymi doświadczeniami, problemami i historiami, zadawać pytania i wspólnie szukać rozwiązania naszych "psich problemów", a przede wszystkim - wspierać się w gorszych chwilach. Bo każdy z nas czasem takie przeżywa, a wiem, że wsparcie osób, które przeżywały podobne doświadczenia, jest bezcenne. 

W ramach podziękowania za dołączenie do grona Patronów przygotowałam dla Was kolejne niespodzianki - zerknijcie w opis poszczególnych progów i zobaczcie, czy okażą się dla Was atrakcyjne. 

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na zostanie Patronem czy też pozostaniecie w gronie odbiorców podcastu DoggyBoom bez nawiązania tej relacji, i tak jestem Wam wdzięczna za to, że jesteście moimi Słuchaczami. Zatem - do usłyszenia!

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Podcast DoggyBoom w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podcast DoggyBoom już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Joanna Sklodowska-Zwirko
Joanna Sklodowska-Zwirko
30 zł
Renata Łuczak
Renata Łuczak
50 zł
Alicja Werk-Jekiel
Alicja Werk-Jekiel
10 zł
Krystyna Borysionek
Krystyna Borysionek
30 zł
MATI.Q yt
MATI.Q yt
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.