Avatar użytkownika

Ewa Filmuje

0
patronów
0 
miesięcznie
480 
łącznie
0
patronów
0 zł 480 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PATRON

"Grosz do grosza, a będzie kokosza". To bezinteresowne wsparcie mojego kanału. Kwota, której być może Ty w ogóle nie odczujesz, dla mnie znaczy naprawdę wiele. Twoja nawet drobna pomoc, może dużo zdziałać. Zostań moim Patronem wpłacając 5zł, Dzięki Tobie będę mogła zrealizować mniejsze pomysły i nowe odcinki. Możesz liczyć na moją dozgonną wdzięczność :) Twoja pomoc jest dla mnie bardzo ważna! Dzięki!
10 zł miesięcznie
PATRON PLATYNOWY

10zł to już coś! A pomnożone przez X, może dać naprawdę dużą sumę, która pomoże mi rozwinąć filmowe skrzydła! Dzięki Tobie mogę realizować nowe, coraz ciekawsze odcinki! Wpłacając 10 zł zostaniesz PATRONEM PLATYNOWYM.

Jako PATRON PLATYNOWY (oraz każdy z wyższych progów) możesz dołączyć do specjalnej grupy PATRONÓW, którą założyłam na Facebooku. Dzięki temu jako pierwszy/a będziesz miał/a dostęp do premier moich filmów. W tej zamkniętej grupie zobaczysz więcej niż inni. Masz okazję zostać częścią filmowej społeczności skupionej wokół moich działań. Będziesz mógł dzielić się ze z mną swoimi przemyśleniami, podrzucać swoje uwagi, pomysły i rady, które postaram się wdrażać. Będziemy mogli porozmawiać i lepiej się poznać. Zostań moim PLATYNOWYM PATRONEM wpłacając 10zł i odezwij się :) Twoja pomoc jest bezcenna dzięki!
20 zł miesięcznie
PATRON SREBRNY

Bardzo dziękuję za pomoc! Możesz być pewien/pewna, że w podziękowaniu za Twoje wsparcie umieszczę Twoje imię i nazwisko na końcowej planszy, we szystkich produkcjach filmowych, które powstaną ze środków zebranych od Patronów.

Jako PATRON SREBRNY (oraz każdy z wyższych progów) możesz oczywiście dołączyć do specjalnej grupy PATRONÓW, którą założyłam na Facebooku. Dzięki temu będziemy w stałym kontakcie. Jeszcze raz wielkie dzięki!
30 zł miesięcznie
PATRON SREBRNY+

Dziękuję, że chcesz mnie wspierać. Jest mi bardzo miło, że chcesz dołożyć od siebie więcej! W podziękowaniu za pomoc Twoje imię i naziwsko będzie zawsze na górze planszy końcowej wszystkich serii filmów, które powstaną ze środków zebranych od Patronów.

Poza tym, jako PATRON SREBRNY + możesz oczywiście dołączyć do specjalnej grupy na Facebooku. Bądźmy w kontakcie, chciałabym Cię poznać :)
50 zł miesięcznie
PATRON ZŁOTY

Wow! To już nie przelewki, Twoja pomoc jest ogromna! Dzięki Tobie będę mogła rozwinąć skrzydła dużo szerzejj. W podziękowaniu za Twoją pomoc chętnie dam Ci jakąs prywatną konsultację/lekcję online lub na żywo (jesli będzie nam po drodze). Z przyjemnością ocenię Twoje zdjęcie lub film. Powiem Ci, co robisz dobrze, jakie są mocne strony Twojego filmu/zdjęcia, oraz doradzę Ci, co możesz jeszcze poprawić. To super okazja do rozmowy i poznania się bliżej. Będzie mi bardzo miło :)

Oprócz tego Twoje imię i nazwisko znajdzie się na górze lity Patronów, którą zamieszczę na końcowej planszy w każdym filmie zrealizowanym ze środków zebranych od Patronów. Będziesz moim producentem :)

Oczywiście masz też dostęp do specjalnej grupy dla Patronów, którą stworzyłam na Facebooku. Dzięki temu możemy być w stałym kontakcie. Super, co? Odzywaj się! Jeszcze raz dziękuję!
100 zł miesięcznie
MECENAS

Jejku, 100zł, to już bardzo dużo. Jestem zawstydzona i zakłopotana, ale jest mi też niezmiernie miło, że chcesz się ze mną podzielić taką kwotą! Pomagasz mi kupić nowy sprzęt i realizować większe ciekawe pomysły na moim kanale! Jako MECENAS mojego kanału, możesz wiele.

W podziękowaniu za wsparcie możesz (ale nie muisz ) zostać gościem mojego kanału (jeżeli mamy wspólny temat) i możemy zrealizować razem nowy odcinek. Możesz przedstawić siebie lub coś, czym się zajmujesz lub po prostu opowiedzieć o sobie. Zadbam o to, żeby ciekawie zrealizować ten materiał. Jeśli tego nie czujesz, możesz bezinteresownie podarować mi 100zł. To wielkoduszne, naprawdę :) Twoje imię i nazwisko (jesli chcesz) zostanie wyświetlone na specjalnej dedykowanej planszy dla MECENASÓW w moich filmach, które zrealizuję ze środków zebranych na Patronite.

Poza tym możesz liczyć na wszystkie benefity z poprzednich progów, czyli konsultację Twoich prac foto/wideo oraz możesz dołączyć do grupy na Facebooku dedykowanej dla Patronów. Bądźmy w kontakcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ewa Filmuje w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zajmuję się filmem i prowadzę kanał na YouTube, gdzie dzielę się wiedzą i uczę innych dając cenne wskazówki. Realizuję filmy i dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, Wspierając ten kanał, możesz sprawić, by świat ujrzał moje autorskie spojrzenie i pomóc mi rozwijać pasję!

Cześć! 

Nazywam się Ewa Ślusarczyk i jako pierwsza dziewczyna na polskim YouTube postanowiłam prowadzić swój kanał o filmowaniu (np. aparatem i dronem itdp.) pod nazwą - Ewa Filmuje. Dzielę swoją wiedzą z innymi i pomagam robić lepsze filmy, tłumaczę, jak działa sprzęt i jakie zasady panują w filmowaniu. Zdecydowałam się też zmienić swoje życie o 180 stopni.


CO TO ZA ZMIANA?
Kochani, to była trudna decyzja, ale podobno do odważnych należy ten świat. Po ponad 5 latach pracy w dużej firmie jako kierownik działu marketingu, po latach siedzenia po 8h dziennie przed biurkiem postanowiłam zmienić swoje życie i poświęcić się temu, co naprawdę kocham - tworzeniu filmów. Zrozumiałam, i odczułam to mocno fizycznie i psychicznie, że nie mogę i nie chcę spędzić życia przed biurkiem. Wiem, że moja misja jest inna - chcę tworzyć filmy, uczyć się i uczyć innych, dzielić się pasją i wiedzą, a moja praca powinna właśnie na tym polegać. Dlatego powstał ten kanał!

Świat pędzi w zupełnie przeciwnym kierunku. Mówi się nam, że musimy coraz więcej mieć, a my zapominamy o tym, żeby po prostu żyć i robić to, co sprawia nam przyjemność. Ja jednak wierzę, że można się zatrzymać i to zmienić. Wesprzyj mnie na PATRONITE i pomórz mi uwierzyć, że mam rację! Pomóż mi przekonać się, że ryzyko, które podjęłam jest tego warte :)


 

CO ZAMIERZAM ROBIĆ?
Swój kanał na YouTube stworzyłam po to, by zainteresować Was filmowaniem. Chcę dzielić się Wami swoim filmowym doświadczeniem oraz w ciekawy i przystępny sposób przekazywać Wam swoją wiedzę. Wierzę, że warto się tym dzielić i że trzeba sobie pomagać. Dlatego zdecydowałam się założyć PATRONITE. Wspierając mnie, możecie pomóc mi realizować ciekawe treści. Będę Wam podpowiadać, pomagać Wam się uczyć, rozwijać. Będę realizować dla Was recenzje sprzętu, kręcić relacje z różnych miejsc. Z Waszym wsparciem będę mogła konsekwentnie rozwijać swój kanał.

Chciałabym, aby materiały, które publikuję inspirowały Was oraz Wam dawały moc i chęć do działania. Myślę, że moje materiały będą ciekawe dla wszystkich, bez względu na płeć. Szczególnie jednak chciałabym uruchomić ambicje innych dziewczyn, które działają w obszarze sztuki filmowej lub fotografii i zainspirować je do działania i publikowania swoich materiałów. Dziewczyny, bądźcie odważne i działajcie. Będę Was do tego zachęcać :)CELE I NADZIEJE
Mam nadzieję, że mój kanał otworzy także drzwi do wielu nowych znajomości i ciekawych współprac, pozwoli na zakup nowego sprzętu oraz testowanie róznych filmowych wynalazków. Bardzo chciałabym odbywać inspirujące wyprawy, z których będę przywozić dla Was epickie materiały wideo, dzielić się z Wami swoimi przemyśleniami. Pomóż mi to zrealizować i zostań moim Patronem! :) Obiecuję, że nie pożałujesz!

Ewa

 

 

 

 

 

 

 

 

Cele Autora

PIERWSZY FILM PODRÓŻICZY
  • 3 000 zł
  • 2 520 zł brakuje
16%
Uzbieraną kwotę przeznaczę w całości na realizację filmu z podróży. Wybiorę miejsce (lub pomożecie mi je wybrać), do którego pojadę specjalnie po to, aby zrealizować dla Was piękny film podróżniczy.
NOWY DRON DO FILMOWANIA
  • 5 000 zł
  • 4 520 zł brakuje
9%
Moim odkryciem i ogromną pasją w dziedzinie filmu stały się drony! Realizuję dla Was piękne filmy z drona i tłumaczę, jak zostały zrobione, dając Wam cenne wskazówki. Bardzo polubiliście te filmy! Pomóż mi w zakupie nowego, lepszego drona do realizacji jeszcze lepszych filmów!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ewa Filmuje już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Magdalena Suryn
Magdalena Suryn
10 zł
Łukasz Wiśniewski
Łukasz Wiśniewski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.