1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Brawo Ty! Wybierając ten próg, pozwalasz na sfinansowanie dwóch Paczek Dobra dla dzieciaczków (zestaw pieluszek, chusteczki nawilżane, 3 musy owocowe i maskotka), jak również dorzucasz cegiełkę umożliwiającą nam bieżące funkcjonowanie.

Każda paczka z artykułami dla najmłodszych, a wysyłamy takich mnóstwo, to jedna uśmiechnięta buzia, sucha pupa i odrobina radości z małego pluszaka. Nawet nam, mimo że bywamy w bunkrach, trudno sobie wyobrazić, co oznacza przesiadywanie w nich przez kilka dni, kiedy nad głową wybuchają bomby. Ale z pewnością każdy taki drobny gest pomaga przetrwać ten trudny czas.

W podziękowaniu otrzymasz wdzięczność niejednej osoby dotkniętej wojną, ale również dostęp do wewnętrznych materiałów naszej fundacji i filmów z jej działalności.

500 zł miesięcznie

Trudno nam opisać, jak duże możliwości daje nam Twoja pomoc! To 25 dzieciaczków, które otrzymają Paczki Dobra, 5 paczek higienicznych lub 2 paczki z żywnością dla 3 osób na tydzień i spora rezerwa na inne cele. Dzięki Tobie możemy nieść pomoc na dużą skalę i docierać do najbardziej potrzebujących osób dotkniętych agresją Rosji na Ukrainę.

W podziękowaniu przesyłamy wielkie niebiesko-żółte serce i mnóstwo miłości od naszych wschodnich sąsiadów, a od nas dodajemy dostęp do naszego wewnętrznego kręgu patronów mających dostęp do wewnętrznych materiałów, wydarzeń organizowanych przez naszą fundację i gadżetów, jakie stworzyliśmy z myślą o naszych przyjaciołach i współpracownikach. Zaprosimy Cię również do naszego centrum na pyszną kawę przygotowywaną przez Romka - naszego baristę z Ukrainy, a wspólne zdjęcie wrzucimy do fundacyjnych mediów społecznościowych.

1000 zł miesięcznie

This is serious. Nawet nie wiemy jak dziękować, bo takie wsparcie to morze możliwości. 50 dzieciaków z Paczką Dobra, albo pełne wyżywienie na 3-osobowej rodziny na cały miesiąc wraz z zestawem higienicznym i rezerwą na funkcjonowanie fundacji. To też możliwość stworzenia 4 miejsc noclegowych dla osób zaangażowanych w odbudowę Ukrainy lub tych, którzy pozostali bez dachu nad głową. To jest gigantyczna pomoc!!!

Kłaniając się nisko, przesyłamy najpiękniejsze życzenia i wyrazy wdzięczności od odbiorców naszej pomocy. A od fundacji dorzucamy zaproszenie do naszego wewnętrznego kręgu patronów mających dostęp do wewnętrznych materiałów, wydarzeń organizowanych przez naszą fundację i gadżetów, jakie stworzyliśmy z myślą o naszych przyjaciołach i współpracownikach. Zapraszamy Cię na wycieczkę po naszym centrum pod wyłączną opieką jednego z naszych koordynatorów i wspólne zdjęcie do mediów społecznościowych. Oczywiście kawa od Romka jest pierwszym punktem programu. Ponadto wymienimy Cię w sekcji patronów naszej fundacji - jeśli reprezentujesz firmę, logo mile widziane.

2400 zł miesięcznie

Twoje wsparcie to już małe Centrum Pomocy - wyobraź sobie, że za tą kwotę jesteś w stanie zapewnić miesięczne wyżywienie trzem rodzinom trzyosobowym, ufundować aż 120 Paczek Dobra dla małych dzieciaczków lub stworzyć 10 miejsc noclegowych dla osób zaangażowanych w odbudowę Ukrainy lub tych, którzy pozostali bez dachu nad głową. Czy wiesz, jak wiele to znaczy?

Jeśli nie, na pewno szybko zrozumiesz, bo zyskujesz dostęp do wszystkich naszych materiałów wewnętrznych dokumentujących pomoc w Ukrainie. Nie publikujemy ich w mediach społecznościowych z uwagi na prywatność osób, którym pomagamy i o to samo poprosimy Ciebie. Ponadto, zaprosimy Cię na wycieczkę po wszystkich miejscach partnerskich naszego Centrum, o ile tylko pozwolą na to procedury bezpieczeństwa. Zaprosimy Cię ponadto na wszystkie zamknięte wydarzenia naszej Fundacji i zadbamy o odpowiednią ekspozycję Twojej osoby lub firmy w naszych materiałach marketingowych, na stronie internetowej i w Social Mediach.

5000 zł miesięcznie

Razem możemy więcej! Deklarujesz ogromną kwotę, dzięki której możemy wspólnie robić wielkie rzeczy. Taka kwota to 25 rodzin otrzymujących tygodniowe wyżywienie, 250 (sic!) Paczek Dobra dla maluszków lub stworzenie 20 nowych miejsc noclegowych dla osób zaangażowanych w odbudowę Ukrainy lub tych, którzy pozostali bez dachu nad głową. Nie ma słów, które opiszą, jak wielki wpływ ma Twoja pomoc!

W ramach tego pakietu nie tylko otrzymujesz wszystkie benefity oferowane patronom z niższych progów: dostęp do wewnętrznych materiałów, zaproszenie do naszego centrum i zaproszenia na wszystkie otwarte i zamknięte wydarzenia jakie organizujemy. Uzyskujesz również status Honorowego Partnera naszej fundacji z dedykowaną ekspozycją w naszych materiałach marketingowych, na stronie internetowej i w Social Mediach oraz możliwością dołączenia do Honorowej Rady Fundacji wpierającej nas w decyzjach związanych z ukierunkowaniem działań fundacji.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie inne, kreatywne i niestandardowe formy współpracy.

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja My z Wami

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.