1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

13 zł miesięcznie

Nie mamy słów, by wyrazić nasz zachwyt! Zostajesz PATRONEM UBOGICH I BEZDOMNYCH :)
Dodatkowo wyślemy Ci różaniec robiony przez naszych podopiecznych, podczas piątkowych spotkań na Manufakturze Kapucyńskiej.
Dzięki Tobie, osoby ubogie i bezdomni mają szansę na godne życie, na odrobinę normalności, na zaspokojenie podstawowych potrzeb...a nawet może coś więcej ;)

Oczywiście również wpisujemy Cię na listę PATRONÓW UBOGICH I BEZDOMNYCH (będzie widoczna na naszej stronie www) - będzie ona zawierała również podziękowania. Dodatkowo będziemy się za Ciebie modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia podczas naszych piątkowych spotkań i będziemy Cie też informować o naszych akcjach, raz w miesiącu będziemy przesyłać zdjęcia, które będziemy robić podczas naszej pracy specjalnie dla Ciebie, żeby pokazać jak działamy!

26 zł miesięcznie

Wow! Właśnie zostałeś naszym ZŁOTYM PATRONEM UBOGICH I BEZDOMNYCH :)
Wspierając nas co miesiąc tą kwotą, pomagasz nie tylko w codziennych trudach prowadzenia Domu bł. Aniceta, ale w organizacji naszych akcji jak np. Artyści Dla Bezdomnych, Piesza Pielgrzymka Bezdomnych i Niepełnosprawnych na Jasną Górę, Światowy Dzień Ubogiego, Bezdomni Bezimiennym - sprzątanie grobów NN, Wielkanoc dla potrzebujących, Boże Narodzenie dla potrzebujących i wiele innych...
Za to wsparcie wyślemy Ci różaniec robiony przez naszych podopiecznych, podczas piątkowych spotkań na Manufakturze Kapucyńskiej, na święta otrzymasz od nas kartkę z życzeniami, znajdziesz się na liście ZŁOTYCH PATRONÓW UBOGIEGO I BEZDOMNEGO (będzie widoczna na naszej stronie www), dodatkowo będziesz patronem naszej akcji Artyści dla Bezdomnych i Dzień Ubogiego.
Będziemy się za Ciebie modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia podczas naszych piątkowych spotkań i będziemy Cie też informować o naszych akcjach, raz w miesiącu będziemy przesyłać zdjęcia, które będziemy robić podczas naszej pracy specjalnie dla Ciebie, żeby pokazać jak działamy!

52 zł miesięcznie

Witamy Cię nasz drogi PATRONIE :)
Dzięki Tobie mamy szansę szybciej osiągnąć nasze aktualne cele i rozszerzać nasza pomoc, będziemy mogli wziąć pod skrzydła PATRONA więcej podopiecznych.
Za to wsparcie otrzymasz od nas różaniec wykonany przez podopiecznych Fundacji Kapucyńskiej i przypinkę odznakę Patrona Ubogich. Na święta wyślemy Ci kartkę z życzeniami, znajdziesz się na liście PATRONÓW UBOGIEGO I BEZDOMNEGO (widocznej na naszej stronie), będziesz patronem akcji Artyści dla Bezdomnych i Światowy Dzień Ubogiego.
Będziemy się za Ciebie modlić wspólnie z bezdomnymi i ubogimi, będziemy Cię informować o naszych bieżących akcjach, wysyłać relacje z naszych działań, zapraszać do współpracy :)

Dzięki Tobie, osoby ubogie i bezdomni mają szansę na godne życie, na odrobinę normalności, na zaspokojenie podstawowych potrzeb...a nawet może coś więcej ;)

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.