1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Magazyn konesera

10 złotych to już znak, że naprawdę interesuje Cię ta konkretna treść. Tyle płaci się za prasę specjalistyczną: miesięcznik hodowcy egzotycznych żuczków, kwartalnik miłośników austro-węgierskiej sieci kolejowej, albo profesjonalizujący się zin o zimowych sportach ekstremalnych, który ukazuje się, gdy redakcja akurat schodzi z gór.

Chodząc po mieście z takim pismem dajesz do zrozumienia innym pasjonatom, że też do nich należysz i z chęcią porozmawiasz o wyższości jednego smaru nad drugim.

Dlatego za wpłatę tej wysokości na konto Działu Zagranicznego, dostaniesz zaproszenie na fejsbukową grupę dla patronów, gdzie będzie można porozmawiać o zagranicy-nie-tylko-politycznej, czyli:

- czy w drugim sezonie "Narcos" da się wreszcie słuchać akcentu Wagnera Moury?

- kto jest pierwowzorem której postaci z "Krótkiej historii siedmiu zabójstw" Marlona Jamesa?

- kumbia czy Afrobeat?

- dlaczego Rizin to już nie Pride?

100 zł miesięcznie

Udział w kolegium

Jak widać, masz wystarczająco dużo pieniędzy, by wykupić część wydawnictwa, przyjść na poranne zebranie redakcji i powiedzieć: "Czas zacząć informować więcej o życiu kulturalnym Wałbrzycha".

Serio, jeżeli chcesz mi płacić aż 100 złotych miesięcznie, to jestem autentycznie wzruszony i wręcz zawstydzony, że tak wysoko cenisz moją pracę. Nie widzę tu innej możliwej nagrody, niż zaproszenie do wąskiej grupy, w której będziemy mogli porozmawiać o Dziale Zagranicznym "od kuchni": nad czym aktualnie pracuję, za co dopiero chcę się wziąć, o czym będzie następny podcast itd. Możesz też dawać mi tu sugestie, żeby zamiast jednego tematu zając się innym, albo jakie dokładnie kwestie poruszyć z gościem podcastu. Od czasu do czasu może uda nam się też spotkać na żywo - znacznie częściej bywam we wspomnianym Wałbrzychu, niż Krakowie, ale może nadrobię drogi?

- oczywiście dostaniesz też nagranie z poprzedniego progu

- oraz linki z jeszcze poprzedniego

- oraz zaproszenie do szerszej grupy z poprzedzającego ten jeszcze poprzedniejszy

Próg niedostępny
avatar

Nowy użytkownik

Dział Zagraniczny

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.