Avatar użytkownika

Fundacja RAP

10
patronów
172 
miesięcznie
7 951 
łącznie
10
patronów
172 zł 7 951 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
3 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dziękujemy, że jesteś bohaterem naszych bezdomniaków! Dzięki Twojemu wsparciu możemy spokojniej pomagać.
#zostanbohaterembezdomniakow🐕
Obrazek progu
7 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Bardzo Ci dziękujemy!
Wiemy, że jest dużo potrzebujących zwierzaków więc tym bardziej dziękujemy, że chcesz wesprzeć nas.
Regularne wsparcie jest dla nas na wagę złota!

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wybierając ten próg, fundujesz jedną 800 gramową puszka karmy. To wspaniały podarunek dla naszych małych podopiecznych, Noska lub Pysi, którzy ważą około 10 kilogramów, więc taka puszka jest idealna na cały dzień.
Żeby pychotka starczyła na dni dwa, podzielimy ją na pół. Będzie dwudniowy supermiks: pół puszki dziennie + karma sucha.

• Im więcej takich puszek, tym więcej dni z pełnymi brzuszkami i więcej nakarmionych psiaków.

• A wiadomo, z pełnym brzuszkiem łatwiej się uczyć nowych rzeczy i łatwiej pokonywać straszki.

Dziękujemy Ci bardzo, bardzo!
Obrazek progu
15 zł miesięcznie
Kiedy decydujesz się na takie wsparcie, masz pewność, że dzięki Tobie opłaciliśmy 1 dzień pobytu w hoteliku domowym np. Lucky’ego czy Gonzo. To naprawdę wielka pomoc, bo tam nasze psiaki uczą się świata na nowo, szanowane, tulone i miziane. Mają własne miejsce, kocyk, miskę, rękę do głaskania. Mają spacery, szalone pogonie z kumplami i tam, w cieple i spokoju czekają na Swojego Człowieka Na Zawsze.

• Hotelik lub dom tymczasowy naprawdę, ale to naprawdę przybliża do własnego domu.

• Tu znów świat staje się dobry, a człowiek staje się znów dla psiaka wspaniałym człowiekiem.

Dziękujemy Ci po stokroć!

Nawet nie wiesz, jak dużo wart jest taki dzień w hoteliku dla psiaka, który w schronisku chował się w najdalszy kąt budy, nie mając szansy na spacer czy czuły gest.
Obrazek progu
40 zł miesięcznie
Wybierając tę opcję wiedz, że robisz coś niesamowitego. 40 zł to koszt dziennego pobytu nieadopcyjnego, sparaliżowanego strachem psiaka u behawiorysty, który jest lekarzem psich dusz. Dzięki behawiorystce Olimpii nasz Drago, którego poziom strachu przed człowiekiem osiągnął maksymalny pułap (nic dziwnego, ktoś przez bardzo małe k pociął mu pyszczek, odciął uszy i przeraził tak, że Drago na widok ludzi wpadał w panikę), znów pokochał świat i znalazł dom! Teraz czas na małą Pysię….

•Praca z behawiorystą czyni cuda. To dzięki niej nasze psy, złamane przez człowieka, półdzikie i uznane za nieadopcyjne, wracają do życia i znajdują swoje domy.

•Tak, pomagasz cudotwórcom i pomagasz naszym psiakom.

Nasze wyrazy wdzięczności są olbrzymie!

Nie możemy podarować Ci wiele, ale będziemy Ci wysyłać informacje o postępach Pysi u behawiorysty:) Bo to co dobre wydarzy się też dzięki Tobie.
Obrazek progu
90 zł miesięcznie
Wybierasz i pomagasz naszym seniorom. Dziękujemy! A co kosztuje 90 złotych? A np. suplementy dla Figiego. Ma chore serduszko i tarczycę i nie ma ząbków i jeszcze ma kłopoty z oczami. Za 90 złotych kupimy mu 30 tabletek, które pomogą oczom Figusia przez cały miesiąc! Taka kwota to także tydzień żywienia Figaro.

• Szukamy domu dla Figaro już bardzo długo. Czasem tracimy nadzieję, że znajdzie się człowiek, który zdecyduje się na jego adopcję, ale zrobimy wszystko, by tak się stało!

• Tak, tą decyzją zmieniłeś świat Figo na lepszy!


Przesyłamy uściski i ściskamy tak bardzo, że może to czujesz:)
I znów nie możemy podarować wiele, ale wyślemy Ci piękne zdjęcie Figaro i zakładkę do książki.
Obrazek progu
180 zł miesięcznie
Podarowujesz naszym psiakom taką gwiazdkę z nieba. Pełen, wielki, 15 kilogramowy worek karmy, która napełnia brzuszki. Przez jakiś czas:) Większość naszych psiaków zjada karmę Bosch Sensitive Lamb and Rice. To ważne, by karma była jakościowa, bo psiaki są po przejściach, mają chore brzuszki i jelita i kłopoty żołądkowe. Taka kwota to też cały miesiąc pełnych brzuszków Noska, Pysi, Karolka (naszych małych psiaków).

• Wiemy, że to duży miesięczny wydatek, ale naprawdę zmienia świat naszych podopiecznych w niewypowiedziany sposób

• To np. cały miesiąc opłat za mokrą karmę dla Lucky’ego lub Lunki.

• To możliwość kupienia smyczy, obróżek, szelek, gryzaków, misek, zabawek, czegoś, co może być tylko Karolka lub Lori

• To wielki dar serca!


Kłaniamy się, pozdrawiamy, ściskamy i jesteśmy niezwykle wzruszeni. Naprawdę. Każda osoba, która wesprze nas kwotą 180 zł otrzyma coś wyjątkowego, np. niepublikowany film lub zdjęcie jednego z naszych obecnych podopiecznych i zakładkę do książki.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja RAP w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy maleńką fundacją, bo Fundacja RAP to zaledwie dwie osoby, Marysia i Paweł, za to z wielką miłością do psiaków w potrzebie. Kochamy je na maksa i robimy wszystko, by znaleźć im Ludzi Na Zawsze.

Kim jesteśmy?

Dwojgiem ludzi totalnie zakochanych w psiakach. Takich w największej potrzebie, których się nie zauważa i nie kocha. Ale nasze serca skradają od razu. Bo wiemy, że choć przerażone, ukryte w najdalszym kącie schroniska, skulone, czasem chore lub stare, są mądre, dobre i piękne jak z obrazka i tylko potrzebują czasu, by znów zaufać, by się otworzyć i zaprezentować w pełnej krasie. Zaopiekowanie i otoczone dobrocią otwierają się na świat (czasem powoli, przyznajemy) i rozkwitają, sprawiając, że ów świat staje się o wiele piękniejszy. 

 

Możesz to robić razem z nami i Patronite! I możesz pomóc nam znaleźć bezdomniakom, a mamy ich pod opieką 13, najlepsze domy ever!

 

Więc co robimy?

Wyciągamy ze schronisk i od złych ludzi (tak, tacy istnieją niestety) psiaki, które najbardziej potrzebują pomocy – nieadopcyjne, sparaliżowane strachem, skrzywdzone, półdzikie, starowinki… I uczymy je tego, że człowiek jest dobry. Leczymy, suplementujemy, zapewniamy pracę z behawiorystą. Głaszczemy, miziamy, tulimy. Szukamy im domów i Własnych Ukochanych Ludzi Na Zawsze. Po prostu staramy się zmienić ich świat. Na ten właściwy, piękny i dobry. 

Tak, trzeba naszym fundacyjnym podopiecznym uwagi, miłości, czułości i cierpliwości. I tego jest u nas dostatek. Ale trzeba też je szczepić, leczyć, co dnia nakarmić, zaopatrzyć w kocyk, obróżkę i smycz, dlatego szukamy pomocy też takiej najbardziej oczywistej, finansowej. 

 

Wierzymy, że z Tobą, nasz Patronie uda się zrobić o wiele więcej dobrego. Dołącz, zapraszamy! Dobro najlepiej mnożyć.

 

Wszystkie nasze wydatki dokumentujemy i zawsze możesz sprawdzić, co dzięki Tobie i Twojemu wsparciu uda i udało nam się zrobić. Zresztą, będziemy o tym informować na Patronite!

 

Bez stałego wsparcia nie możemy pomagać.
Zapraszamy, zostań Patronem i zmień świat bezdomnych psiaków na lepsze.

 

Poznaj nasze psiaki, którym szukamy domów i zostań Patronem!

"Pies jest jedyną istotą na ziemi, która kocha cię bardziej, niż siebie samego" (Josh Billings). 

Z naszymi psiakami nie jest łatwo, to prawda. Ale się nie poddajemy i nigdy nie poddamy! I znajdziemy im z Tobą najlepsze domy na świecie! Nasze psiaki czekają, nieraz długo, na nowe życie ze Swoim Człowiekiem u boku. Bo niełatwo znaleźć dom dla psiaka, który ze strachu kąsa, psiaka, który tygodniami boi się głośnych dźwięków, człowieka lub miotły (przy absolutnie codziennych czynnościach, jak zamiatanie). Dla przerażonego malca, który zna tylko głód i uderzenia. Dla niemal dzikiej Lunki czy Lori, które otaczający świat przeraża(ł). Dla seniora Figaro, który kiedyś nie pozwalał się do siebie, a nasza piękna Pestka na widok ludzi kuliła się w budzie… To przeszłość… 

Teraz nasi podopieczni mieszkają w hotelikach (to takie domy tymczasowe dla zwierząt), tam znaleźliśmy im miejsce i dobrych opiekunów tymczasowych. Tam Ci, którzy mają wielkie serca, mają też inne psiaki, dzięki którym nasze pieseły uczą się, że nie każdy człowiek jest zły. Naśladując czworonożnych domowników, same stają się bardziej domowe i zyskują szansę na adopcje. Opłacamy miejsce w hotelu, karmę, leki, badania, szczepienia… Pomóż nam pomagać, prosimy!

 

ZOSTAŃ BOHATEREM BEZDOMNIAKA I POMÓŻ NAM POMAGAĆ! TYLKO Z TOBĄ MOŻEMY ROBIĆ WIĘCEJ.

DZIĘKUJEMY,

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj


Ps. znalazły domy 

To działa! Dzięki Dobrym Ludziom, jak Ty dziesięć naszych psiaków znalazło domy! Możesz pomyśleć, że to mało, ale jest nas tylko dwoje, pracujemy zawodowo, a jako Fundacja mamy niecałe dwa lata. Dziękujemy za domy dla Biszkopta, Karbona, Trini, Meli, Apacza, Aresa, Hermesa, Bufora (odszedł już za tęczowy most, ale czuł, ze jest kochany na zabój), Łapka (bez kawałka łapki) i Drago (z odciętymi uszkami i pociętym nosem, który dzięki wspaniałej behawiorystce Olimpii znowu zaufał człowiekowi).

 

 

Tak możesz nam pomóc:

Wybierz, jak chcesz pomóc

Podaruj smakołyk
 


A tu nas znajdziesz:

 

Cele Autora

Zostań bohaterem jednego psiaka
  • 620 zł miesięcznie
  • 448 zł brakuje
27%
Większość naszych psiaków przebywa w hotelikach domowych.
Miesięczny koszt pobytu w hoteliku domowym plus wyżywienie to około 620 zł (hotelik to koszt 15 zł za dzień wraz z wyżywieniem w postaci karmy Bosh Sensitive Lamb and Rise oraz mokrą karmą doliny Noteci).
W tą kwotę nie są wliczone koszty odrobaczania, szczepień, kastracji/sterylizacji, leków, akcesoriów.
Bądź bohaterem 5tki z naszych podopiecznych w hotelikach
  • 3 100 zł miesięcznie
  • 2 928 zł brakuje
5%
3 100 zł miesięcznie to spokojny miesiąc dla 5tki spośród naszych psiaków.
Z 7mki naszych psiaków, które są w hotelikach domowych, 5tka szuka już aktywnie domu. Pozostałe jeszcze dłuuuuga droga.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja RAP już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Natalia Naruszewicz
Natalia Naruszewicz
10 zł
Anonimowy patron
7 zł
Anonimowy patron
7 zł
Katarzyna Pikosz
Katarzyna Pikosz
40 zł
Ewa Tarasewicz
Ewa Tarasewicz
3 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.