1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Boeing 377 Stratocruiser

Kto nie lubi drinka z barku w kształcie globusa? Stratocruiser oferował takie benefity swoim pasażerom, gdy przemierzali bezmiar oceanów otoczeni luksusem godnym lat pięćdziesiątych. Przekraczając progi Stratocruisera wchodzisz w świat pachnący paliwem, olejem, ginem i tonikiem. Podróż to coś więcej niż przelot z punktu A do B...
W ramach tego progu otrzymujesz dostęp do grupy na Facebooku, gdzie wrzucane będą dodatkowe materiały wydłubane przeze mnie z czeluści sieci, które dotychczas nie docierały na stronę główną: grafiki, zdjęcia, czasem memy - każdy w końcu lubi się pośmiać. Tu też znajdziecie pierwsze spojrzenia na tematy, które czekają Fajny Sprzęt Biodra w najbliższej przyszłości.

Wszyscy Patroni i Patronki wspierający Fajny Sprzęt Biodra na tym poziomie otrzymują również profity z poprzedniego poziomu.

100 zł miesięcznie

Aerospatiale/BAC Concorde 201

Szybko, trochę tłoczno, ale fotele są skórzane. Obsługa serwuje szampana i musi się pospieszyć, bo Concorde zniżał zaraz po tym jak przestał się wznosić - w końcu przy dwukrotnej prędkości dźwięku świat staje się bardzo mały!
Patronki i Patroni na tym poziomie trafiają do tego samego, zacnego grona, które ma wpływ na opisywane na blogu tematy, ale z jedną różnicą: po trzech miesiącach mogą zaproponować pod głosowanie swój temat związany z lotnictwem cywilnym/eksperymentalnym, podbojem kosmosu lub motoryzacją. Tematy proponowane przez czytelników mogą stanowić połowę puli, a jeśli będzie ich więcej, będą wyłaniane w drodze losowania. Lista tematów wyłączonych z procedowania nie jest długa - obejmuje tematy związane z polskimi agendami rządowymi.

Wszyscy Patroni i Patronki wspierający Fajny Sprzęt Biodra na tym poziomie otrzymują również profity z poprzednich poziomów.

avatar

Nowy użytkownik

Fajny Sprzęt Biodra

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.