Avatar użytkownika

Each One Teach One

27
patronów
1 110 
miesięcznie
32 070 
łącznie
27
patronów
1 110 zł 32 070 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękuję Ci na wstępie! Nawet nie wiesz jak się cieszę... Dla mnie jesteś po prostu kimś kto zmienia świat! :)

W zamian otrzymasz następujące prezenty:

1. Dostęp do prywatnej grupy na Facebook tylko dla Patronów. Tutaj porozmawiamy o rzeczach związanych z kreatywnością, nawykami, wyższą świadomością, zdrową dietą, zdrowiem psychicznym, aktywnością fizyczną, motywacją, pozytywnym stylem życia. Skupimy się na Trzech Filarach życia: Kreatywny, Pozytywny oraz Zdrowy. Dla każdego te pojęcia mogą być inne, dlatego naszym wspólnym celem jest dzielenie się spostrzeżeniami i wzajemna motywacja z korzyścią dla wszystkich Patronów z tej grupy.

2. Raz w miesiącu robię dla Was LIVE na grupie Facebookowej :) Porozmawiamy o kreatywności, ciekawych i przydatnych rzeczach do doświadczania pozytywnego życia! Tematów jest sporo :) Odpowiadam przy tym na wszystkie pytania związane z działalnością Each One Teach One, ale również możemy poruszać tematy w szczególności dotyczące samorozwoju jak również bieżących odcinków Podcastu. Wszystko na spokojnie, przy herbatce, kawce lub soczku :)

Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Taka kwota to już nie przelewki :) Nie wiem jak Ci dziękować... hmm, tzn wiem:)

1. Na start rzecz oczywista, czyli otrzymujesz wszystko z poprzedniego progu finansowego tj.

- dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
- możliwość udziału w LIVE'ach w tejże grupie.

2. Wymienię Cię z imienia lub ksywki (do wyboru), na Planszy Patronów w odcinkach Podcastu na YouTube! Jest to niezmiernie ważne, ponieważ taka lista będzie pokazywać wszystkim słuchaczom Podcastu jak rośnie świadomość wśród ludzi w naszym kraju.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Za taką kwotę wsparcia, jestem po pierwsze niezmiernie Ci wdzięczny, a po drugie otrzymujesz:

1. Wszystko z poprzednich progów:

- dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku,
- możliwość udziału w LIVE'ach
- wymienię Cię na Planszy Patronów w filmach na YouTube.

2. Otrzymujesz ode mnie specjalnie zaprojektowany, cyfrowy Certyfikat Pozytywnego Patrona! Certyfikat taki można sobie wydrukować i powiesić w ulubionym miejscu na ścianie :)
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
2 dostępne miejsca
Ten próg to już nie przelewki :) Na poczatek otrzymujesz oczywiście wszystko to co zawarte jest w poprzednich progach:

- dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
- możliwość uczestnictwa w LIVE'ach na grupie
- wymieniam Cię na Planszy Patronów, która pojawia się w filmie na YouTube
- otrzymujesz cyfrowy, imienny Certyfikat

A teraz niespodzianka!

W tym progu finansowym , raz na 3 miesiące otrzymujesz ode mnie Sesję Indywidualną on-line! Spotykamy się w dowolnym ustalonym terminie i mogę popracować z Tobą 1 na 1 w kontekście rozwoju Twojej samoświadomości! Obszarów, którymi możemy się zająć jest mnóstwo! Ty ustalasz temat! :) Sesja trwa 1,5 godziny i jest to czas, który możemy poświęcić zarówno na pracę rozwojową, ale również możemy po prostu wypić razem wirtualną kawę lub sok :)

Minimalny okres wspierania tego progu finansowego to 3 miesiące. Po tym okresie stajesz się PATRONEM ZDROWYM, czyli osobą z którą spotkam się 1 na 1 on-line aż 4 razy w ciągu roku :) Oczywiście przez wzgląd na ograniczenia czasowe, ten próg wspierania Podcastu zawiera limit. Być może kiedyś ten limit zostanie zwiększony, jednak na chwilę obecną do tego progu może dołączyć jedynie 6 osób.
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
2 dostępne miejsca
Halo halo, czy ja dobrze widzę? Wspierasz taką kwotą?!! Z całego serca dziękuję Ci za wspieranie tego Podcastu!
A teraz zobaczmy co otrzymujesz w zamian za Twoją hojność.

1. Na początek otrzymujesz oczywiście wszystko to co zawarte jest w poprzednich progach:

- dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
- możliwość uczestnictwa w LIVE'ach na grupie
- wymieniam Cię na Planszy Patronów, która pojawia się w filmie na YouTube
- otrzymujesz cyfrowy Certyfikat Patrona Podcastu
- raz na 3 miesiące spotykamy się na Indywidualnej Sesji on-line

2. Prezent w postaci książki z dedykacją! W tym progu finansowym raz na 6 miesięcy, otrzymujesz ode mnie fizyczną książkę z dedykacją, którą wysyłam do Ciebie do domu kurierem (lub do konkretnego Paczkomatu)! Będzie to książka, która pomoże Ci rozwijać się dalej w procesie samoświadomości.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Each One Teach One w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Each One Teach One to Podcast oraz kanał na YouTube, którego celem jest podnoszenie świadomości ludzi. Poprzez najwyższej jakości filmy, audycje oraz artykuły na Blogu, realizuję motto: "Kreatywnie, Pozytywnie, Zdrowo". Zapraszam do świata Podcastu w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Witajcie! Nazywam się Michał "Vasquez" Plewniak. Jestem twórcą Bloga, Podcastu oraz kanału na YouTube o nazwie: Each One Teach One - Kreatywnie, pozytywnie, zdrowo. W publikacjach internetowych, podczas zajęć stacjonarnych oraz podczas wykładów, dzielę się użytecznymi informacjami, które pomagają usprawniać życie człowieka.

Historia.

Ostatnie 19 lat mojego życia spędziłem na wielu aktywnościach twórczych, które wzbogaciły moją wiedzę w różnych dziedzinach życia. Pozwól, że przedstawię Ci, jak wszelkie pasje przekładają się na wartościowe treści, którymi pragnę się z Tobą podzielić.
 

Życie to sztuka.

W 1999 roku zacząłem swoją przygodę z tańcem Break Dance (Breaking), gdzie przez ponad 5 lat razem z grupą taneczną wielokrotnie wygrywaliśmy Ogólnopolskie Zawody Taneczne. W 2006 roku zostałem dyplomowanym instruktorem pracy z ciałem, następnie sędzią turniejów tanecznych w kraju i za granicą. Taniec szybko przerodził się z ruchu, w twórczość muzyczną co pozwoliło mi zostać Dj'em i zagrać setki imprez oraz koncertów w całej Polsce. Zajmowałem się również produkcją muzyki dla wielu artystów, znanych oraz niszowych. Od 2010 roku zacząłem zgłębiać fundamenty z zakresu tworzenia Video (reżyseria, techniki, sprzęt, montaż). Upór oraz chęć w zdobywaniu wiedzy, zaowocowała współpracą z muzykami, agencjami, wytwórniami muzycznymi, na planach teledysków, w reklamach oraz na dużych eventach.

Przemiana.

W 2012 roku postanowiłem diametralnie zmienić swój styl życia. Zacząłem zastanawiać się co mogę zrobić z całym doświadczeniem, które zebrałem podczas tych wszystkich lat praktyki wielu kreatywnych rzeczy. Zdecydowałem, że zacznę dzielić się wszystkim co potrafię robić! Jedynym elementem, którego mi brakowało to...zdrowie! Będąc już ekspertem w kilku dziedzinach, nadal zmagałem się z alergiami oraz słabą odpornością. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce.

Zmieniając totalnie swój sposób odżywiania, pozbyłem się wszystkich dolegliwości, na które cierpiałem! Posiłkowałem się jedynie literaturą, wiedzą z Internetu oraz konsultowałem się ze specjalistami. To pozwoliło mi niesamowicie usprawnić moje zdrowie a tym samym uruchomić nieodwracalny proces samorozwoju, który trwa po dziś dzień. Zmiany na poziomie fizycznym, wpłynęły na poziom umysłu oraz świadomości. Z całej wiedzy i praktyki, którą posiadłem wyłonił się pomysł Podcastu oraz Bloga! Najpierw w formie audio a obecnie pełnoetatowego kanału na YouTube.

Obecnie zapraszam niesamowitych gości, którzy zajmują się szeroko rozumianym rozwojem świadomości. Żaden temat nie jest mi straszny oraz nie warty do poruszenia. Życie nie jest czarno-białe, dlatego korzystając z całej palety barw, dostrzegamy jak pięknym jest ono zjawiskiem. Ludzi, którzy zauważają piękno życia zapraszam do rozmowy w Podcaście, aby podzielili się swoją historią a tym samym zainspirowali innych do wchodzenia we własne ograniczenia i przezwyciężanie ich. A takich ludzi w Polsce nie brakuje. Niekiedy jest kontrowersyjnie a innym razem bardzo przyziemnie. Ale za każdym razem jest ciekawie!:)

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Each One Teach One w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Podstawowe zasoby do tworzenia Podcastu.
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 1 390 zł brakuje
44%
Zebranie tej kwoty pozwala mi na swobodne kontynuowanie tworzenia Podcastów. Wydaje się, że wszystko jest proste za sprawą Internetu, bo można włączyć kamerę, mikrofon i po prostu nagrywać :) Rzeczywistość wygląda troszeczkę inaczej :) Tworzenie Podcastu oraz YouTube'a i Bloga to dla mnie pełnoetatowa praca, którą kocham robić!

Oprócz mojego wkładu czasu i kreacji, najbardziej zależy mi na podtrzymaniu oraz ulepszaniu jakości filmów, Podcastów jak również wpisów na Bloga. Każdy z odcinków Podcastu wymaga:

🎧 legalnych programów komputerowych do obróbki video i audio za, które jest opłacany comiesięczny abonament
🎧 opłata za serwer i domenę (nazwę Bloga)
🎧 opłata za Sound Cloud PRO (platforma gdzie publikuję Podcasty),
🎧 opłata za wszelkie usługi Internetowe (reklamy Facebook, kupno zdjęć do artykułów, animacji).
🎧 kupno książek, które czytam i wyciągam z nich esencję, aby ostatecznie tworzyć z nich solowe Podcasty
🎧 czas poświęcony na kreację treści oraz publikację w mediach społecznościowych

Jest to absolutna podstawa do tego, aby Podcast mógł funkcjonować.
Transkrypcja dla niesłyszących, zatrudnienie montażysty.
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 6 890 zł brakuje
13%

Priorytetami w tym celu są transkrypcje, zlecenie montażu odcinków Podcastu i aktualizacja sprzętu.

Budżet w tym celu mógłby pokryć plan na rozwój Each One Teach One:

🎧 zlecenie transkrypcji Podcastów - stworzenie napisów dla osób niesłyszących jest tutaj priorytetem,
🎧 zlecenie montażu video montażyście, co dało by mi więcej czasu na filmowanie większej ilości odcinków,
🎧 poszukiwanie gości z zagranicy i nagrywanie z nimi wywiadów + transkrypcja na język polski
🎧 aktualizacja sprzętu, kamery, obiektywów w celu uzyskania jeszcze lepszej jakości filmów,
🎧 zyskanie czasu potrzebnego do pisania skryptów nowych odcinków Podcastu

Studio do nagrań oraz transkrypcja na język angielski.
  • 16 000 zł miesięcznie
  • 14 890 zł brakuje
6%
Ostatecznym celem jest posiadanie przestrzeni (na wynajem) do zapraszania gości Podcastu, gdzie mógłbym swobodnie nagrywać wywiady. Było by to swego rodzaju studio nagraniowe, skąd mógłbym również nadawać na żywo LIVE'y oraz nagrywać Podcasty solowe.

Drugim, bardzo ważnym aspektem, jest coś, o czym marzę od początku istnienia Podcastu a mianowicie o możliwości udostępniania treści w języku angielskim. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale pierwszy Blog Each One Teach One był właśnie w języku angielskim! Tak :) Natomiast żyjemy w erze gdzie video i audio to dwie najpopularniejsze formy konsumowanej treści a zatem same wpisy na Blogu po angielsku już nie wystarczają.

Otrzymuję mnóstwo zapytań od ludzi z całego świata: "Kiedy wreszcie będziemy mogli posłuchać po angielsku, co wy tam w tej Polsce takiego fajnego mówicie". I na pewno coś w tym jest, że ludzie z za granicy są ciekawi Polaków i naszej wiedzy. Wychodzenie poza język Polski jest bardzo ważnym aspektem, ponieważ w Polsce jest wielu wspaniałych ludzi, których warto pokazywać w języku angielskim ponieważ nie wiele osób oraz telewizji internetowych inwestuje w anglojęzyczną transkrypcję. Chciałbym, aby to się zmieniło.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Each One Teach One już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Halina Klat
Halina Klat
30 zł
Anonimowy patron
50 zł
LILIAN
LILIAN
10 zł
Aneta Siwek
Aneta Siwek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.