1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Wsparcie Platon

Platon to wyjątkowa nazwa, bo to mój ulubiony starożytny filozof. Uważał, że ponad niedoskonałym światem materialnym jest doskonały świat idei, które są perfekcyjnymi wzorcami dla rzeczy. Ideami najwyższymi są Dobro, Piękno i Prawda. Twoje wsparcie takim progiem będzie dla mnie właśnie piękne, dobre i prawdziwe ;) Za taki idealizm będę ci niezwykle, nieopisanie, niesamowicie wdzięczna!

Imiona / nazwy użytkownika wszystkich patronów i patronek wymienię na końcu odcinka (za zgodą), oraz to Wy będziecie mieć decydujący wpływ na tematy następnych odcinków. Możecie też zadać mi pytanie, na które odpowiem na końcu nadchodzącego odcinka 😀 ORAZ! jako patronki i patroni platynowi (bo Platon, ha-ha) wyślę wam ręcznie wypisaną podcastową pocztówkę na pamiątkę 😉

avatar

Nowy użytkownik

Filozofia Po Prostu

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.