1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

To 50% koszu sterylizacji jednej kotki. A to jest nasz główny cel, kontrolować populację kotów wolnożyjących. Kastracja kotów wolno żyjących jest najlepszą rzeczą, którą można dla nich zrobić. To najbardziej humanitarny i efektywny sposobem ograniczenia populacji kotów bezdomnych.
Oprócz tego, że zmniejsza ilość rodzących się kociaków (z których większość nie przeżywa pierwszego roku, umierając z powodu chorób lub ginąc pod kołami samochodów), ogranicza problemy takie jak: walki kotów, znaczenie terenu przez kocury czy uciążliwe wokalizowanie. Ogranicza to również rozszerzanie się różnego rodzaju chorób zakaźnych, przez co gromady kotów wolno żyjących są zdrowsze i silniejsze.

Przy comiesięcznym wsparciu Darczyńca otrzyma od nas, w ramach podziękowań, na koniec roku nasz fundacyjny kalendarz.

avatar

Nowy użytkownik

Przyjaciele 4 Łap

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.