Avatar użytkownika

Fundacja My z Wami

7
patronów
440 
miesięcznie
26 480 
łącznie
7
patronów
440 zł 26 480 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Ogromne dzięki za wsparcie naszej inicjatywy! Twoja wpłata pozwala nam funkcjonować i wspierać naszych sąsiadów w obliczu tragicznej sytuacji w jakiej się znaleźli. Twoja wpłata zostanie przeznaczona na podstawowe wydatki związane z naszą działalnością.

W podziękowaniu za Twój wkład, poinformujemy Cię o wszystkich naszych działaniach zanim podzielimy się nimi publicznie.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy i gratulujemy dołączenia do grona bohaterów! Twoja wpłata wystarczy na skompletowanie jednej Paczki Dobra z artykułami dla najmłodszych, jakich wysyłamy dziesiątki wgłąb Ukrainy. Jedna taka paczka to zestaw pieluszek, chusteczki nawilżane, 3 musy owocowe i maskotka. Tak niewiele i tak wiele zarazem. Dla dzieciaczków zmuszonych do ukrywania się w bunkrze przed spadającymi bombami oznacza to suchą pupę, pełną buzię i odrobinę radości z małego pluszaka.

Jeśli satysfakcja z wizji uśmiechniętej buzi dziecka to mało, dodatkowo o naszej działalności dowiesz się przed publiką, a jeśli tylko uda nam się nakręcić wideo w miejscu, w którym wręczamy paczki - prześlemy je do Ciebie błyskawicznie.
50 zł miesięcznie
Brawo Ty! Wybierając ten próg, pozwalasz na sfinansowanie dwóch Paczek Dobra dla dzieciaczków (zestaw pieluszek, chusteczki nawilżane, 3 musy owocowe i maskotka), jak również dorzucasz cegiełkę umożliwiającą nam bieżące funkcjonowanie.

Każda paczka z artykułami dla najmłodszych, a wysyłamy takich mnóstwo, to jedna uśmiechnięta buzia, sucha pupa i odrobina radości z małego pluszaka. Nawet nam, mimo że bywamy w bunkrach, trudno sobie wyobrazić, co oznacza przesiadywanie w nich przez kilka dni, kiedy nad głową wybuchają bomby. Ale z pewnością każdy taki drobny gest pomaga przetrwać ten trudny czas.

W podziękowaniu otrzymasz wdzięczność niejednej osoby dotkniętej wojną, ale również dostęp do wewnętrznych materiałów naszej fundacji i filmów z jej działalności.
100 zł miesięcznie
Twoje wsparcie w takiej wysokości to dla nas ogrom możliwości pomocy - dziękujemy! Każde 100zł to 5 Paczek Dobra dla maluszków (zestaw pieluszek, chusteczki nawilżane, 3 musy owocowe i maskotka), jedna paczka higieniczna, jaką wysyłamy wgłąb Ukrainy lub istotna cegiełka pozwalająca nam nieść pomoc wgłąb Ukrainy.

W podziękowaniu, poza wielkim serduchem od naszych ukraińskich sąsiadów, otrzymasz dostęp do wewnętrznych materiałów naszej fundacji, filmów z jej działalności oraz zaproszenia na wszystkie wydarzenia organizowane przez naszą fundację.
200 zł miesięcznie
Gratulujemy! Twoje wsparcie pozwala na zakup paczki zapewniającej żywność 3 osobom na okres tygodnia. Nasze pierwsze paczki tego typu dotarły w okolice Charkowa - wróciliśmy stamtąd ze złamanym sercem i jeszcze większą motywacją, aby nieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna - do małych miejscowości dotkniętych przez wojnę.

W podziękowaniu przypomnimy, że Twoja pomoc przekłada się na realne działania na rzecz osób dotkniętych przez wojnę. A dodatkowo zaprosimy Cię do naszego wewnętrznego grona patronów mających dostęp do naszych wewnętrznych materiałów, wydarzeń organizowanych przez naszą fundację i gadżetów, jakie stworzyliśmy z myślą o naszych przyjaciołach i współpracownikach.
500 zł miesięcznie
Trudno nam opisać, jak duże możliwości daje nam Twoja pomoc! To 25 dzieciaczków, które otrzymają Paczki Dobra, 5 paczek higienicznych lub 2 paczki z żywnością dla 3 osób na tydzień i spora rezerwa na inne cele. Dzięki Tobie możemy nieść pomoc na dużą skalę i docierać do najbardziej potrzebujących osób dotkniętych agresją Rosji na Ukrainę.

W podziękowaniu przesyłamy wielkie niebiesko-żółte serce i mnóstwo miłości od naszych wschodnich sąsiadów, a od nas dodajemy dostęp do naszego wewnętrznego kręgu patronów mających dostęp do wewnętrznych materiałów, wydarzeń organizowanych przez naszą fundację i gadżetów, jakie stworzyliśmy z myślą o naszych przyjaciołach i współpracownikach. Zaprosimy Cię również do naszego centrum na pyszną kawę przygotowywaną przez Romka - naszego baristę z Ukrainy, a wspólne zdjęcie wrzucimy do fundacyjnych mediów społecznościowych.
1000 zł miesięcznie
This is serious. Nawet nie wiemy jak dziękować, bo takie wsparcie to morze możliwości. 50 dzieciaków z Paczką Dobra, albo pełne wyżywienie na 3-osobowej rodziny na cały miesiąc wraz z zestawem higienicznym i rezerwą na funkcjonowanie fundacji. To też możliwość stworzenia 4 miejsc noclegowych dla osób zaangażowanych w odbudowę Ukrainy lub tych, którzy pozostali bez dachu nad głową. To jest gigantyczna pomoc!!!

Kłaniając się nisko, przesyłamy najpiękniejsze życzenia i wyrazy wdzięczności od odbiorców naszej pomocy. A od fundacji dorzucamy zaproszenie do naszego wewnętrznego kręgu patronów mających dostęp do wewnętrznych materiałów, wydarzeń organizowanych przez naszą fundację i gadżetów, jakie stworzyliśmy z myślą o naszych przyjaciołach i współpracownikach. Zapraszamy Cię na wycieczkę po naszym centrum pod wyłączną opieką jednego z naszych koordynatorów i wspólne zdjęcie do mediów społecznościowych. Oczywiście kawa od Romka jest pierwszym punktem programu. Ponadto wymienimy Cię w sekcji patronów naszej fundacji - jeśli reprezentujesz firmę, logo mile widziane.
2400 zł miesięcznie
Twoje wsparcie to już małe Centrum Pomocy - wyobraź sobie, że za tą kwotę jesteś w stanie zapewnić miesięczne wyżywienie trzem rodzinom trzyosobowym, ufundować aż 120 Paczek Dobra dla małych dzieciaczków lub stworzyć 10 miejsc noclegowych dla osób zaangażowanych w odbudowę Ukrainy lub tych, którzy pozostali bez dachu nad głową. Czy wiesz, jak wiele to znaczy?

Jeśli nie, na pewno szybko zrozumiesz, bo zyskujesz dostęp do wszystkich naszych materiałów wewnętrznych dokumentujących pomoc w Ukrainie. Nie publikujemy ich w mediach społecznościowych z uwagi na prywatność osób, którym pomagamy i o to samo poprosimy Ciebie. Ponadto, zaprosimy Cię na wycieczkę po wszystkich miejscach partnerskich naszego Centrum, o ile tylko pozwolą na to procedury bezpieczeństwa. Zaprosimy Cię ponadto na wszystkie zamknięte wydarzenia naszej Fundacji i zadbamy o odpowiednią ekspozycję Twojej osoby lub firmy w naszych materiałach marketingowych, na stronie internetowej i w Social Mediach.
5000 zł miesięcznie
Razem możemy więcej! Deklarujesz ogromną kwotę, dzięki której możemy wspólnie robić wielkie rzeczy. Taka kwota to 25 rodzin otrzymujących tygodniowe wyżywienie, 250 (sic!) Paczek Dobra dla maluszków lub stworzenie 20 nowych miejsc noclegowych dla osób zaangażowanych w odbudowę Ukrainy lub tych, którzy pozostali bez dachu nad głową. Nie ma słów, które opiszą, jak wielki wpływ ma Twoja pomoc!

W ramach tego pakietu nie tylko otrzymujesz wszystkie benefity oferowane patronom z niższych progów: dostęp do wewnętrznych materiałów, zaproszenie do naszego centrum i zaproszenia na wszystkie otwarte i zamknięte wydarzenia jakie organizujemy. Uzyskujesz również status Honorowego Partnera naszej fundacji z dedykowaną ekspozycją w naszych materiałach marketingowych, na stronie internetowej i w Social Mediach oraz możliwością dołączenia do Honorowej Rady Fundacji wpierającej nas w decyzjach związanych z ukierunkowaniem działań fundacji.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie inne, kreatywne i niestandardowe formy współpracy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja My z Wami w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Centrum Pomocy Humanitarnej Fundacji My z Wami wspiera osoby dotknięte kryzysami humanitarnymi, wojną i klęskami żywiołowymi. Obecnie skupiamy się na niesieniu pomocy humanitarnej i medycznej w Ukrainie, na obszarach dotkniętych wojną i wymagających odbudowy.

Nasze działania rozpoczęliśmy od budowy Centrum Pomocy Humanitarnej w Szegini, które pomaga uchodźcom, w większości kobietom z dziećmi i osobom starszym, próbującym dostać się do Polski. Zbudowaliśmy ambulatorium, punkt noclegowy, mini żłobek dla małych dzieci i zaplecze gastronomiczne, które wydawało żywność i gorące napoje. 

W ciągu pierwszych 45 dni działania, Centrum w Szegini obsłużyło ponad 150,000 uchodźców, udzielając noclegu ponad 3000 potrzebującym osobom. 

Obecnie skupiamy się na niesieniu pomocy wgłąb Ukrainy, w szczególności na 3 segmentach działalności: 

 • Paczka Dobra

  Przygotowanie i transport ustandaryzowanych paczek zawierających żywność, środki higieniczne  i produkty dla dzieci pozwalające przetrwać kilka dni w schronie lub w obszarach odciętych od bieżących dostaw. Paczki docierają do rejonów Ukrainy dotkniętych wojną, w szczególności mniejszych miejscowościach, do których większe organizacje nie docierają z pomocą. Są to małe wsie w okolicach Sum, Kijowa, Charkowa, Irpienia czy Buczy, które zostały częściowo zniszczone, a obecnie mierzą się z narastającym problemem głodu. 
   
 • 2000 łóżek w Ukrainie

  Projekt skoncentrowany na pomocy osobom, które straciły dach nad głową. Znajdujemy, weryfikujemy i wyposażamy szkoły i budynki prywatne w Ukrainie, w których można minimalnym kosztem stworzyć miejsca noclegowe. Projekt jest tym bardziej na czasie w kontekście nadchodzącego sezonu wakacyjnego. Wielu Ukraińców mieszkających obecnie w hotelach i pensjonatach w Polsce będzie musiało je opuścić przed sezonem letnim. Przewidujemy, że wielu z nich wróci do Ukrainy. 
   
 • Mobilny Punkt Medyczny

  Tylko w pierwszej dobie naszej obecności na przejściu granicznym w Szegini udzieliliśmy pomocy medycznej kilkudziesięciu osobom. Pomogliśmy uchodźcom skrajnie wyczerpanym, w stanie hipotermii, cierpiącym na ataki paniki, jak również osobom wymagającym natychmiastowej pomocy medycznej: kobiecie w zaawansowanej ciąży, czy starszemu mężczyźnie z zawałem serca. Na dzień dzisiejszy nasza pomoc na samej granicy nie jest już tak kluczowa, za to jest potrzebna w innych, trudno dostępnych rejonach Ukrainy. Sfinansowanie mobilnego punktu medycznego pomoże nam tam dotrzeć. 

W naszych działaniach aktywnie wspiera nas Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Pokojowy Patrol, Ochotnicza Straż Pożarna Starówka i Burmistrz Miasta Szegini. 

 


Zapraszamy do wsparcia naszego Centrum. 

Cele Autora

Utrzymanie Centrum Pomocy Humanitarnej w Szegini
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 9 560 zł brakuje
4%
To minimalna kwota jaką musimy pozyskać, aby móc dalej funkcjonować. Działamy w większości we współpracy z wolontariuszami i ludźmi o wielkich serduchach, którzy wspólnie z nami pakują paczki i wspierają Ukraińców w swoim wolnym czasie.

Jednak aby zapewnić nawet takie podstawy, musimy opłacić wynagrodzenie jednego koordynatora, opłacić rachunki za prąd, czynsz za wynajem naszych magazynów i utrzymać nasze samochody dostawcze. Powyższa kwota pozwala nam zapewnić działanie Centrum w minimalnym wymiarze.
Utrzymanie Fundacji
 • 30 000 zł miesięcznie
 • 29 560 zł brakuje
1%
Nasza pomoc jest możliwa dzięki ludziom o wielkich sercach - zarówno Wam, którzy wspierają nas finansowo, jak i wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas na rzecz fundacji. Mimo tego, nie jesteśmy w stanie funkcjonować na dłuższą metę bez stałej ekipy. Zespołu, który będzie mógł nieść pomoc bez przerwy, nie martwiąc się o to, że zaniedbuje swoje obowiązki zawodowe.

Aby fundacja mogła funkcjonować na pełnych obrotach, wysyłając paczki i tworząc miejsca noclegowe w Ukrainie, potrzebujemy 30,000zł miesięcznie. Mimo, że zawsze staramy się działać mądrze, optymalizując procesy i angażując się wszędzie tam, gdzie najmniejszym kosztem możemy wywrzeć największy wpływ, musimy pokryć podstawowe koszta operacyjne takie jak czynsz, energia elektryczna, utrzymanie pojazdów dostawczych i wynagrodzenie koordynatorów i współpracowników.

Tylko w ciągu pierwszych 45 dni naszego pobytu w Szegini udzieliliśmy wsparcia ponad 150,000 osób i wysłaliśmy ponad 120 ton żywności do Ukrainy. Już w tym momencie nasze punkty udzielają noclegów 150 osobom dziennie, a w ciągu kilku tygodni zamierzamy zwiększyć tą liczbę do 2000 miejsc. Wspieramy najbardziej potrzebujących i wpinamy się w istniejące łańcuchy logistyczne, aby pomagać skutecznie. Wasze wsparcie jest nam potrzebne, aby kontynuować te działania.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja My z Wami już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Starczewski
Michał Starczewski
20 zł
Anonimowy patron
50 zł
Monika Majcherek
Monika Majcherek
20 zł
Anonimowy patron
50 zł
Marta Piechota
Marta Piechota
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.