Fundacja Joanny Radziwiłł "Opiekuńcze Skrzydła "

W Patronite od 27.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1371

Liczba Patronów: 2420

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
192 miesięcznie
384 łącznie

WIELKI TALERZ

150 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

149 808 zł

brakuje

.

Wielki Talerz – z pełnym brzuchem, dzień jest lepszy! To program, dzięki któremu zapewnisz pakiet obiadów potrzebującemu dziecku z Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.

Co miesiąc wydajemy 21 obiadów dla jednego dziecka. Do Domu Fundacji przychodzi 74 dzieci. Prosta matematyka : 21 x 74 = to aż 1 554 obiady miesięcznie!
Wielki Talerz to również nauka i doświadczenie:
wspólnota stołu – jemy zawsze wspólnie, przy jednym stole jak duża rodzina . Dbamy o siebie nawzajem. Pokazujemy, że wspólne jedzenie to święto, czas na rozmowy, celebracji jedzenia razem, slow food.
nauka podstaw zdrowego żywienia,
warsztaty kulinarne,
przygotowywania wspólnych posiłków (samodzielność w kuchni),
nauka ekonomicznych zakupów (wyprawy do sklepu),
dbamy o gospodarne zarządzane żywnością.
Zapraszamy osoby prywatne, całe rodziny, uczniów klas szkolnych, firmy lub ich pracowników do regularnego wsparcia programu WielkiTalerz.pl, by w ten sposób zapewnić pożywne posiłki głodnym dzieciom

Dziękujemy za chęć pomocy, to dla nas ważne ,że los naszych dzieci nie jest Ci obojętny i chcesz się zaangażować w walkę z wykluczeniem społecznym najmłodszych.
Nagrodą za wsparcie jaką możemy Ci ofiarować to tytuł Patrona Wielkiego Talerza , oznaczenie Cię w naszych mediach społecznościowych i podzielenie się przepisami posiłków, które przygotowujemy dla naszych dzieci .
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Kominek
Anna Kominek
Próg: 96 zł
Anonimowy patron
Próg: 96 zł