1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

Przez nasze fundacyjne progi przewija się wiele psów. Są takie, które w mgnieniu oka rozkochują w sobie ludzi i ich proces adopcyjny zaczyna się, zanim zdążymy je pokazać światu. Są i takie, którym sprawnie znajdujemy domy tymczasowe, a później stałe. Są też i te, dla których brakuje miejsca w domach, psy niewidzialne, z niewielką szansą na adopcję, starsze, poważnie chore, latami oczekujące na zainteresowanie człowieka. Niektóre z nich pozostaną pod naszą opieką do samego końca. Obejmując nas patronatem tego progu, ofiarowujesz jednemu psu cały miesiąc utrzymania.

Za ten ogromny dar pragniemy Ci podziękować dyplomem Patrona Fundacji AST, dostępem do prywatnych postów, wspomnimy o Tobie w comiesięcznym podziękowaniu na Facebooku, trafisz na listę darczyńców na naszej stronie www, otrzymasz fundacyjną nagrodę niespodziankę oraz przyszłoroczny kalendarz Fundacji AST*

*Kalendarze na przyszły rok wysyłane będą końcem bieżącego roku.

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja AST

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.