1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

130 zł miesięcznie

Dziękujemy za chęć pomocy i zaufanie, to dla nas ważne, że los dzieci nie jest Ci obojętny i chcesz się zaangażować w nasze działania! 💖 Wybrana kwota to miesięczne wsparcie naszego programu Wielki Talerz, dzięki któremu możemy zapewnić potrzebującemu dziecku z Fundacji pakiet obiadów – aż 21 obiadów dla 1 dziecka. Ta kwota obejmuje również naukę podstaw zdrowego żywienia, organizację warsztatów kulinarnych, naukę gospodarnego zarządzania żywnością. Kuchnia i wspólne gotowanie zajmuje u nas szczególne miejsce, a ciepły posiłek to coś więcej, niż zaspokojony głód. To również poczucie bezpieczeństwa i dom, który tworzymy dla dzieci.

💌 Z chęcią pokażemy Ci co robimy, jak wspieramy i pomagamy. Jeżeli się zgodzisz raz w miesiącu wyślemy Ci wiadomość z bieżącymi informacjami z Fundacji.
💌 Z radością podzielimy się z Tobą zdjęciami i krótkimi relacjami z naszych kulinarnych działań.

500 zł miesięcznie

Jesteś niesamowity/a! Dziękujemy, że darzysz nas takim zaufaniem i hojnością! To wiele dla nas znaczy i jesteśmy ogromnie wdzięczni za taką pomoc! 💖

Ta kwota wspiera nasz program Opiekuńcze Skrzydła, dzięki któremu zapewniasz konkretnemu dziecku codzienną opiekę wychowawczą, wsparcie w edukacji, rozwój jego osobistych pasji oraz dobry start w dalsze życie! ✅ Dziecko zyskuje: Codzienną, profesjonalną opiekę wychowawczą w fundacyjnym domu, zaspokojenie emocjonalnych i rozwojowych potrzeb dzieci, wsparcie edukacyjne, wsparcie materialne: w tym ubrania, książki, przybory szkolne, domowe obiady, wsparcie w rozwoju zainteresowań, umiejętności i talentów możliwość uczestniczenia w licznych atrakcyjnych wyjściach oraz letnich i zimowych wyjazdach wakacyjnych.

💌 Mając na względzie Państwa preferencje, prześlemy dane dziecka oraz jego fotografię. Raz w miesiącu, pocztą tradycyjną, wysyłamy informacje o rozwoju wychowanka, jego codzienności i zmianach jakie zachodzą w jego życiu. Możliwość obserwowania tej drogi i świadomość, że dzięki tej pomocy życie konkretnego dziecka zmienia się na lepsze, daje olbrzymią radość i satysfakcję.
💌 Z chęcią podzielimy się z Tobą tym co robimy, jak wspieramy i pomagamy. Jeżeli się zgodzisz raz w miesiącu wyślemy Ci wiadomość z bieżącymi informacjami z Fundacji.
💌Jeśli wyrazisz zgodę to wspomnimy o Tobie jako naszym Patronie na naszej stronie internetowej.
💌Wyślemy do Ciebie rysunek zrobiony przez naszych podopiecznych.

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Joanny Radziwiłł "Opiekuńcze Skrzydła"

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.