Avatar użytkownika

Fundacja Endopolki

44
patronów
1 120 
miesięcznie
23 095 
łącznie
44
patronów
1 120 zł 23 095 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Czy wiesz, że każda, nawet najmniejsza kwota wspiera rozwój działań Fundacji? I Ty się do tego przyczyniasz! W ramach wdzięczności wyślemy Ci maila z podziękowaniami 💛
10 zł miesięcznie
Mail z podziękowaniami + comiesięczny newsletter

A w newsletterze:
- dowiesz się jako pierwsza_y o przygotowywanych wydarzeniach, warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych,
- dawka merytorycznego wsparcia od ekspertek z Rady Programowej Fundacji,
- podzielimy się tym, jak wyglądają działania w Fundacji zza kulis.

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy również na YouTube.
20 zł miesięcznie
Mail z podziękowaniami + comiesięczny newsletter
a także..
🟠 zaproszenie do grupy na FB
🟠 mini ebook "Uważne życiu z endo" na temat korzystnego wpływu praktyki mindfulness w życiu z chorobą przewlekłą

Co Cię czeka po dołączeniu do grupy na FB?
🟡 Raz w miesiącu - spotkanie online Endopolek czyli bezpieczna przestrzeń do rozmowy i dzielenia się wsparciem oraz wiedza od specjalistów, którzy są regularnie zapraszani.
🟡 Raz w miesiącu - spotkanie online na wspólną praktykę mindfulness

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy również na YouTube.
50 zł miesięcznie
Wszystkie dobra z niższych progów + zniżka na warsztaty

Chcemy Ciebie poznać! 💛 Dlatego z przyjemnością zapraszamy Cię już dzisiaj do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Fundację i dajemy 15% zniżki na warsztaty organizowane przez Fundację.
Endopolki to przede wszystkim bezpieczna przestrzeń, w której otrzymasz zrozumienie, wsparcie merytoryczne i otulenie. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy Cię w tej przestrzeni!

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy również na YouTube.
80 zł miesięcznie
Wszystkie dobra z niższych progów + comiesięczna konsultacja indywidualna w ramach Endo-Mentoringu 💪

Jest to zdecydowanie najbardziej spersonalizowana forma wsparcia, która ma szansę odpowiedzieć najlepiej na konkretne potrzeby Endopolki-Patronki.

Endo-Mentoring Fundacji Endopolki rozpoczął się pod koniec sierpnia, a koszt pojedynczej konsultacji indywidualnej to 100zł.
Więcej na ten temat możecie poczytać na stronie: https://www.endopolki.org/konsultacje-indywidualne

🎗️Z przyjemnością wymienimy Twoje imię i nazwisko w opisie pod odcinkami podcastu, które publikujemy również na YouTube.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Endopolki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Bezpieczna przestrzeń dla kobiet z endometriozą, w której znajdziesz wsparcie merytoryczne, otulenie i zrozumienie.
Misją fundacji jest poprawa jakości życia kobiet z endometriozą i zwiększenie świadomości tej choroby w społeczeństwie.

Cześć, nazywam się Kasia i jestem Endopolką.

Oznacza to, że choruję na endometriozę, tak jak ponad 2 miliony kobiet w Polsce. 

Przez 13 lat odbijałam się od gabinetów lekarskich słysząc, że mój ból to "taka moja uroda" - być może znasz to hasło z autopsji. Od 3 lat wiem, że to nie ze mną był problem, a ze świadomością lekarzy, którzy nie widzieli choroby, gdy ona rozwijała się w najlepsze. Postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce i dać innym kobietom to, czego sama szukałam na początku swojej nowej drogi z chorobą przewlekłą - merytorycznej wiedzy dostępnej zawsze i wszędzie, jak tylko będę jej potrzebować.

Stworzyłam profil Endopolki. Początkowo na Facebooku, gdzie prowadziłam comiesięczne webinary ze specjalistami. Z biegiem czasu Instagram przejął większość działań i tam też rozszerzyłam sieć rozmów o live'y, których w tym momencie jest ponad 20. 

Z kim rozmawiam? Przede wszystkim ze specjalistami, którzy na co dzień wspierają kobiety, dają im narzędzia do radzenia sobie z bólem przewlekłym, tj. fizjoterapeutki uroginekologiczne, osteopatki, trenerka personalna, psycholodzy, dietetyczki kliniczne, ale też EndoKobiety, które są niesamowicie inspirujące do rozpoczęcia zmian ku szczęśliwszemu życiu z endometriozą. 

Z każdą kolejną rozmową utwierdzałam się w tym, że kobiety z endometriozą potrzebują przestrzeni, w której będą czuć się zaakceptowane, zrozumiane, otrzymają niezbędną wiedzę i wskazówki, które pomogą im poukładać życie na nowo. Dlatego postanowiłam pójść o krok dalej...

...i założyłam Fundację Endopolki !

Działalność na rzecz kobiet została rozszerzona o warsztaty stacjonarne, które dają potężną dawkę specjalistycznej wiedzy do wykorzystania od razu, zarówno w trudnych sytuacjach bólowych, jak i poprzez budowanie nowych nawyków poprawiających jakość naszego życia. 

Do tej pory wraz ze wspaniałymi kobietami-specjalistkami zorganizowałyśmy dwa warsztaty:

"W zgodzie z endociałem" - warsztat z fizjoterapii uroginekologicznej prowadzony przez Magdę Kosmalę-Banasik, połączony z bezpiecznym ruchem w endometriozie z trenerką Joanną Jaworską. 

"Endometrioza a wyciszenie & Yin Joga" czyli pierwszy w Polsce warsztat wyciszający układ nerwowy dedykowany kobietom z endometriozą, współorganizowany z certyfikowaną nauczycielką Yin Jogi, Paulą Radziszewską. 

 

Czy na tym koniec? Zdecydowanie NIE!

Czy mam plan na dalsze działania? Absolutnie TAK i właśnie dlatego tu jestem, bo bez wsparcia szerszej społeczności, realizacja zaplanowanych działań będzie bardzo, bardzo trudna. 

Nie raz przekonałam się o tym, że to właśnie oddolne inicjatywy mają turbo moc. Wsparcie od osób, dla których dany problem jest ważny, bo bliski, bo dotyka siostrę, żonę, córkę, a może nawet mnie samą. Każda osoba, która zatrzyma się tu na chwilę i postanowi pobyć z Endopolkami dłużej, ma realny wpływ na:

  • zwiększenie świadomości endometriozy w Polsce - dzięki wsparciu Patronów i Patronek powstanie podcast, czyli taka "kawalerka w internecie", bezpieczna przestrzeń do rozmowy o endometriozie bez wstydu, merytorycznie, po ludzku, przy kawie, nie tylko dla wybrańców;
  • poprawę jakości życia kobiet z endometriozą - Wasza pomoc przekłada się na większe możliwości organizacyjne Fundacji, co w praktyce będzie oznaczać organizację wydarzeń & jeszcze więcej wiedzy & szansę na spotkanie się w gronie Endopolek i poczucie, że "mam tak samo, jak Ty"!

Mamy naprawdę wiele do zrobienia, a ja z przyjemnością pokażę Wam jak i co możemy zrobić. Endometrioza jest chorobą przewlekłą, ale im bardziej świadomie będziemy z nią żyć, tym szybciej potraktujemy ją jako jeden z wielu elementów w naszym życiu. 

 

PIERWSZY CEL WŁAŚNIE ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY!

 

Endopolki Podcast wystartował 30 listopada 🚀 

Podcast jest dostępny na:

 Spotify 

Apple Podcasts

Youtube

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Fundacja Endopolki w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

🎗️ W zgodzie z ciałem i umysłem 🎗️
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 880 zł brakuje
37%
Pierwszy cel osiągnięty - mamy PODCAST!
Ogromnie cieszymy się, że dzięki Wam możemy o endometriozie rozmawiać jeszcze głośniej i jeszcze więcej (a nam jest ciągle za mało😈), ale mamy jeszcze jedno marzenie... widzieć się z Wami regularnie!

Dzięki kwocie 3000 zł, możemy tworzyć podcast i publikować jeden odcinek w każdym tygodniu, ale również organizować comiesięczne WARSZTATY STACJONARNE, które od Was będą wymagały jedynie otwartości i obecności. Będzie to kolejna forma darmowego wsparcia merytorycznego, dla wszystkich kobiet, które w danym momencie nie mogą pozwolić sobie na dodatkowe koszty. Postaramy się dotrzeć z najświeższą, ale i podstawową, specjalistyczną wiedzą oraz dzielić się narzędziami, które mają realny wpływ na poprawę jakości życia Endopolek!

Mamy to szczęście, że w Radzie Programowej Fundacji (ale nie tylko, mamy serio sztab kosmicznie mądrych ludzi do współpracy!) są fantastyczni specjaliści, którzy z przyjemnością podzielą się swoim ogromnym doświadczeniem i pokażą Wam jak sobie pomóc.

🎙️ Podcast Endopolki 🎙️
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Na ten moment na profilach Endopolki w mediach społecznościowych zapisanych jest 29 rozmów ze specjalistami. To są prawie 32 godziny darmowej wiedzy o endometriozie! 🤩

Pojawiła się naturalna potrzeba stworzenia przestrzeni dedykowanej takim rozmowom. Przestrzeni, w której pojawi się miejsce na dłuższe nagrania, ale też rozmowy z zagranicznymi specjalistami. Będzie to taka biblioteka wiedzy o endometriozie, którą będziecie mogły_li odwiedzać w każdej chwili i wychodzić z niej z poczuciem większego zrozumienia i otulenia.

Ta kwota pozwoli nam na zakup podstawowego sprzętu, aranżację domowego studia - poza merytoryką zależy nam również na jakości dźwięku, by słuchanie było przyjemnością dla Waszych uszu oraz stworzenie odcinka Podcastu Endopolki.
Będą to przede wszystkim rozmowy z gośćmi, Wami-Endopolkami, ale też rozkminy solo, dzielenie się doświadczeniem i odcinki Q&A, w których odniesiemy się do Waszych pytań.

To jak, spełnicie nasze marzenie o tworzeniu domowego radia, w którym bezpiecznie i bez wstydu można rozmawiać o zdrowiu kobiecym?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Endopolki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Huryn
Magdalena Huryn
20 zł
Malgorzata Juszczyk
Malgorzata Juszczyk
5 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
10 zł
Klaudia Drgas
Klaudia Drgas
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.