Avatar użytkownika

Fundacja AST

33
patronów
1 395 
miesięcznie
19 295 
łącznie
33
patronów
1 395 zł 19 295 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Piątaki bywają niedoceniane, ale my wiemy, że mają mega moc! Wystarczy je tylko cierpliwie zbierać :)
Dlatego z wdzięcznością zbieramy każdego piącisza i przesyłamy Ci śliczne podziękowania od naszej bullowatej brygady!
10 zł miesięcznie
Pod nasze skrzydła trafiają pieskowie w gabarytach od dziesięciu, przez dwadzieścia, do czasem nawet i grubo powyżej trzydziestu kilo. Ta niby niepozorna dyszka, którą dorzucasz do naszej skarbonki, funduje jednemu z nich solidne, zdrowe śniadanie i kolację!

W podziękowaniu otrzymasz od nas dyplom Patrona Fundacji AST!
25 zł miesięcznie
“Legendarną” siłę szczęk amstaffa zna chyba każdy, a my może i jesteśmy pogromcami strasznych i stojących daleko od prawdy amstafowych mitów, ale wiemy, jak wspaniale wyciszająco działa na psy żucie i gryzienie. Za dwadzieścia pięć złociszy kupujemy porządnego, zdrowego gryzaka, w sam raz dla umilenia czasu i chwili zasłużonego relaksu.

Pięknie podziękujemy Ci dyplomem Patrona Fundacji AST oraz dostępem do prywatnych postów, w których będziemy się dzielić nowinkami z życia Fundacji.
50 zł miesięcznie
Staramy się, aby większość naszych podopiecznych trafiała w warunki jak najbardziej zbliżone do prawdziwego domu, dlatego opieramy naszą działalność na domach tymczasowych. Kiedy jednak tych brakuje, korzystamy ze wsparcia dobrych hotelików. Wpłacając pięć dyszek fundujesz dobę i ciut pobytu w hoteliku jednemu z naszych bullowatych podopiecznych.

Z całego serducha Ci za to dziękujemy, wspomnimy o Tobie w comiesięcznym, facebookowym podziękowaniu dla naszych Patronów! Oprócz tego, otrzymasz także dyplom Patrona Fundacji AST i dostęp do postów, w których będziemy się dzielić poczynaniami naszej Fundacji.
60 zł miesięcznie
ZŁOTY PATRON ZŁOTYCH BULLI

Próg ten jest tak wyjątkowy, jak wyjątkowi są psi seniorzy trafiający pod opiekę naszej fundacji. Wpływy z niego będą przeznaczane wyłącznie na ich potrzeby, a te potrzeby, jak to u staruszków, również są… wyjątkowe :)

W podziękowaniu za Twoje wsparcie bullowatych dziadeczków otrzymasz Dyplom Złotego Patrona Złotych Bulli, dostęp do podsumowania działań i informacji z życia fundacyjnych seniorów oraz trafisz do naszego comiesięcznego podziękowania dla Złotych Patronów Złotych Bulli.
100 zł miesięcznie
Słyniemy z tego, że szalenie dbamy o zdrowie naszych podopiecznych. Badamy, diagnozujemy, leczymy, suplementujemy, operujemy, rehabilitujemy - walczymy do końca, dopóki tylko tli się nadzieja, a psiak chce walczyć razem z nami. Nie boimy się przy tym wyzwań, bo znamy wspaniałych, zaangażowanych lekarzy weterynarii, terapeutów i rehabilitantów, którzy niejednokrotnie pomogli nam postawić na nogi, zdawałoby się, zupełnie przegranego psa. Twoje wsparcie będzie cegiełką dla zdrowia naszych podopiecznych.

Naszą wdzięczność dla Ciebie przelejemy na dyplom Patrona Fundacji AST, dostęp do prywatnych postów, wspomnimy o Tobie w comiesięcznym podziękowaniu na Facebooku oraz otrzymasz ASTowy gadżet niespodziankę!
500 zł miesięcznie
Przez nasze fundacyjne progi przewija się wiele psów. Są takie, które w mgnieniu oka rozkochują w sobie ludzi i ich proces adopcyjny zaczyna się, zanim zdążymy je pokazać światu. Są i takie, którym sprawnie znajdujemy domy tymczasowe, a później stałe. Są też i te, dla których brakuje miejsca w domach, psy niewidzialne, z niewielką szansą na adopcję, starsze, poważnie chore, latami oczekujące na zainteresowanie człowieka. Niektóre z nich pozostaną pod naszą opieką do samego końca. Obejmując nas patronatem tego progu, ofiarowujesz jednemu psu cały miesiąc utrzymania.

Za ten ogromny dar pragniemy Ci podziękować dyplomem Patrona Fundacji AST, dostępem do prywatnych postów, wspomnimy o Tobie w comiesięcznym podziękowaniu na Facebooku, trafisz na listę darczyńców na naszej stronie www, otrzymasz fundacyjną nagrodę niespodziankę oraz przyszłoroczny kalendarz Fundacji AST*

*Kalendarze na przyszły rok wysyłane będą końcem bieżącego roku.
1000 zł miesięcznie
Próg dla firm.

Otwieramy ten próg dla Sponsorów i Firm, pragnących wesprzeć nasze działania. Dzięki Waszej pomocy zapewniamy naszym podopiecznym kompleksową opiekę weterynaryjną oraz pełne utrzymanie, mamy czas na poszukiwania i weryfikację domów stałych oraz tymczasowych, możemy pomóc kolejnemu psu, którego los okrutnie potraktował, skazał na porzucenie i bezdomność.

W podziękowaniu, oprócz kompletu nagród z wszystkich poniższych progów, umieścimy Twoje logo na naszej stronie www oraz w specjalnym podziękowaniu, które będzie publikowane w comiesięcznym facebookowym poście.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja AST w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych od ponad 18. lat niesie pomoc najbardziej pokrzywdzonym psom ras TTB, terrierom typu bull. Działaj razem z nami!

Teriery typu bull, w skrócie TTB, to psy niesamowicie oddane, absolutnie wierne, zdolne do poświęceń i bardzo kochające ludzi. Wyjątkowość tych psów obudziła w nas potrzebę pomagania i zmotywowała do założenia fundacji dedykowanej w głównej mierze objęciu pomocą i opieką psów w typie amstaffa, staffika, pitbulla i bulteriera. 

Od lat zmagamy się z historiami, które ciężko byłoby wymyślić, a które zdarzają się codziennie. Psy skrajnie zagłodzone, pobite, przywiązane do drzewa w lesie na pewną śmierć, wyrzucone z jadącego samochodu, z poderżniętym gardłem, obwiązane drutem, zamknięte na wiele dni w piwnicy, pozostawione w opuszczonym domu, wyrzucone do śmieci... Taka jest codzienność.

Nasza fundacja, mająca na celu działanie na rzecz zwierząt porzuconych, postanowiła swoje wysiłki skierować głównie w kierunku pomocy psom TTB, m.in. amstaffom, pitbullom, staffikom. Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci” schronisk w całym kraju. I te właśnie psy znamy i rozumiemy najlepiej. 

Według naszej wiedzy, w polskich schroniskach stale przebywa kilkaset przedstawicieli ras TTB. W ostatnich kilku latach obserwujemy drastyczny wzrost ilości porzucanych psów. Gdybyśmy mieli taką możliwość, wszystkie otoczylibyśmy swoją opieką, zabierając ze schronisk i starając się zapewnić im nowe, kochające domy. Brak środków finansowych oraz odpowiednio rozbudowanego zaplecza nie pozwala nam jednak na opiekę nad każdym bezdomnym psem. Dlatego w pierwszej kolejności pomagamy tym, które tego najbardziej potrzebują. Nie boimy się podejmować wyzwań – przyjmujemy pod swoją opiekę psy stare, ciężko chore, nierzadko w stanie krytycznym czy wręcz agonalnym. Podejmujemy się opieki nad psami problematycznymi, skrzywdzonymi fizycznie i psychicznie. Nasza działalność nie przynosi dochodu, za to generuje ogromne koszty. Pieniądze są potrzebne na długotrwałe leczenie, specjalistyczne badania, karmy weterynaryjne, psie hotele i pomoc dla naszych domów tymczasowych.

Zjawiamy się na Patronite z nadzieją, że wesprzesz nas w działaniu i razem z nami pomożesz podarować nowe, lepsze życie terierom typu bull

 

 

 

***

Losy naszej Fundacji i naszych bullowatych podopiecznych możesz śledzić także tu:

WWW.FUNDACJA-AST.PL

FACEBOOK

INSTAGRAM

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja AST już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Dębek
Aleksandra Dębek
25 zł
Adrian Rusin
Adrian Rusin
60 zł
Monika Uhera
Monika Uhera
25 zł
Joanna Marć
Joanna Marć
25 zł
Marek Putz
Marek Putz
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.