1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

300 zł miesięcznie

Mecenas drukarstwa
Wielkie dzięki! To już poważna kwota dla Drukarni ale zapewne też dla Ciebie. Jeżeli zdecydujesz się aż na takie wsparcie, to jestem pod dużym wrażeniem! Jestem też do Twojej dyspozycji raz w miesiącu. Możesz się umówić na konkretny dzień i przyjechać sam/sama albo ze znajomymi*. Zapewnię Wam nie tylko podróż po historii typografii, ale zorganizuję warsztaty z linorytu lub składu biletu wizytowego, który będziecie mogli sobie wydrukować sami na 150-letniej prasie lub wydrukuję Wam większą ilość na czechosłowackiej maszynie typograficznej Grafopress. Oczywiście możesz sobie wybrać pomiędzy wizytą a drukiem 100 wizytówek raz w miesiącu.** Nagrody z poprzednich progów oczywiście przyjdą do Ciebie pocztą.

*4 osoby razem z "Gutenbergiem"
** wybór pomiędzy wizytą()sam lub z 3 osobami) a 100 wizytówek drukowanych czcionką w jednym kolorze na dostępnym papierze.

avatar

Nowy użytkownik

Drukarz

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.