Fundacja RAP

W Patronite od 03.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1491

Liczba Patronów: 1082

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
222 miesięcznie
4 778 łącznie
Jesteśmy maleńką fundacją, bo Fundacja RAP to zaledwie dwie osoby, Marysia i Paweł, za to z wielką miłością do psiaków w potrzebie. Kochamy je na maksa i robimy wszystko, by znaleźć im Ludzi Na Zawsze.

O Autorze

Kim jesteśmy?

Dwojgiem ludzi totalnie zakochanych w psiakach. Takich w największej potrzebie, których się nie zauważa i nie kocha. Ale nasze serca skradają od razu. Bo wiemy, że choć przerażone, ukryte w najdalszym kącie schroniska, skulone, czasem chore lub stare, są mądre, dobre i piękne jak z obrazka i tylko potrzebują czasu, by znów zaufać, by się otworzyć i zaprezentować w pełnej krasie. Zaopiekowanie i otoczone dobrocią otwierają się na świat (czasem powoli, przyznajemy) i rozkwitają, sprawiając, że ów świat staje się o wiele piękniejszy. 

Możesz to robić razem z nami i Patronite! I możesz pomóc nam znaleźć bezdomniakom, a mamy ich pod opieką 13, najlepsze domy ever!

To Paweł i Figo

To ja, Marysia i Pestka

Więc co robimy?

Wyciągamy ze schronisk i od złych ludzi (tak, tacy istnieją niestety) psiaki, które najbardziej potrzebują pomocy – nieadopcyjne, sparaliżowane strachem, skrzywdzone, półdzikie, starowinki… I uczymy je tego, że człowiek jest dobry. Leczymy, suplementujemy, zapewniamy pracę z behawiorystą. Głaszczemy, miziamy, tulimy. Szukamy im domów i Własnych Ukochanych Ludzi Na Zawsze. Po prostu staramy się zmienić ich świat. Na ten właściwy, piękny i dobry. 

Tak, trzeba naszym fundacyjnym podopiecznym uwagi, miłości, czułości i cierpliwości. I tego jest u nas dostatek. Ale trzeba też je szczepić, leczyć, co dnia nakarmić, zaopatrzyć w kocyk, obróżkę i smycz, dlatego szukamy pomocy też takiej najbardziej oczywistej, finansowej. 

 

Wierzymy, że z Tobą, nasz Patronie uda się zrobić o wiele więcej dobrego. Dołącz, zapraszamy! Dobro najlepiej mnożyć.

 

Wszystkie nasze wydatki dokumentujemy i zawsze możesz sprawdzić, co dzięki Tobie i Twojemu wsparciu uda i udało nam się zrobić. Zresztą, będziemy o tym informować na Patronite!

 

Bez stałego wsparcia nie możemy pomagać.
Zapraszamy, zostań Patronem i zmień świat bezdomnych psiaków na lepsze.

 

Poznaj nasze psiaki, którym szukamy domów i zostań Patronem!

"Pies jest jedyną istotą na ziemi, która kocha cię bardziej, niż siebie samego" (Josh Billings). 

Z naszymi psiakami nie jest łatwo, to prawda. Ale się nie poddajemy i nigdy nie poddamy! I znajdziemy im z Tobą najlepsze domy na świecie! Nasze psiaki czekają, nieraz długo, na nowe życie ze Swoim Człowiekiem u boku. Bo niełatwo znaleźć dom dla psiaka, który ze strachu kąsa, psiaka, który tygodniami boi się głośnych dźwięków, człowieka lub miotły (przy absolutnie codziennych czynnościach, jak zamiatanie). Dla przerażonego malca, który zna tylko głód i uderzenia. Dla niemal dzikiej Lunki czy Lori, które otaczający świat przeraża(ł). Dla seniora Figaro, który kiedyś nie pozwalał się do siebie, a nasza piękna Pestka na widok ludzi kuliła się w budzie… To przeszłość… 

Teraz nasi podopieczni mieszkają w hotelikach (to takie domy tymczasowe dla zwierząt), tam znaleźliśmy im miejsce i dobrych opiekunów tymczasowych. Tam Ci, którzy mają wielkie serca, mają też inne psiaki, dzięki którym nasze pieseły uczą się, że nie każdy człowiek jest zły. Naśladując czworonożnych domowników, same stają się bardziej domowe i zyskują szansę na adopcje. Opłacamy miejsce w hotelu, karmę, leki, badania, szczepienia… Pomóż nam pomagać, prosimy!

 

ZOSTAŃ BOHATEREM BEZDOMNIAKA I POMÓŻ NAM POMAGAĆ! TYLKO Z TOBĄ MOŻEMY ROBIĆ WIĘCEJ.

DZIĘKUJEMY,

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj

Ps. znalazły domy 

To działa! Dzięki Dobrym Ludziom, jak Ty dziesięć naszych psiaków znalazło domy! Możesz pomyśleć, że to mało, ale jest nas tylko dwoje, pracujemy zawodowo, a jako Fundacja mamy niecałe dwa lata. Dziękujemy za domy dla Biszkopta, Karbona, Trini, Meli, Apacza, Aresa, Hermesa, Bufora (odszedł już za tęczowy most, ale czuł, ze jest kochany na zabój), Łapka (bez kawałka łapki) i Drago (z odciętymi uszkami i pociętym nosem, który dzięki wspaniałej behawiorystce Olimpii znowu zaufał człowiekowi).

 

Chcesz być na bieżąco, by wiedzieć co słychać u naszych psiaków?

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Eryka Wroteckowa
Eryka Wroteckowa
Próg: 10 zł
Marta Moksa
Marta Moksa
Próg: 40 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Natalia Naruszewicz
Natalia Naruszewicz
Próg: 10 zł
Marcin Wiatkowski
Marcin Wiatkowski
Próg: 10 zł