1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

W każdym miesiącu z naszej pomocy korzysta od 30 do 40 osób. Wszystkie są bardzo młode, choć bagaż doświadczeń na ich barkach zdaje się temu przeczyć.

Praktycznie wszyscy na starcie potrzebują bardzo podstawowej pomocy - jedzenie, ubranie, środki higieny. Wiele osób nie ma dowodów, pogubiło po drodze swoje świadectwa szkolne, czy książeczki sanepidu (niezbędne, by pójść do pracy).

Są tacy, którzy potrzebują wykupić leki czy muszą odbyć pilną wizytę u dentysty (a tu jak wiadomo nie wszystko się da na NFZ).

To wszystko kosztuje, a jednocześnie jest niezbędne, by mogli ruszyć z miejsca.

Większość naszej młodzieży nigdy nie była zaopiekowana. Nigdy nie czuła się bezpiecznie.

Podstawowe sprawy, które mogą od nas otrzymać są pierwszym krokiem do startu w dorosłe, odpowiedzialne życie.

DZIĘKUJEMY, że pomagasz w tej ważnej podróży!

120 zł miesięcznie

Prowadzimy DOM DLA MŁODZIEŻY - jedyne miejsce w Polsce, które kieruje pomoc do wybranej grupy osób doświadczających bezdomności - do młodzieży i młodych dorosłych w wieku od 18 do 25 lat.

Dom dysponuje 16 miejscami, ale zdarza się, szczególnie w okresie zimowym, że dostawiamy w nim kilka łóżek, by młodzież nie trafiała do noclegowni czy schronisk, tylko mogła zamieszkać w DOMU.

Uczestnicy wsparcia mają tu zapewnioną stałą opiekę - 24 godziny na dobę i może układać i porządkować każdy dzień pod okiem specjalistów - pedagogów, pracowników socjalnych, psychologów.

Wsparcie, które młodzi ludzie otrzymują w tym miejscu przekłada się na poprawę ich sytuacji i wyjście z bezdomności.

Wpłacając 120 złotych miesięcznie dorzucasz się do utrzymania naszego domu.

DZIĘKUJEMY!!!

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja po DRUGIE

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.