1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

15 zł miesięcznie

Kiedy decydujesz się na takie wsparcie, masz pewność, że dzięki Tobie opłaciliśmy 1 dzień pobytu w hoteliku domowym np. Lucky’ego czy Gonzo. To naprawdę wielka pomoc, bo tam nasze psiaki uczą się świata na nowo, szanowane, tulone i miziane. Mają własne miejsce, kocyk, miskę, rękę do głaskania. Mają spacery, szalone pogonie z kumplami i tam, w cieple i spokoju czekają na Swojego Człowieka Na Zawsze.

• Hotelik lub dom tymczasowy naprawdę, ale to naprawdę przybliża do własnego domu.

• Tu znów świat staje się dobry, a człowiek staje się znów dla psiaka wspaniałym człowiekiem.

Dziękujemy Ci po stokroć!

Nawet nie wiesz, jak dużo wart jest taki dzień w hoteliku dla psiaka, który w schronisku chował się w najdalszy kąt budy, nie mając szansy na spacer czy czuły gest.

40 zł miesięcznie

Wybierając tę opcję wiedz, że robisz coś niesamowitego. 40 zł to koszt dziennego pobytu nieadopcyjnego, sparaliżowanego strachem psiaka u behawiorysty, który jest lekarzem psich dusz. Dzięki behawiorystce Olimpii nasz Drago, którego poziom strachu przed człowiekiem osiągnął maksymalny pułap (nic dziwnego, ktoś przez bardzo małe k pociął mu pyszczek, odciął uszy i przeraził tak, że Drago na widok ludzi wpadał w panikę), znów pokochał świat i znalazł dom! Teraz czas na małą Pysię….

•Praca z behawiorystą czyni cuda. To dzięki niej nasze psy, złamane przez człowieka, półdzikie i uznane za nieadopcyjne, wracają do życia i znajdują swoje domy.

•Tak, pomagasz cudotwórcom i pomagasz naszym psiakom.

Nasze wyrazy wdzięczności są olbrzymie!

Nie możemy podarować Ci wiele, ale będziemy Ci wysyłać informacje o postępach Pysi u behawiorysty:) Bo to co dobre wydarzy się też dzięki Tobie.

180 zł miesięcznie

Podarowujesz naszym psiakom taką gwiazdkę z nieba. Pełen, wielki, 15 kilogramowy worek karmy, która napełnia brzuszki. Przez jakiś czas:) Większość naszych psiaków zjada karmę Bosch Sensitive Lamb and Rice. To ważne, by karma była jakościowa, bo psiaki są po przejściach, mają chore brzuszki i jelita i kłopoty żołądkowe. Taka kwota to też cały miesiąc pełnych brzuszków Noska, Pysi, Karolka (naszych małych psiaków).

• Wiemy, że to duży miesięczny wydatek, ale naprawdę zmienia świat naszych podopiecznych w niewypowiedziany sposób

• To np. cały miesiąc opłat za mokrą karmę dla Lucky’ego lub Lunki.

• To możliwość kupienia smyczy, obróżek, szelek, gryzaków, misek, zabawek, czegoś, co może być tylko Karolka lub Lori

• To wielki dar serca!


Kłaniamy się, pozdrawiamy, ściskamy i jesteśmy niezwykle wzruszeni. Naprawdę. Każda osoba, która wesprze nas kwotą 180 zł otrzyma coś wyjątkowego, np. niepublikowany film lub zdjęcie jednego z naszych obecnych podopiecznych i zakładkę do książki.

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja RAP

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.