Avatar użytkownika

Przyjaciele 4 Łap

3
patronów
65 
miesięcznie
1 015 
łącznie
3
patronów
65 zł 1 015 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wiemy , że to bardzo mała kwota, ale jeżeli zbierze się Was spora grupa to wtedy każda złotówka ma znaczenie. W podziękowaniu wyślemy dla osoby wspierającej na maila Dyplom "Naszego Przyjaciela"
15 zł miesięcznie
To koszt jednej dawki na pasożyty dla dorosłego kota. W naszych domach tymczasowych co miesiąc pojawia się spora ilość kotków w różnym wieku. Każdy z nich nim zostanie dołączony do pozostałego towarzystwa musi być odrobaczony, żeby nie pozarażać pasożytami już zdrowych kotów. To jest bardzo ważne, ponieważ różnego rodzaju pasożyty potrafią bardzo osłabić organizm zwierzęcia, a w ekstremalnych przypadkach doprowadzić nawet do śmierci.

Jeżeli zdecydujesz się na zasponsorowanie nam jednej dawki co miesiąc to w ramach podziękowania, za twoją zgodą, udostępnimy na naszej stronie na Facebook informację i twoim wsparciu i dobrym sercu.
25 zł miesięcznie
Jest to kwota, która nie obciąży domowego budżetu a dla nas to już duża radość. Przy kilku osobach, które by się zdecydowały na wpłaty to można uzbierać kwotę na miesięczne utrzymanie zdrowego zwierzaka. Mamy ich naprawdę bardzo dużo w domach tymczasowych i to pochłania ogromną ilość naszych funduszy.

Jeżeli się zdecydujesz wpłacać co miesiąc, to na koniec roku dostaniesz od nas ręcznie wykonany brelok z logo fundacji.
100 zł miesięcznie
To 50% koszu sterylizacji jednej kotki. A to jest nasz główny cel, kontrolować populację kotów wolnożyjących. Kastracja kotów wolno żyjących jest najlepszą rzeczą, którą można dla nich zrobić. To najbardziej humanitarny i efektywny sposobem ograniczenia populacji kotów bezdomnych.
Oprócz tego, że zmniejsza ilość rodzących się kociaków (z których większość nie przeżywa pierwszego roku, umierając z powodu chorób lub ginąc pod kołami samochodów), ogranicza problemy takie jak: walki kotów, znaczenie terenu przez kocury czy uciążliwe wokalizowanie. Ogranicza to również rozszerzanie się różnego rodzaju chorób zakaźnych, przez co gromady kotów wolno żyjących są zdrowsze i silniejsze.

Przy comiesięcznym wsparciu Darczyńca otrzyma od nas, w ramach podziękowań, na koniec roku nasz fundacyjny kalendarz.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przyjaciele 4 Łap w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

„Bierzemy odpowiedzialność za tych, których oswoiliśmy...”
Wspieramy działania przyczyniające się do zmniejszenia skali bezdomności zwierząt.

Niesiemy pomoc porzuconym i krzywdzonym zwierzętom.

Wspieramy wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt – program kastracji i sterylizacji.

Prowadzimy działalność adopcyjną oraz punkt leczenia zwierząt.

Udzielamy pomocy placówkom niosącym pomoc zwierzętom bezdomnym.

Organizujemy akcje propagandowe i edukacyjne.

Aktywizujemy społeczność lokalną przy pracach związanych z polepszaniem warunków bytowych zwierząt w potrzebie.

Chcemy wybudować i prowadzić schronisko dla bezdomnych zwierząt oraz stworzyć Gospodarstwo Spokojnej Starości dla zwierząt seniorów.

Współpracujemy z instytucjami państwowymi, samorządowymi oraz tymi organizacjami pozarządowymi, których celem jest niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przyjaciele 4 Łap już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Beniamin Mrówczyński
Beniamin Mrówczyński
25 zł
Beata Bierecka
Beata Bierecka
25 zł
Mariusz
Mariusz
15 zł
Mariusz
Mariusz
25 zł
Magdalena Prusko
Magdalena Prusko
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.