1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Bezglutenowe, endo-friendly ciastko z rzemieślniczej cukierni czy może podwójne korzyści z bycia w gronie Patronów & Patronek Fundacji?
W zamian otrzymujesz od nas:
🎗️ maila z podziękowaniami,
🎗️dedykowany newsletter, który będzie wysyłany raz w miesiącu, a w nim m.in.:
- dowiesz się jako pierwsza_y o przygotowywanych wydarzeniach, warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych
- dostaniesz polecajkę książki/artykułu/badań naukowych dotyczących endometriozy
- podzielimy się tym, jak wyglądają działania w Fundacji zza kulis

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy na YouTube.

🎗️ Dodatkowo, zostaniesz zaproszona_y do zamkniętej grupy na FB, na której raz w miesiącu będzie odbywać się spotkanie online Endopolek przy przeciwzapalnych ziółkach 🍵 będziesz mieć bezpośredni wpływ na tematy, które będziemy poruszać! A kto wie, może nawet i czasem przygotujemy wspólnie polifenolową miskę dobroci? 🥗

50 zł miesięcznie

Nie ma słów, które opisałyby naszą wdzięczność za Twoje zaangażowanie w działalność Fundacji. Dajesz nam szansę na rozwój i przyczyniasz się do zwiększenia świadomości endometriozy w Polsce - robisz dobro! Dzięki Twojemu wsparciu, mamy większe szanse ruszyć z podcastem, ale także tworzyć wydarzenia, które będą turbo-dawką wiedzy merytorycznej!

Wierzymy, że dobro działa w dwie strony, dlatego w zamian otrzymasz od nas wszystkie prezenty z niższych progów, ale to nie koniec...

Chcemy Ciebie poznać! 💛 Dlatego z przyjemnością i otwartością zapraszamy Cię już dzisiaj do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Fundację i dajemy 15% zniżki na warsztaty organizowane przez Fundację.

Endopolki to przede wszystkim bezpieczna przestrzeń, w której otrzymasz zrozumienie, wsparcie merytoryczne i otulenie. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy Cię w tej przestrzeni!

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Endopolki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.