1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękuję Ci na wstępie! Nawet nie wiesz jak się cieszę... Dla mnie jesteś po prostu kimś kto zmienia świat! :)

W zamian otrzymasz następujące prezenty:

1. Dostęp do prywatnej grupy na Facebook tylko dla Patronów. Tutaj porozmawiamy o rzeczach związanych z kreatywnością, nawykami, wyższą świadomością, zdrową dietą, zdrowiem psychicznym, aktywnością fizyczną, motywacją, pozytywnym stylem życia. Skupimy się na Trzech Filarach życia: Kreatywny, Pozytywny oraz Zdrowy. Dla każdego te pojęcia mogą być inne, dlatego naszym wspólnym celem jest dzielenie się spostrzeżeniami i wzajemna motywacja z korzyścią dla wszystkich Patronów z tej grupy.

2. Raz w miesiącu robię dla Was LIVE na grupie Facebookowej :) Porozmawiamy o kreatywności, ciekawych i przydatnych rzeczach do doświadczania pozytywnego życia! Tematów jest sporo :) Odpowiadam przy tym na wszystkie pytania związane z działalnością Each One Teach One, ale również możemy poruszać tematy w szczególności dotyczące samorozwoju jak również bieżących odcinków Podcastu. Wszystko na spokojnie, przy herbatce, kawce lub soczku :)

100 zł miesięcznie

Ten próg to już nie przelewki :) Na poczatek otrzymujesz oczywiście wszystko to co zawarte jest w poprzednich progach:

- dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
- możliwość uczestnictwa w LIVE'ach na grupie
- wymieniam Cię na Planszy Patronów, która pojawia się w filmie na YouTube
- otrzymujesz cyfrowy, imienny Certyfikat

A teraz niespodzianka!

W tym progu finansowym , raz na 3 miesiące otrzymujesz ode mnie Sesję Indywidualną on-line! Spotykamy się w dowolnym ustalonym terminie i mogę popracować z Tobą 1 na 1 w kontekście rozwoju Twojej samoświadomości! Obszarów, którymi możemy się zająć jest mnóstwo! Ty ustalasz temat! :) Sesja trwa 1,5 godziny i jest to czas, który możemy poświęcić zarówno na pracę rozwojową, ale również możemy po prostu wypić razem wirtualną kawę lub sok :)

Minimalny okres wspierania tego progu finansowego to 3 miesiące. Po tym okresie stajesz się PATRONEM ZDROWYM, czyli osobą z którą spotkam się 1 na 1 on-line aż 4 razy w ciągu roku :) Oczywiście przez wzgląd na ograniczenia czasowe, ten próg wspierania Podcastu zawiera limit. Być może kiedyś ten limit zostanie zwiększony, jednak na chwilę obecną do tego progu może dołączyć jedynie 6 osób.

250 zł miesięcznie

Halo halo, czy ja dobrze widzę? Wspierasz taką kwotą?!! Z całego serca dziękuję Ci za wspieranie tego Podcastu!
A teraz zobaczmy co otrzymujesz w zamian za Twoją hojność.

1. Na początek otrzymujesz oczywiście wszystko to co zawarte jest w poprzednich progach:

- dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
- możliwość uczestnictwa w LIVE'ach na grupie
- wymieniam Cię na Planszy Patronów, która pojawia się w filmie na YouTube
- otrzymujesz cyfrowy Certyfikat Patrona Podcastu
- raz na 3 miesiące spotykamy się na Indywidualnej Sesji on-line

2. Prezent w postaci książki z dedykacją! W tym progu finansowym raz na 6 miesięcy, otrzymujesz ode mnie fizyczną książkę z dedykacją, którą wysyłam do Ciebie do domu kurierem (lub do konkretnego Paczkomatu)! Będzie to książka, która pomoże Ci rozwijać się dalej w procesie samoświadomości.

avatar

Nowy użytkownik

Each One Teach One

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.