Fajny Sprzęt Biodra

W Patronite od 13.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2154

Liczba Patronów: 1951

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
85 miesięcznie
3 810 łącznie
Fajny Sprzęt Biodra to takie miejsce w sieci, gdzie wszelkie dziwne i piękne maszyny latające i jeżdżące znajdują swój dom. Lubicie ciekawostki i rzeczy znane, ale widziane z nietypowej perspektywy? To zapraszam!

O Autorze

Hejeczka, czołem oraz witajcie!

Czym jest Fajny Sprzęt Biodra? Cóż, ja jestem Biodro, a fajny sprzęt obroni się sam, ale sam się nie opisze ;)

Od 2019 roku prezentuję najciekawsze, najbardziej odjechane i nietypowe maszyny latające. Jest i domieszka sprzętów jeżdżących dla wewnętrznego wariata motoryzacyjnego w każdym z nas. Od czasu powstania bloga przedstawiłem czytelnikom ponad 160 maszyn różnego pokroju, co sumarycznie składa się na odpowiednik dwóch grubych książek, jeśli pominąć grafiki i zdjęcia. Jeśli ich nie pomijać, cóż, podpieralibyście sufit stosikiem materiałów.

Panorama FSBiodra To tylko część z tekstów zaprezentowanych przez ostatnie dwa lata.

 

To chyba również dobre miejsce na podziękowania, bo takowe należą się mojej wspaniałej publiczności, społeczności, która rośnie z każdym rokiem i jest żywym przykładem na to, że hejt to nie mus w Internecie - w FSBiodra atmosfera jest kawiarniana i to głównie dzięki Wam!

W związku z licznymi zapytaniami o dalszy rozwój, niech ten patronajtowy profil będzie krokiem w przyszłość. Dzięki mojej obecności tutaj zamierzam popchnąć swój zakątek Internetu w przyszłość, gdzie to Wy macie większy wpływ na to, co jest publikowane, gdzie możecie pomóc w kształtowaniu tematyki strony, a kiedyś także pomóc w rozszerzeniu grona redakcyjnego. Że już nie wspomnę o poprawie jakości fot, by nie były robione słynną lodówką ;)

Wsparcie FSBiodra wiąże się również z pewnymi profitami, po których opis zapraszam Was obok =


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Fonferko
Maciej Fonferko
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Krzysztof Tomaszek
Krzysztof Tomaszek
Próg: 25 zł
Zenon Franek
Zenon Franek
Próg: 25 zł