Fundacja My z Wami

W Patronite od 29.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 307

Liczba Patronów: 666

Zostań Patronem
Kup na prezent
24 patronów
1 810 miesięcznie
10 010 łącznie

Utrzymanie Centrum Pomocy Humanitarnej w Szegini

10 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

8 190 zł

brakuje

To minimalna kwota jaką musimy pozyskać, aby móc dalej funkcjonować. Działamy w większości we współpracy z wolontariuszami i ludźmi o wielkich serduchach, którzy wspólnie z nami pakują paczki i wspierają Ukraińców w swoim wolnym czasie.

Jednak aby zapewnić nawet takie podstawy, musimy opłacić wynagrodzenie jednego koordynatora, opłacić rachunki za prąd, czynsz za wynajem naszych magazynów i utrzymać nasze samochody dostawcze. Powyższa kwota pozwala nam zapewnić działanie Centrum w minimalnym wymiarze.

Utrzymanie Fundacji

30 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

28 190 zł

brakuje

Nasza pomoc jest możliwa dzięki ludziom o wielkich sercach - zarówno Wam, którzy wspierają nas finansowo, jak i wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas na rzecz fundacji. Mimo tego, nie jesteśmy w stanie funkcjonować na dłuższą metę bez stałej ekipy. Zespołu, który będzie mógł nieść pomoc bez przerwy, nie martwiąc się o to, że zaniedbuje swoje obowiązki zawodowe.

Aby fundacja mogła funkcjonować na pełnych obrotach, wysyłając paczki i tworząc miejsca noclegowe w Ukrainie, potrzebujemy 30,000zł miesięcznie. Mimo, że zawsze staramy się działać mądrze, optymalizując procesy i angażując się wszędzie tam, gdzie najmniejszym kosztem możemy wywrzeć największy wpływ, musimy pokryć podstawowe koszta operacyjne takie jak czynsz, energia elektryczna, utrzymanie pojazdów dostawczych i wynagrodzenie koordynatorów i współpracowników.

Tylko w ciągu pierwszych 45 dni naszego pobytu w Szegini udzieliliśmy wsparcia ponad 150,000 osób i wysłaliśmy ponad 120 ton żywności do Ukrainy. Już w tym momencie nasze punkty udzielają noclegów 150 osobom dziennie, a w ciągu kilku tygodni zamierzamy zwiększyć tą liczbę do 2000 miejsc. Wspieramy najbardziej potrzebujących i wpinamy się w istniejące łańcuchy logistyczne, aby pomagać skutecznie. Wasze wsparcie jest nam potrzebne, aby kontynuować te działania.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mikołaj Piniewski
Mikołaj Piniewski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Magda Kot
Magda Kot
Próg: 20 zł
Olga Grebeniuk
Olga Grebeniuk
Próg: 20 zł
Karol Kreft
Karol Kreft
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł