1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

1626690301_60f552fd2e7c2.png

Dziękuję Ci na wstępie! Nawet nie wiesz jak się cieszę... Dla mnie jesteś po prostu kimś kto zmienia świat! :)

W zamian otrzymasz następujące prezenty:

1. Dostęp do prywatnej grupy na Facebook tylko dla Patronów. Tutaj porozmawiamy o rzeczach związanych z kreatywnością, nawykami, wyższą świadomością, zdrową dietą, zdrowiem psychicznym, aktywnością fizyczną, motywacją, pozytywnym stylem życia. Skupimy się na Trzech Filarach życia: Kreatywny, Pozytywny oraz Zdrowy. Dla każdego te pojęcia mogą być inne, dlatego naszym wspólnym celem jest dzielenie się spostrzeżeniami i wzajemna motywacja z korzyścią dla wszystkich Patronów z tej grupy.

2. Raz w miesiącu robię dla Was LIVE na grupie Facebookowej :) Porozmawiamy o kreatywności, ciekawych i przydatnych rzeczach do doświadczania pozytywnego życia! Tematów jest sporo :) Odpowiadam przy tym na wszystkie pytania związane z działalnością Each One Teach One, ale również możemy poruszać tematy w szczególności dotyczące samorozwoju jak również bieżących odcinków Podcastu. Wszystko na spokojnie, przy herbatce, kawce lub soczku :)

100 zł miesięcznie

1626690302_60f552fe2554f.png
Ten próg to już nie przelewki :) Na poczatek otrzymujesz oczywiście wszystko to co zawarte jest w poprzednich progach:

- dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
- możliwość uczestnictwa w LIVE'ach na grupie
- wymieniam Cię na Planszy Patronów, która pojawia się w filmie na YouTube
- otrzymujesz cyfrowy, imienny Certyfikat

A teraz niespodzianka!

W tym progu finansowym , raz na 3 miesiące otrzymujesz ode mnie Sesję Indywidualną on-line! Spotykamy się w dowolnym ustalonym terminie i mogę popracować z Tobą 1 na 1 w kontekście rozwoju Twojej samoświadomości! Obszarów, którymi możemy się zająć jest mnóstwo! Ty ustalasz temat! :) Sesja trwa 1,5 godziny i jest to czas, który możemy poświęcić zarówno na pracę rozwojową, ale również możemy po prostu wypić razem wirtualną kawę lub sok :)

Minimalny okres wspierania tego progu finansowego to 3 miesiące. Po tym okresie stajesz się PATRONEM ZDROWYM, czyli osobą z którą spotkam się 1 na 1 on-line aż 4 razy w ciągu roku :) Oczywiście przez wzgląd na ograniczenia czasowe, ten próg wspierania Podcastu zawiera limit. Być może kiedyś ten limit zostanie zwiększony, jednak na chwilę obecną do tego progu może dołączyć jedynie 6 osób.

250 zł miesięcznie

1626690327_60f5531748757.png
Halo halo, czy ja dobrze widzę? Wspierasz taką kwotą?!! Z całego serca dziękuję Ci za wspieranie tego Podcastu!
A teraz zobaczmy co otrzymujesz w zamian za Twoją hojność.

1. Na początek otrzymujesz oczywiście wszystko to co zawarte jest w poprzednich progach:

- dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
- możliwość uczestnictwa w LIVE'ach na grupie
- wymieniam Cię na Planszy Patronów, która pojawia się w filmie na YouTube
- otrzymujesz cyfrowy Certyfikat Patrona Podcastu
- raz na 3 miesiące spotykamy się na Indywidualnej Sesji on-line

2. Prezent w postaci książki z dedykacją! W tym progu finansowym raz na 6 miesięcy, otrzymujesz ode mnie fizyczną książkę z dedykacją, którą wysyłam do Ciebie do domu kurierem (lub do konkretnego Paczkomatu)! Będzie to książka, która pomoże Ci rozwijać się dalej w procesie samoświadomości.

avatar

Nowy użytkownik

Each One Teach One

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.