1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

93 zł miesięcznie

Szanowny PATRONIE UBOGICH!
Jesteśmy poruszeni, że chcesz nas wspierać AŻ taką kwotą! To połowa miesięcznej recepty Pana Mirosława! To dla nas bardzo dużo znaczy. Nie tylko wielkość kwoty, ale i fakt, że wolisz przeznaczyć ją na pomoc potrzebującym niż odłożyć na później, kupić sobie coś fajnego...
Dzięki Tobie wielkimi krokami zbliżamy się do wyznaczonego celu. To już nie jest tak jakbyśmy szli w tym samym kierunki, to jest tak, jakbyśmy w tym kierunku wspólnie biegli.

Oczywiście wpisujemy Cię na listę PATRONÓW UBOGICH I BEZDOMNYCH (będzie widoczna na naszej stronie www). Dodatkowo będziemy się za Ciebie modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia podczas naszych piątkowych spotkań i będziemy Cię też informować o naszych akcjach, raz w miesiącu będziemy przesyłać zdjęcia, które będziemy robić podczas naszej pracy specjalnie dla Ciebie, żeby pokazać, jak działamy!

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.