1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

EudoSuperbohater

NIEMOŻLIWE! Prawdziwi SuperBohaterzy istnieją nie tylko w bajkach! Jesteś jednym z nich! Nie wiemy jaką masz moc, ale na pewno wiemy, że masz ogromne serce, które dodaje nam skrzydeł do działania! Dziękujemy za Twoją dobroć i zrobimy wszystko żebyś był z nas dumny! Mamy nadzieję, że będziesz nas odwiedzać, żebyśmy mogli pokazać Ci efekty naszej pracy!

👉 Wspierający na tym progu otrzymają oficjalne podziękowania dla Patronów na naszym Facebooku, które będziemy umieszczać tam raz w miesiącu :)
👉 Wyślemy do Ciebie spersonalizowane życzenia z okazji urodzin lub Świąt złożone przez odbiorców naszych działań :)
👉 Raz na kwartał trzymasz od nas możliwość 1 h konsultacji indywidualnej z psychologiem, doradcą zawodowym, fizjoterapeutą, dietetykiem lub innym specjalistą współpracującym z nami :)

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Eudajmonia

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.