Avatar użytkownika

Fundacja Endopolki

48
patronów
1 170 
miesięcznie
20 200 
łącznie
48
patronów
1 170 zł 20 200 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Czy wiesz, że każda, nawet najmniejsza kwota wspiera rozwój działań Fundacji? I Ty się do tego przyczyniasz! W ramach wdzięczności wyślemy Ci maila z podziękowaniami 💛
10 zł miesięcznie
Mail z podziękowaniami + comiesięczny newsletter

A w newsletterze:
- dowiesz się jako pierwsza_y o przygotowywanych wydarzeniach, warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych,
- dawka merytorycznego wsparcia od ekspertek z Rady Programowej Fundacji,
- podzielimy się tym, jak wyglądają działania w Fundacji zza kulis.

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy również na YouTube.
20 zł miesięcznie
Mail z podziękowaniami + comiesięczny newsletter + zaproszenie do grupy na FB

Co Cię czeka po dołączeniu do grupy na FB?
Raz w miesiącu odbywa się spotkanie online Endopolek przy przeciwzapalnych ziółkach 🍵 Będziesz mieć bezpośredni wpływ na tematy, które będziemy poruszać oraz okazję porozmawiać ze specjalistami, którzy są regularnie zapraszani.

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy również na YouTube.
50 zł miesięcznie
Wszystkie dobra z niższych progów + zniżka na warsztaty

Chcemy Ciebie poznać! 💛 Dlatego z przyjemnością zapraszamy Cię już dzisiaj do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Fundację i dajemy 15% zniżki na warsztaty organizowane przez Fundację.
Endopolki to przede wszystkim bezpieczna przestrzeń, w której otrzymasz zrozumienie, wsparcie merytoryczne i otulenie. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy Cię w tej przestrzeni!

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy również na YouTube.
80 zł miesięcznie
Wszystkie dobra z niższych progów + comiesięczna konsultacja indywidualna w ramach Endo-Mentoringu 💪

Jest to zdecydowanie najbardziej spersonalizowana forma wsparcia, która ma szansę odpowiedzieć najlepiej na konkretne potrzeby Endopolki-Patronki.

Endo-Mentoring Fundacji Endopolki rozpoczął się pod koniec sierpnia, a koszt pojedynczej konsultacji indywidualnej to 100zł.
Więcej na ten temat możecie poczytać na stronie: https://www.endopolki.org/konsultacje-indywidualne

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy również na YouTube.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Endopolki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Bezpieczna przestrzeń dla kobiet z endometriozą, w której znajdziesz wsparcie merytoryczne, otulenie i zrozumienie.
Misją fundacji jest poprawa jakości życia kobiet z endometriozą i zwiększenie świadomości tej choroby w społeczeństwie.

Cześć, nazywam się Kasia i jestem Endopolką.

Oznacza to, że choruję na endometriozę, tak jak ponad 2 miliony kobiet w Polsce. 

Przez 13 lat odbijałam się od gabinetów lekarskich słysząc, że mój ból to "taka moja uroda" - być może znasz to hasło z autopsji. Od 3 lat wiem, że to nie ze mną był problem, a ze świadomością lekarzy, którzy nie widzieli choroby, gdy ona rozwijała się w najlepsze. Postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce i dać innym kobietom to, czego sama szukałam na początku swojej nowej drogi z chorobą przewlekłą - merytorycznej wiedzy dostępnej zawsze i wszędzie, jak tylko będę jej potrzebować.

Stworzyłam profil Endopolki. Początkowo na Facebooku, gdzie prowadziłam comiesięczne webinary ze specjalistami. Z biegiem czasu Instagram przejął większość działań i tam też rozszerzyłam sieć rozmów o live'y, których w tym momencie jest ponad 20. 

Z kim rozmawiam? Przede wszystkim ze specjalistami, którzy na co dzień wspierają kobiety, dają im narzędzia do radzenia sobie z bólem przewlekłym, tj. fizjoterapeutki uroginekologiczne, osteopatki, trenerka personalna, psycholodzy, dietetyczki kliniczne, ale też EndoKobiety, które są niesamowicie inspirujące do rozpoczęcia zmian ku szczęśliwszemu życiu z endometriozą. 

Z każdą kolejną rozmową utwierdzałam się w tym, że kobiety z endometriozą potrzebują przestrzeni, w której będą czuć się zaakceptowane, zrozumiane, otrzymają niezbędną wiedzę i wskazówki, które pomogą im poukładać życie na nowo. Dlatego postanowiłam pójść o krok dalej...

...i założyłam Fundację Endopolki !

Działalność na rzecz kobiet została rozszerzona o warsztaty stacjonarne, które dają potężną dawkę specjalistycznej wiedzy do wykorzystania od razu, zarówno w trudnych sytuacjach bólowych, jak i poprzez budowanie nowych nawyków poprawiających jakość naszego życia. 

Do tej pory wraz ze wspaniałymi kobietami-specjalistkami zorganizowałyśmy dwa warsztaty:

"W zgodzie z endociałem" - warsztat z fizjoterapii uroginekologicznej prowadzony przez Magdę Kosmalę-Banasik, połączony z bezpiecznym ruchem w endometriozie z trenerką Joanną Jaworską. 

"Endometrioza a wyciszenie & Yin Joga" czyli pierwszy w Polsce warsztat wyciszający układ nerwowy dedykowany kobietom z endometriozą, współorganizowany z certyfikowaną nauczycielką Yin Jogi, Paulą Radziszewską. 

 

Czy na tym koniec? Zdecydowanie NIE!

Czy mam plan na dalsze działania? Absolutnie TAK i właśnie dlatego tu jestem, bo bez wsparcia szerszej społeczności, realizacja zaplanowanych działań będzie bardzo, bardzo trudna. 

Nie raz przekonałam się o tym, że to właśnie oddolne inicjatywy mają turbo moc. Wsparcie od osób, dla których dany problem jest ważny, bo bliski, bo dotyka siostrę, żonę, córkę, a może nawet mnie samą. Każda osoba, która zatrzyma się tu na chwilę i postanowi pobyć z Endopolkami dłużej, ma realny wpływ na:

  • zwiększenie świadomości endometriozy w Polsce - dzięki wsparciu Patronów i Patronek powstanie podcast, czyli taka "kawalerka w internecie", bezpieczna przestrzeń do rozmowy o endometriozie bez wstydu, merytorycznie, po ludzku, przy kawie, nie tylko dla wybrańców;
  • poprawę jakości życia kobiet z endometriozą - Wasza pomoc przekłada się na większe możliwości organizacyjne Fundacji, co w praktyce będzie oznaczać organizację wydarzeń & jeszcze więcej wiedzy & szansę na spotkanie się w gronie Endopolek i poczucie, że "mam tak samo, jak Ty"!

Mamy naprawdę wiele do zrobienia, a ja z przyjemnością pokażę Wam jak i co możemy zrobić. Endometrioza jest chorobą przewlekłą, ale im bardziej świadomie będziemy z nią żyć, tym szybciej potraktujemy ją jako jeden z wielu elementów w naszym życiu. 

 

PIERWSZY CEL WŁAŚNIE ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY!

 

Endopolki Podcast wystartował 30 listopada 🚀 

Podcast jest dostępny na:

 Spotify 

Apple Podcasts

Youtube

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Fundacja Endopolki w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

🎗️ W zgodzie z ciałem i umysłem 🎗️
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 830 zł brakuje
39%
Pierwszy cel osiągnięty - mamy PODCAST!
Ogromnie cieszymy się, że dzięki Wam możemy o endometriozie rozmawiać jeszcze głośniej i jeszcze więcej (a nam jest ciągle za mało😈), ale mamy jeszcze jedno marzenie... widzieć się z Wami regularnie!

Dzięki kwocie 3000 zł, możemy tworzyć podcast i publikować jeden odcinek w każdym tygodniu, ale również organizować comiesięczne WARSZTATY STACJONARNE, które od Was będą wymagały jedynie otwartości i obecności. Będzie to kolejna forma darmowego wsparcia merytorycznego, dla wszystkich kobiet, które w danym momencie nie mogą pozwolić sobie na dodatkowe koszty. Postaramy się dotrzeć z najświeższą, ale i podstawową, specjalistyczną wiedzą oraz dzielić się narzędziami, które mają realny wpływ na poprawę jakości życia Endopolek!

Mamy to szczęście, że w Radzie Programowej Fundacji (ale nie tylko, mamy serio sztab kosmicznie mądrych ludzi do współpracy!) są fantastyczni specjaliści, którzy z przyjemnością podzielą się swoim ogromnym doświadczeniem i pokażą Wam jak sobie pomóc.

🎙️ Podcast Endopolki 🎙️
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Na ten moment na profilach Endopolki w mediach społecznościowych zapisanych jest 29 rozmów ze specjalistami. To są prawie 32 godziny darmowej wiedzy o endometriozie! 🤩

Pojawiła się naturalna potrzeba stworzenia przestrzeni dedykowanej takim rozmowom. Przestrzeni, w której pojawi się miejsce na dłuższe nagrania, ale też rozmowy z zagranicznymi specjalistami. Będzie to taka biblioteka wiedzy o endometriozie, którą będziecie mogły_li odwiedzać w każdej chwili i wychodzić z niej z poczuciem większego zrozumienia i otulenia.

Ta kwota pozwoli nam na zakup podstawowego sprzętu, aranżację domowego studia - poza merytoryką zależy nam również na jakości dźwięku, by słuchanie było przyjemnością dla Waszych uszu oraz stworzenie odcinka Podcastu Endopolki.
Będą to przede wszystkim rozmowy z gośćmi, Wami-Endopolkami, ale też rozkminy solo, dzielenie się doświadczeniem i odcinki Q&A, w których odniesiemy się do Waszych pytań.

To jak, spełnicie nasze marzenie o tworzeniu domowego radia, w którym bezpiecznie i bez wstydu można rozmawiać o zdrowiu kobiecym?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Endopolki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aga Kot
Aga Kot
20 zł
Ewelina Czempik
Ewelina Czempik
20 zł
Joanna Wiernicka
Joanna Wiernicka
20 zł
Małgorzata Langner
Małgorzata Langner
50 zł
Magdalena  Inger
Magdalena Inger
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.