Avatar użytkownika

Przyjaciele 4 Łap

3
patronów
65 
miesięcznie
1 340 
łącznie
3
patronów
65 zł 1 340 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wiemy , że to bardzo mała kwota, ale jeżeli zbierze się Was spora grupa to wtedy każda złotówka ma znaczenie. W podziękowaniu wyślemy dla osoby wspierającej na maila Dyplom "Naszego Przyjaciela"
15 zł miesięcznie
To koszt jednej dawki na pasożyty dla dorosłego kota. W naszych domach tymczasowych co miesiąc pojawia się spora ilość kotków w różnym wieku. Każdy z nich nim zostanie dołączony do pozostałego towarzystwa musi być odrobaczony, żeby nie pozarażać pasożytami już zdrowych kotów. To jest bardzo ważne, ponieważ różnego rodzaju pasożyty potrafią bardzo osłabić organizm zwierzęcia, a w ekstremalnych przypadkach doprowadzić nawet do śmierci.

Jeżeli zdecydujesz się na zasponsorowanie nam jednej dawki co miesiąc to w ramach podziękowania, za twoją zgodą, udostępnimy na naszej stronie na Facebook informację i twoim wsparciu i dobrym sercu.
25 zł miesięcznie
Jest to kwota, która nie obciąży domowego budżetu a dla nas to już duża radość. Przy kilku osobach, które by się zdecydowały na wpłaty to można uzbierać kwotę na miesięczne utrzymanie zdrowego zwierzaka. Mamy ich naprawdę bardzo dużo w domach tymczasowych i to pochłania ogromną ilość naszych funduszy.

Jeżeli się zdecydujesz wpłacać co miesiąc, to na koniec roku dostaniesz od nas ręcznie wykonany brelok z logo fundacji.
100 zł miesięcznie
To 50% koszu sterylizacji jednej kotki. A to jest nasz główny cel, kontrolować populację kotów wolnożyjących. Kastracja kotów wolno żyjących jest najlepszą rzeczą, którą można dla nich zrobić. To najbardziej humanitarny i efektywny sposobem ograniczenia populacji kotów bezdomnych.
Oprócz tego, że zmniejsza ilość rodzących się kociaków (z których większość nie przeżywa pierwszego roku, umierając z powodu chorób lub ginąc pod kołami samochodów), ogranicza problemy takie jak: walki kotów, znaczenie terenu przez kocury czy uciążliwe wokalizowanie. Ogranicza to również rozszerzanie się różnego rodzaju chorób zakaźnych, przez co gromady kotów wolno żyjących są zdrowsze i silniejsze.

Przy comiesięcznym wsparciu Darczyńca otrzyma od nas, w ramach podziękowań, na koniec roku nasz fundacyjny kalendarz.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przyjaciele 4 Łap w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

„Bierzemy odpowiedzialność za tych, których oswoiliśmy...”
Wspieramy działania przyczyniające się do zmniejszenia skali bezdomności zwierząt.

Niesiemy pomoc porzuconym i krzywdzonym zwierzętom.

Wspieramy wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt – program kastracji i sterylizacji.

Prowadzimy działalność adopcyjną oraz punkt leczenia zwierząt.

Udzielamy pomocy placówkom niosącym pomoc zwierzętom bezdomnym.

Organizujemy akcje propagandowe i edukacyjne.

Aktywizujemy społeczność lokalną przy pracach związanych z polepszaniem warunków bytowych zwierząt w potrzebie.

Chcemy wybudować i prowadzić schronisko dla bezdomnych zwierząt oraz stworzyć Gospodarstwo Spokojnej Starości dla zwierząt seniorów.

Współpracujemy z instytucjami państwowymi, samorządowymi oraz tymi organizacjami pozarządowymi, których celem jest niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przyjaciele 4 Łap już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Beata Bierecka
Beata Bierecka
25 zł
Beniamin Mrówczyński
Beniamin Mrówczyński
25 zł
Mariusz
Mariusz
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.