1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

PATRON PLATYNOWY

10zł to już coś! A pomnożone przez X, może dać naprawdę dużą sumę, która pomoże mi rozwinąć filmowe skrzydła! Dzięki Tobie mogę realizować nowe, coraz ciekawsze odcinki! Wpłacając 10 zł zostaniesz PATRONEM PLATYNOWYM.

Jako PATRON PLATYNOWY (oraz każdy z wyższych progów) możesz dołączyć do specjalnej grupy PATRONÓW, którą założyłam na Facebooku. Dzięki temu jako pierwszy/a będziesz miał/a dostęp do premier moich filmów. W tej zamkniętej grupie zobaczysz więcej niż inni. Masz okazję zostać częścią filmowej społeczności skupionej wokół moich działań. Będziesz mógł dzielić się ze z mną swoimi przemyśleniami, podrzucać swoje uwagi, pomysły i rady, które postaram się wdrażać. Będziemy mogli porozmawiać i lepiej się poznać. Zostań moim PLATYNOWYM PATRONEM wpłacając 10zł i odezwij się :) Twoja pomoc jest bezcenna dzięki!

50 zł miesięcznie

PATRON ZŁOTY

Wow! To już nie przelewki, Twoja pomoc jest ogromna! Dzięki Tobie będę mogła rozwinąć skrzydła dużo szerzejj. W podziękowaniu za Twoją pomoc chętnie dam Ci jakąs prywatną konsultację/lekcję online lub na żywo (jesli będzie nam po drodze). Z przyjemnością ocenię Twoje zdjęcie lub film. Powiem Ci, co robisz dobrze, jakie są mocne strony Twojego filmu/zdjęcia, oraz doradzę Ci, co możesz jeszcze poprawić. To super okazja do rozmowy i poznania się bliżej. Będzie mi bardzo miło :)

Oprócz tego Twoje imię i nazwisko znajdzie się na górze lity Patronów, którą zamieszczę na końcowej planszy w każdym filmie zrealizowanym ze środków zebranych od Patronów. Będziesz moim producentem :)

Oczywiście masz też dostęp do specjalnej grupy dla Patronów, którą stworzyłam na Facebooku. Dzięki temu możemy być w stałym kontakcie. Super, co? Odzywaj się! Jeszcze raz dziękuję!

100 zł miesięcznie

MECENAS

Jejku, 100zł, to już bardzo dużo. Jestem zawstydzona i zakłopotana, ale jest mi też niezmiernie miło, że chcesz się ze mną podzielić taką kwotą! Pomagasz mi kupić nowy sprzęt i realizować większe ciekawe pomysły na moim kanale! Jako MECENAS mojego kanału, możesz wiele.

W podziękowaniu za wsparcie możesz (ale nie muisz ) zostać gościem mojego kanału (jeżeli mamy wspólny temat) i możemy zrealizować razem nowy odcinek. Możesz przedstawić siebie lub coś, czym się zajmujesz lub po prostu opowiedzieć o sobie. Zadbam o to, żeby ciekawie zrealizować ten materiał. Jeśli tego nie czujesz, możesz bezinteresownie podarować mi 100zł. To wielkoduszne, naprawdę :) Twoje imię i nazwisko (jesli chcesz) zostanie wyświetlone na specjalnej dedykowanej planszy dla MECENASÓW w moich filmach, które zrealizuję ze środków zebranych na Patronite.

Poza tym możesz liczyć na wszystkie benefity z poprzednich progów, czyli konsultację Twoich prac foto/wideo oraz możesz dołączyć do grupy na Facebooku dedykowanej dla Patronów. Bądźmy w kontakcie!

avatar

Nowy użytkownik

Ewa Filmuje

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.